Сонник мити ноги в чистій воді, до чого сниться мити ноги в чистій воді уві сні

Мити ноги в чистій воді уві сні передвіщає неприємності або перешкоди, з якими сплячий успішно впорається. Сюжет обіцяє боротьбу проти підступів, інтриг недругів, участь в сварці, але іноді — виконання бажання або сімейне щастя. Наш сонник підкаже, орієнтуючись на деталі,, до чого сниться бачення.

Виступите миротворцем, виконаєте заповітне бажання

Приснився сюжет віщує: сновидец мимоволі стане свідком сварки двох своїх друзів. Доведеться проявити дипломатичність, щоб зрозуміти всі перипетії і сприяти примиренню опонентів.

Бачити, як уві сні довелося мити ноги в чистій воді, означає: попереду щасливі події, спокій, умиротворення.

Сонник називає приснилося бачення передвісником виконання заповітного бажання, що забезпечить душевну гармонію, радість. Настає час, коли можна влаштувати собі відпочинок і насолоджуватися життям.

Подолання неприємностей, подорож

До чого сниться мити брудні ноги? Наяву зможете впоратися з прийдешніми неприємностями в справах. Ви самі знайдете, де допустили помилку, і виправите її.

Наснилося відмивати брудні ступні? Сонник пояснює: незабаром підете в подорож, яке подарує масу приємних вражень.

Жінка бачила уві сні, ніби вона миє свої брудні ноги? Вона стане більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Це позитивно позначиться на її популярності серед представників сильної статі.

Впораєтеся з труднощами, підступами злостивців

Довелось мити ноги в чистій воді? Сонник вказує: незабаром зіткнетеся з деякими труднощами або перешкодою, яке потрібно буде швидко вирішити або усунути. Не думайте, що можете зробити це «кавалерійським наскоком» — доведеться подумати, як це здійснити, витратити чимало енергії та часу. Але ви впораєтеся.

Бачити такий сюжет уві сні часто означає: належитьзіткнення з недругами, можливо, по роботі. Сновидінню доручать займатися якимось безперспективною справою, яке лише забере багато сил, але потрібного результату не дасть. При цьому злостивці будуть постійно дорікати сплячого в ліні, непрофесіоналізмі, інші недоліки.

Сонник Міллера: чиясь хитрість зашкодить планам

До чого сниться мити ноги? Приснилося бачення вказує: хтось проявить хитрість, яка збентежить і змішає ваші плани. Але якщо вода після миття залишалася чистою — ви придумаєте хід у відповідь.

Де це відбувалося?

Тлумачення сну враховує, де це відбувалося. Отже, ви уві сні використовували:

 • Ванну — сильно розчаруєтеся через чиїхось невиконаних обіцянок;
 • Таз — ви занадто економні, не впадайте в крайнощі;
 • Водопровідний кран — пора влаштувати відпочинок, щоб відпочити від рутини;
 • Чисті струмені річки — удача на любовному фронті;
 • Прозоре озеро — щасливе сімейне життя.
 • Зустріч з чоловіком мрії, боротьба проти недругів

  До чого сниться дівчині мити ноги чоловікові, але вода при цьому чиста? Сонник обіцяє: вона незабаром зустріне чоловіка своєї мрії. Спалахнуть почуття, які здатні відірвати від реальності, але все ж потрібно контролювати себе, зберігаючи тверезі судження. Врахуйте: з часом думка про це ідеалі чоловічих достоїнств може змінитися.

  Мили їх собі уві сні? Наяву потрібно буде відстояти свою позицію. Або сторонні дізнаються про якийсь вашому секреті і почнуть активно його обговорювати. Треба боротися проти недругів чесними методами — тоді зможете їх перемогти.

  Сонник мити ноги в чистій воді, до чого сниться мити ноги в чистій воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: