Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник місяць — до чого сниться?

Сімейний Сонник

За старих часів вважалося, сонце уві сні означає золото, а місяць — срібло. Золото рухає світом, а срібло вказує йому шлях. Місяць уві сні часто означає жінку, дружину, кохану, сватання, мозок або срібло. Якщо вам присниться, що місяць яскраво блищить на небі, то ваша кохана віддано любить вас. Такий сон також пророкує, що ви поповните свій запас срібла.

Бліда місяць уві сні передвіщає хворобу мозку або захворювання очей для близьких вам жінок. Такий сон також пророкує втрату грошей або небезпека під час подорожі. Якщо вам присниться, що місяць тьмяніє на ваших очах, то чекайте збитків, прикрощів і потреби. Сон, в якому ви побачили, що блідий місяць яскраво заблищала, означає прибуток, радість і благополуччя в домі.

Повний місяць уві сні бачити — знак багатства і щастя в домі. Такий сон обіцяє дівчатам, що скоро вони вдало вийдуть заміж, жінкам — що у них народиться дочка, а чоловікам — народження сина. Однак для людей, яким є, що приховувати, такий сон поганий, так як обіцяє розкриття їх справ і покарання за скоєне. Хворим і морякам такий сон пророкує засмучення, невдачі, смерть від нещасного випадку. Якщо вам присниться, що місяць висвітлила вашу голову, то близька жінка змилостивиться над вами і пробачить ваш проступок.

Червона, занадто велика або неповна місяць сниться до втрат, небезпеки і збитків. Іноді такий сон може пророкувати, що ви втратите близької людини в результаті нещасного випадку або насильницької смерті. Остання чверть місяця уві сні означає, що ваше бажання ніколи не прийде, що дуже здивує вас. Такий сон також означає згасання почуттів, втрати і засмучення. Прибуває місяць уві сні віщує сильну любов, щастя, примноження багатства. Якщо вам присниться, що ясний місяць заглянув до вас в будинок, то ваше життя буде безтурботної і ви ні в чому не будете знати потреби.

Сонник Ванги

Повний місяць у сновидінні — поганий знак, що передвіщає складні часи, пов’язані з приходом в наш світ сил Сатани — відьом, чаклунів та іншої темної сили. Вони захоплять владу і перетворять саме існування людини в страшне мука. Яскраво-червона, багряна місяць — такий сон віщує швидку екологічну катастрофу, від якої загине сотні людей. Про її початок сповістить з’явилася на небі кривава місяць, і саме їй судилося стати сумним нагадуванням про ту шкоду, яку люди заподіяли природному середовищу.

Якщо приснилося, що на Місяці були темні плями, це говорить про те, що Земля опиниться в серйозній небезпеці, джерелом якої стануть космічні простори. Може бути, загрозу в собі таїть величезний метеорит. Місячне відображення у воді сниться до обдурених очікуванням. В якихось справах ви цілком покладаєтеся на людину, а він, між тим, при першому ж зручному випадку підведе вас. Приснився місячне світло повідомляє вам, що належить несподіване, але при цьому вельми цікаве і приємне подорож по далеким краях.

Розкололася Місяць — це передвісниця виникнення нової релігії, адепти якої будуть відрікатися від Господа. Оскільки Бог не стане прощати людям зрада, в світі можуть запанувати війни і насильство. Побачити себе летять на Місяць — подібний сон пророкує космічні експедиції, які перетворяться в буденність. Коли-небудь звичайні люди зможуть літати в космос, зупиняючись на спеціальних станціях, побудованих у великій кількості на багатьох планетах.

Сонник Міллера

Якщо наснилася повний місяць, ви можете розраховувати на удачу в бізнесі і успіх в справах сердечних. Таємнича, ненатурально велика місяць — передвісниця несприятливої ​​любовний зв’язок, неприємностей в домашньому колі, розчарування, пов’язаного зі справами. Місячне затемнення повідомляє про грядущу епідемію інфекційного захворювання, від якої постраждає ваше оточення. Якщо наснилася молодик, це говорить про те, що рівню вашого добробуту уготовано підвищення, а майбутня друга половина виявиться дуже близьким по духу людиною.

Для молодої жінки побачити, що вона з метою дізнатися свою долю звертається до місяця, — це означає, що вона нарешті отримає від життя довгоочікуваний подарунок у вигляді шлюбу з гідною людиною. Якщо вона побачила відразу два місяці, це попередження: вона втратить любов через власну меркантильності. В її сновидінні місяць зникла в імлі — це означає, що в момент найвищого насолоди їй доведеться проявити повна відсутність жіночого такту. Місяць криваво-червоного кольору — це знак майбутньої війни або збройного конфлікту; побачила цей сон дівчина відправить улюбленого на фронт захищати вітчизну.

Сонник Нострадамуса

Місяць уособлює таємну владу, мовчання, несподіванки. Приснилося повний місяць — це пророцтво про час, коли на Землі запанують темні сили. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з чаклуном, який надасть значний вплив на його долю.

Спрямуватися уві сні на Місяць — такий сон говорить про вашому прагненні до чогось нового, досі не досліджених. Можливо, такий сон пророкує, що в не настільки віддалений час космос буде освоєний настільки, що космічні експедиції на Місяць стануть частими і доступними всім, хто живе на Землі.

Якщо уві сні ви побачите місячне світло — це означає, що наяву ви зіткнетеся з несподіваною перешкодою, усунути яке буде досить важко. Бачити уві сні відображення Місяця в воді або дзеркалі — означає несподіваний поворот подій. Побачити уві сні розкололася Місяць — відчувати душевну втому і труднощі у виборі свого життєвого шляху. Якщо уві сні ви робите обряд поклоніння богині Місяця, то наяву ви станете жертвою своєї пристрасті.

Ісламський Сонник

Хто побачить місяць на своїх колінах, або у себе вдома, або ж в ліжку, той одружується на красивій нареченій (або, якщо сон побачить дівчина (жінка), то вона вийде заміж за красивого нареченого). І якщо невіруюча жінка побачить місяць на своїх колінах, то вона прийме Іслам. Якщо хто-небудь побачить, що місяць спустилася на Землю, то це віщує смерть його матері. Сонце і місяць — це батьки. І хто побачить, що сонце і місяць вклонилися йому, то, воістину, його батьки задоволені ім. Бачити уві сні, як Місяць перетворюється в Сонце — віщує добро, що виходить від дружини або матері. Якщо хворий побачить зростаючу місяць, то триватиме його життя, а старіючу — скоротиться. Якщо особа людини уві сні відбивається на Місяці, то він помре. Зникнення Місяця — до швидкого завершення якогось важливого справи. Вважають, що бачити уві сні Місяць — до нової любові або зустрічі з високим чиновником.

Сонник Лоффа

Якщо говорити на рівні архетипу, то нерідко місяць асоціюється з жінкою. Для великого числа культур і релігійних течій властиво ототожнення місяця з образом матері. Зокрема, це твердження справедливе для християнства, для вірувань і літературних джерел народностей Сходу, Північної Америки, Африки. На інтуїтивному рівні сон, в якому фігурує місяць, викликає думки про вагітність жінки з вашого найближчого кола спілкування.

Крім того, подібного роду сни можуть мати відношення до подій XX століття, а якщо говорити точніше, то до бажання людини відправитися в космічну подорож. Крім того, вони можуть свідчити про бажання духовного зростання, прагнення повністю відділитися від земних тривог і пертурбацій. Місяць може викликати асоціації з загадковістю і чарівністю.

Сучасний Сонник

Якщо вам снилася місяць, то незабаром може статися розмова, в якому вам запропонують провести романтичний вечір. Ця зустріч може стати доленосною, і ваше побачення переросте в серйозні стосунки. Рівна гладка поверхня Місяця є передвісником того, що це побачення залишить найяскравіші спогади і запам’ятається на все життя. Якщо сниться, що на місяці є темні плями, то майбутня зустріч виявиться не тільки першої, але й останньою. Скандалу не повинно статися, і причин для розриву не буде, але їх не буде і для продовження відносин: щось в супутнику (супутниці) відштовхне вас. Повний місяць сниться до вдалого завершення розпочатих справ. Та ж місяць на чистому безхмарному небі пророкує щастя в любові.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться повний місяць, в реальному житті вас чекає щастя в любові. Занадто велика таємнича місяць віщує любовний зв’язок, яка закінчиться сваркою і розлукою. Молодий місяць сниться до вигідного шлюбу, і ваш чоловік буде розуміти вас як ніхто інший. Якщо дівчині сниться, що вона запитує місяць про своє майбутнє, це означає, що вона обвінчається з люблячим її чоловіком. Побачити уві сні два місяці означає, що жінка проміняє любов на гроші. Місяць, яку прикриває туман, сниться до того, що, будучи щаслива, вона стане безтактною. Криваво-червоний місяць віщує війну і розлуку з коханою.

Китайський Сонник

Ковтаєш сонце або місяць — повинен народитися шляхетний спадкоємець. Кланяєшся з повагою сонця або місяці — віщує велике щастя і процвітання. Вогнем палають сонце або місяць — підтримка великої людини. Плисти в човні до сонця або місяці — багатство. Сонце і місяць висвітлюють твоє тіло — отримаєш важливу посаду.

Сонце і місяць з небес падають — горе, втратиш батьків. Сонце і місяць ховаються за горою — слуга обманює господаря. Сонце і місяць з’єднуються — дружина народить сина. Сонце і місяць, які тільки що з’явилися на небі — в родині процвітання і достаток.

Французький Сонник

Сни про місяць вважаються сприятливими, оскільки вони сповіщають щасливу любов і сімейне життя, добре здоров’я дорогих вашому серцю людей. Молодий місяць повідомляє, що якийсь складна справа вдало підійде до свого логічного завершення. Багряний місяць сниться до захоплюючого подорожі. У вашому сні місяць визирала з-за хмари або світив крізь туман — значить, ваш близька людина захворіє. Варто відкласти намір помандрувати. Повна, сяюча яскравим світлом місяць — дуже щасливе пророцтво.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні повний місяць — Ви підсвідомо боїтеся поведінки свого партнера. Його спосіб життя одночасно лякає Вас і викликає нездорове збудження. Не грайте з вогнем — ця людина не принесе Вам щастя. Молодий місяць (місяць) — Ви не та людина, який домагається поставленої мети, використовуючи свої сексуальні можливості. Так що залиште спроби затягнути «потрібну» людину в своє ліжко — вони приречені на невдачу.

Езотеричний Сонник

Сон про місяць віщує виконання бажання, особливо якщо уві сні у вас була якась мрія. Місяць був тоненьким, дуже молодим — ваші надії реалізуються нескоро, до того ж вам доведеться для цього чимало потрудитися і самим, і заручитися підтримкою якоїсь впливової персони. Чим повніше в вашому сновидінні був ріжок місяця, тим ближче ви до втілення мрії.

Англійська Сонник

Якщо наснилася місяць, це означає, що ви будете успішні в любовних справах; переживете несподівану радість. Новий місяць — це особливо сприятливий сон для комерсантів, зайнятих в сільському господарстві і закоханих. Повний місяць — це майбутня весілля у вашій родині, для вдів — це сон надії на кращу долю.

Сонник Цветкова

Побачити нову — отримаєте великий прибуток; повну — до небезпеки, що загрожує, значних змін, для дівчини — до неї будуть свататися. Побачити її відображення у воді — такий сон означає, що в якусь сферу вашого життя залучені значні зовнішні сили, хоча ви можете і не помічати цього.

Сонник Хассе

Має бути любовне захоплення. Наснилося нова місяць говорить про те, що ці уявні друзі збивають вас з правильної життєвої дороги. Повний місяць — провісниця щастя в любові.

Сонник Менегетті

Місяць — це нежива планета, яка відображає чужий світ. У будь-яких випадках це негативний символ застійного минулого, що виявляє вплив на сьогодення.

Сонник Мандрівника

Повна, яскрава — великі зміни; небезпека; любов, кохання. Може символізувати матір, сестру, дочку. Місячне затемнення (місяць в серпанку) — любов принесе страждання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: