Сонник межа, до чого сниться межа уві сні

Кордон уві сні відображає будь-які обмеження, які найчастіше сновідящій створює собі сам. Сонник сповіщає про зміни і невластивих для вашого характеру вчинках, пояснюючи,, до чого сниться таке сновидіння.

Сонник Міллера: пояснення

Пан Міллер приснився кордон порівнює з перешкодами, які стоять на шляху реалізації задуманих планів. Перетинати її уві сні, означає, що спроби подолати виниклі труднощі увінчаються успіхом.

Подробиці…

Тлумачення сну про кордон залежить від дій сновідещего, виду і призначення самої межі. так:

 • Перейти за межі міста — говорить про необхідність вийти із зони комфорту;
 • Встановлювати межу — наведете порядок в своїх справах;
 • Відпочивати за кордоном — до нових вражень, цікавих подій;
 • Відправляти листівку в іншу країну — віщує сльози і тугу;
 • Ставити когось на місце, вказуючи межу дозволеного — до появи однодумців.
 • Не бійтеся!

  Наснилася державний кордон, огороджена колючим дротом або пропускним пунктом? Сновидіння означає серйозні життєві перепони, які можуть привести до невдач. Бачити, що без проблем перетинаєте встановлену межу, віщає про сміливому вчинку, здатному докорінно змінити ваше ставлення до якоїсь справи, обставин.

  Піддадуться уві сні митному огляду на кордоні, говорить про страх сновидіння перед неминучим і неможливістю вплинути на майбутнє. Порушити встановлену межу, підказує про тимчасові обмеження, що викликають суперечливі, бунтарські почуття.

  Скоро все закінчиться!

  Сонник Мандрівника, роз’яснюючи,, до чого сниться переходити кордон, сповіщає закінчення якоїсь події, зв’язків або сфери впливу. Тяжкість, яку відчував сновидец тривалий час, піде разом з непотрібними речами, предметами, відносинами.

  Наснилося, що отримали заборону на виїзд за кордон, сповіщає сонником полегшення, закінчення клопоту, страждань.

  Гряде веселощі!

  Людям, яким уві сні довелося перетинати кордон на поїзді, снотолкователь пророкує подорожі за старими місцях або давнім друзям. Стояти в сні у якогось кордону, сповіщає про виїзд з країни.

  Вдалося уві сні виїхати за кордон без документів? Бачення віщає про азарт, успішності, тязі до пригод і можливості весело провести час.

  Чиніть по совісті!

  Сучасний суміщений сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться нелегально переходити кордон, зумовлює душевні муки і докори сумління за вчинення не зовсім чесного вчинку.

  Езотерики ж, приснилося сновидіння пов’язують з руйнівним особистість почуттям провини, яке може бути нав’язано сновидцу близькими людьми.

  Не будьте довірливими!

  Молодим дівчатам Східний жіночий сонник тлумачить,, до чого сниться відпочивати за кордоном і милуватися тамтешніми принадами, застерігаючи про надмірну довірливість і легковажність. Ви схильні довіряти першому враженню, яке не завжди буває вірним.

  Бачити подібний сюжет чоловікам, оповіщає снотолкователем про великі збитки і поневіряння через відсутність звички перевіряти факти.

  Покладіться на інтуїцію!

  Людям, яким довелося бачити кордон між світами, Повний сонник Нової Ери, пророкує наявність загостреною інтуїції, яка дозволить правильно розпорядитися покладеними зобов’язаннями, фінансами і вільним часом.

  Сонник межа, до чого сниться межа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: