Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник місто — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Велике місто бачити уві сні — знак високої мети і прагнень. Увійти в нього або приїхати означає здійснення ваших амбітних планів. Сільським жителям сон про велике місто пророкує марність їх надій на краще, а міським пророкує збільшення доходів і вигідна справа. Працювати в большом городе уві сні означає невигідний працю й марні клопоти. Дивіться тлумачення: робота.

Будувати місто уві сні — знак того, що скоро ви візьміть участь у важливому проекті, здійснення якого сприятливо вплине на ваше майбутнє. Дивний місто побачити уві сні або опинитися в ньому — знак того, що з вами станеться якесь дивне подія. Дивіться тлумачення: Будувати, Архітектор, Вулиця, Будинок.

Сонник Менегетті

Це символ іншої цивілізації, ідеології або моралі, яких суб’єкт шукає і любить; сон служить активним нагадуванням про прихований минулому. Місто знайомий і географічно певний служить вказівкою на реальне життєпис суб’єкта. Якщо приснився невелике містечко, то у цього сну множинне значення. Конкретне визначається контекстом певної дії, часто є вказівкою на дитинство або друзів дитинства, на отримані найпершими емоційно-чуттєві прихильності і оточення членів сім’ї. Крім того, це може служити узагальненим образом, який показує справжню ситуацію, де минуле допомагає осмисленню сьогодення.

Ісламський Сонник

Хто побачить, що він увійшов в якого міста, той убезпечити від того, чого побоюється. Ібн Сирин завжди бажав бачити уві сні як він входить в місто, а не виходить з нього, через слів Всевишнього: «І він почав благати: О Боже мій, спаси мене від злочестивого народу» (СураКасас, 2). Якщо уві сні все місто або його невелика частина знаходиться в зруйнованому стані, то віра і релігія його мешканців прийде в занепад або ж вони втратять мирські блага через поневірянь і злигоднів. Дехто каже, що бачити уві сні зруйнований дощенту місто — до смерті відомого вченого.

Китайський Сонник

Бойові коні входять в місто — віщує багатство і хорошу кар’єру, службові успіхи. Верхи на корові в’їжджаєш в місто — віщує радісна подія в недалекому майбутньому. Бачити великі і широкі міські стіни — велике багатство і багато радості. Йти всередині міської стіни — нещастя. Продніматься на міські стіни червоного кольору — велике щастя. Ворота, прохід в палацовий місто перекриті, заблоковані — віщує сварку, словесну суперечку. Ворота широко розчиняються в міській стіні — буде сварка, суперечка.

Сонник Цветкова

На деякій відстані побачити велике місто — у вас з’являться якісь нові амбіції; увійти в нього — це до благополуччя, якимось значних звершень; побачити багато веж — до незвичайного підприємству. Якщо приснився незнайомий містечко, то несподівано відбудеться ваше призначення на нову посаду, причому необов’язково на вищу; на роботі складеться важка ситуація. Жінка після сну отримає дивна пропозиція, яке її збентежив. Також см. Заблукати.

Сонник Фрейда

Місто є символічним зображенням жінки. Прогулянка або поїздка по місту символізує статевий акт. Водна прогулянка по місту говорить про прагнення мати дітей. Красиво освітлений або прикрашений місто говорить про хороше здоров’я і гармонійності ваших стосунків з партнером. Похмурий, брудний або запущений місто (нетрі) символізує захворювання статевих органів. Вид на місто зверху говорить про вашу схильність милуватися голим жіночим тілом.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили себе в якомусь незнайомому місті, то вам доведеться змінити рід діяльності, спосіб життя і, можливо, місце проживання, і все через якихось сумних подій. Їхали в сновидінні в інше місто і відчували при цьому позитивні емоції, надію — значить, майбутні зміни наяву вас не порадують. Якщо ж, навпаки, від’їзд був для вас морально важким, то в дійсності все буде добре.

Езотеричний Сонник

Бачити маленьке селище — наклеп, наклеп. Велике місто — призначення на роботу, відрядження. Знайомий з дитинства — зверніть увагу на серце! Ходити по місту маленькому — плітки, які ви поширюєте, вийдуть вам боком. Великому — будуть пригоди. Знайомому з дитинства — дуже небезпечно! Смертельна небезпека виходить від «лихих» людей. Екзотичний — до головного болю.

Французький Сонник

Якщо приснився місто, який ви знаєте, і уві сні він виявився жертвою землетрусу, то це загрожує страшними нещастями — війною, мором, жорстокістю влади, голодом. Місто був незнайомий — від цих нещасть постраждають інші країни. До величезним лих сниться і місто, який постраждав внаслідок пожежі.

Сонник Мандрівника

Бачити, просуватися по ньому, в цілому сам сплячий, власні переживання, стану душі, враження, хід справ, плани. Дивний, незнайоме місто зміна в житті. Загубитися у великому місті клопоти, турботи, суєта. Увійти в новий, красивий звершення, досягнення.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні незнайоме місто — до змін на особистому фронті. Вам вдасться мирним шляхом порвати давно набридле відносини і незабаром знайти нову зв’язок. Швидше за все, вона буде короткочасною, але внесе в Ваше життя частку різноманітності.

Сонник Хассе

Велике місто — збереш багато відомостей, малий — зустрінешся з міщанством, будувати — будеш веселий і щасливий, з безліччю веж — почнеш незвичайна справа.

Сучасний Сонник

Будувати місто уві сні — до веселощів і щасливим подіям. Присутність в цьому місті безлічі веж — до незвичайних починанням.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: