Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник місто, до чого сниться місто уві сні

Мегаполіс уві сні — багатоваріантний символ, «читати» який необхідно вкрай уважно. Щоб дізнатися, до чого сниться подібне сновидіння, слід ретельно пригадати всі деталі побаченого, власні емоції та інші нюанси уві сні, скомпонувати все в один смисловий образ і зіставити з обставинами та особливостями в реальному житті, а після — звернутися за тлумаченням до сонником.

Поліс є образ самого сплячої людини, його взаємодія з навколишнім світом і людьми. Тому тлумачення сну — місто, пов’язане з внутрішнім світом сновідящего, його почуттями, думками, діями. Зовнішній стан містечка відображає моральний і духовний вигляд самої людини.

Згідно сонником Міллера, побачити місто уві сні, означає зіткнутися з несподіваними перешкодами і проблемами. Незнайомий поліс вказує на те, що в реальному житті настають значні зміни в долі сновідящего, пов’язані з сумними подіями. Маленьке містечко віщує зіткнення з міщанством, великий — можливість зібрати безліч цікавих відомостей, що допоможе в подальшому домогтися успіхів.

Сонник Фрейда мегаполіс уві сні асоціює з жінкою. Йти по місту уві сні є символом здійснення статевого акту. Брудний, похмурий, покинуте місто є передвісником захворювань статевих органів. Красиво прикрашений і освітлений містечко уособлює повну гармонію у взаєминах з статевим партнером.

Чужий (незнайомий) мегаполіс

Корисно знати,, до чого сниться незнайоме місто. Езотеричний сонник тлумачить даний образ як кардинальні зміни на любовному фронті. Сновидінню вдасться перервати давно набридле відносини мирним шляхом і незабаром знайти нову любовний зв’язок. Нові взаємини будуть вельми швидкоплинні, однак внесуть в життя сновідящего багато нового і цікавого.

Бачити чуже місто уві сні, згідно сонником, розшифровується як швидкі зміни в житті, пов’язані зі зміною способу життя, місця роботи, переїздом в нову квартиру, країну або місто.

Заблукати в чужому місті, віщує сонником, неприємності на роботі, пов’язані з новим дорученням начальства. Жінці, загубитися в чужому місті уві сні, обіцяє в реальному житті зіткнутися з особистістю, яка увійшовши в довіру сновідіци, скористається ним в корисливих для себе цілях.

Якщо жінці приснився гарне місто, то, сновидицей посміхнеться щастя і удача. Також бачення говорить про готовність прийняти всі подарунки і удари долі, правильно розпорядиться часом і можливостями.

До чого сниться нове місто? Жінкам, бачення віщує сонником, свіжі любовні відносини, які можуть стати законними. Для чоловіків, сновидіння є знаком відкриття інших горизонтів і можливостей, якими слід скористатися.

Заплутатися у власних думках і бажаннях — це те,, до чого сниться старе місто. Застарілі вулиці і будинки уві сні, згідно сонником, говорять про необхідність сплячого зайнятися власним розвитком і розширенням кругозору, оскільки поняття і знання людини неабияк застаріли.

Порожній місто уві сні уособлює пошук сенсу життя. Заміжній жінці подібна картинка вказує на спрагу змін і подій в житті, що неможливо без дій самої панянки. Сонник радить зайнятися новою справою або навчанням і менше зациклюватися на побутові проблеми.

Знайомий (рідної) мегаполіс

До чого сниться місто дитинства? Сонник тлумачить бачення як ностальгійний настрій сновидіння, туга за домівкою, за минулими часами, про безтурботне дитинство і юнацький максималізм. У деяких випадках, подібна картинка уособлює можливість людини втілити в життя дитячу мрію.

Якщо приснився рідне місто, що сплячого долає туга за батьками, роднимз і близьким людям. Також даний образ тлумачиться сонником як набуття спокою й умиротворення в душі.

Зруйноване місто уві сні, уособлює крах ілюзій, переоцінку цінностей. Також сонник віщує несприятливий період в житті людини — втрати, удари долі або позбавлення.

Щоб дізнатися,, до чого сниться затоплення міста, слід пригадати дрібні подробиці, колір і стан рідини. Вода уві сні характеризує емоційний стан людини, його здатності справлятися з власними почуттями. Брудна, каламутна вода, вказує на несприятливий результат подій, чиста вода, дає надію на позитивне завершення труднощів.

Якщо потоп міста приснився чоловіку, значить, молодій людині слід приготуватися до боротьби з великими труднощами, пережити які можна при наявності великої сили волі і духу.

Якщо жінці наснилося повінь в місті, то сновидицей слід приготуватися до випробувань, які зачеплять честь і гідність панянки, і поставлять під загрозу особисте життя і сімейне благополуччя.

Затоплене місто віщує великі лиха і неприємності, які торкнутися сновидіння в реальному житті. Це веде мовлення про глобальні катаклізми, які можуть охопити цілу країну.

Туман в місті уві сні, розшифровується сонником, як нерішучість і коливання людини, неможливість вирішити нагальні проблеми без допомоги сторонніх осіб. Якщо туман уві сні розсіюється, значить, незабаром, людина знайде ясність розуму і спокій в душі.

Багато сонники неоднозначно тлумачать,, до чого сниться велике місто. Міс Хассе пов’язує дане сновидіння з можливістю отримати нові знання, інформацію, яка обов’язково стане в нагоді в майбутньому. Згідно Сонник Цветкова, бачити велике мегаполіс на відстані, говорить про великі претензії сновідящего.

Можливість піти на секретне (або заборонене) побачення, ось,, до чого сниться нічне місто. Одруженим чоловікам, даний образ віщує велика спокуса у вигляді любовний зв’язок з молодою і привабливо особливої, яка не принесе ні заспокоєння, ні задоволення, але може викликати біду на взаємини з дружиною.

Красиві, що тягнуть вогні міста, уособлюють сонником мрії людини. Чим яскравіше вогні, тим ближче сновідящій до реалізації задуманих планів і цілей.

Негативний ознака має палаючий місто уві сні. Сновидіння обіцяє хвороба, позбавлення та втрати. Дівчатам подібна картинка вказує на хворобливий розрив з хлопцем, пережити який буде дуже складно, а що залишилися шрами в серці ще довго нагадуватимуть про нещасливе кохання, що в майбутньому може дуже позначитися на наступних любовних відносинах.

Дії сновідящего в мегаполісі

Літати над містом уві сні, розшифровується сонником, як спрага сплячої людини знайти визнання і славу, а також здійснення амбітних планів і задумів.

Якщо чоловікові приснився мер міста, значить, наяву молодій людині потрібно зважати на інтереси і потребами своїх домочадців. Дівчат даний образ, застерігає про зайвої нав’язливості у спілкуванні з молодими людьми, що в більшості випадків є причиною сварок з обранцем.

Корисно знати,, до чого сниться назва міста. Дане сновидіння показує зв’язок сновидіння з цим містечком, можливо, чекає зустріч з особливою, яка є вихідцем з приснився назви поліса.

Гуляти в сні по місту, тлумачиться сонником як можливість побачити місця і зробити невелику подорож, а також отримати нові знання або навички, що стануть у пригоді в майбутньому.

Уві сні ходити по місту, засіяному вузькими, тісними вуличками, тлумачиться сонником, як зіткнення наяву сновідящего зі злістю, заздрістю і наклепом. Широкі вулиці символізують великий потенціал сплячого, а також розкриває унікальні здібності людини.

Якщо уві сні, людині довелося показувати місто іноземцю, значить, наяву з’явитися персона, яка глибоко зачепить почуття сплячого, спровокувавши його на відвертість.

Будувати мегаполіс уві сні віщує сонником щастя, веселощі. Для бізнесменів дане бачення характеризує сприятливий період для розширення свого підприємства і в реальність нових ідей і планів.

Сонник місто, до чого сниться місто уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: