Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник м’ясо сире, до чого сниться м’ясо сире уві сні

Цей образ уві сні символ хвороб, неприємностей і роздратування. Якщо жінці сниться м’ясо, значить, насправді їй доведеться зіткнутися з масою неприємностей при втіленні поставлених цілей.

Так само цей символ може передвіщати майбутню сварку. Бачити уві сні м’ясника з залитим кров’ю сокирою символ невдачі, збитків і важких втрат.

Згідно сонника, сире м’ясо уві сні має і хороше значення: радість, задоволення; бачити уві сні шматки з кров’ю — щасливий поворот в сердечних справах.

В езотеричних сонник сире м’ясо сниться до зубного болю, невралгії, радикуліту. Відрізати шматок м’яса уві сні означає успіх в справах. Сон, в якому сплячий їсть свіже м’ясце диких тварин, означає чорну смугу в дійсності, не виключена можливість позбавлення нажитого майна. Якщо ж уві сні ви змогли відчути смак цього продукту, злий рок перестане переслідувати вас.

Погане значення сну про сире м’ясо: переживання, занепокоєння за рідних; є його уві сні — збиток; хворому воно сниться до смерті, а здоровому до раптової хвороби; цей образ уві сні — поганий знак, так само символізує бійку або крадіжку.

Наснилося, як ви поїдаєте, м’ясо тварини, яку вбили самі — наяву до вас в душу закрадётся якась незрозуміла тривога.

В сонник Фрейда м’ясо символізує статевий акт, відповідно сире м’ясо втілює в собі секс із збоченнями, якщо воно з кров’ю, то злягання під час місячних.

Сире м’ясо в сонник Цвєткова передвіщає неприємності, а якщо уві сні ви їсте його — хвороби.

Якщо уві сні ви вирішили приготувати його, наяву ваші плани і мрії, виконуватися у кого-то другого. Сновидіння, в якому ви купуєте його в супермаркеті або на ринку, віщує вам успіх у справах.

Різати його уві сні, означає благополучне завершення розпочатих справ. Наснилося, як ви підготовляє відбивну, чекайте неприємності на роботі.

До чого ще сниться м’ясо сире

До чого сниться сире м’ясо в призначені місяці:

 • Бачити уві сні цей знак в січні, лютому, березні і квітні — до хвороби
 • В травні, червні, липні і серпні — так само до хвороби
 • У вересні, жовтні, листопаді та грудні — до відкритої рани
 • До чого сниться сире м’ясо конкретного тваринного:

  Яловичина — до неприємностей і розладів, можливо до переживань пов’язаних з близькими людьми. Свинина — до наклепів, можливо, хтось із знайомих звинуватить вас, в тому, чого ви не робили. Якщо їж уві сні свинину, чекай хвороби або дрібних неприємностей в реальності. Баранина — на щастя. Якщо уві сні ви збираєтеся приготувати якусь страву з баранини, наяву вас чекає щастя і благополуччя, дрібні проблеми зникнуть, ваше життя засяє яскравими фарбами.

  Сновидіння, в якому, ви їсте собаче м’ясо, віщує якісь розгляди і тяжби в дійсності.

  Сон, в якому, ви їсте гусяче м’ясо, обіцяє хвороба дружини.

  Іноді сон, в якому ви маєте доступ до цього символ, віщує втрату вашого доброго імені в результаті неосмислених дій.

  Якщо уві сні ви бачите сире м’ясо, то це означає, що ваш сон пов’язаний з тим, що становить саму основу вашого життя і є тим, що живить вас. Приготоване м’ясо уві сні — це знак того, що хтось інший може скористатися тим, що ви хотіли б мати самі.

  Якщо вам сниться, що ви їсте м’ясо, — це знак того, що ви здатні осягнути саму суть якоїсь справи або процесу. Так що подумайте, що ж насправді ви бачили уві сні — щось м’ясне або якусь важливу для вас інформацію.

  Якщо у вашому сновидінні з’являється яловичина, то, може бути, це означає, що у вашій реальному житті настав період запарки, або ж сон вказує, що щось засмутило вас.

  Якщо уві сні ви їсте м’ясо, хоча в реальному житті ви його не вживаєте, тому що вам подобається вегетаріанська їжа, то, можливо, ви перебирає в голові гріхи своєї плоті і намагаєтеся через каяття врятувати свою душу. А якщо уві сні вам страшенно подобається смак каррі в м’ясній страві, то, може бути, в реальному житті вам бракує чогось гостренького, пікантного?

  М’ясо з картоплею уві сні вказує на те, що в реальному житті ви віддаєте перевагу тому, що становить саму основу, базу. Фрикадельки уві сні пов’язані з традиціями або з тими часами, коли ви втрачаєте розум. Шматок м’яса уві сні символізує поєднання різних елементів, що мають важливе значення для якихось аспектів вашого життя.

  Розфасовка м’яса уві сні відображає основоположні концепції або ті головні ідеї, які ви намагаєтеся переварити. Згадайте, в якому стані був цех розфасовки в вашому сновидінні. Там бігали гризуни або комахи? Зверніть увагу також на вид м’яса, який ви бачили або їли.

  Якщо уві сні ви їли яловичину, то, можливо, що в реальному житті ви можете носитися з якоюсь ідеєю, яка ще не до кінця знайшла форму, і тим самим можете погубити її на корені. Якщо уві сні ви бачите або їсте куряче м’ясо, то в реальному житті вам не вистачає рішучості і впевненості в собі.

  Якщо уві сні ви їсте ягнятину, то, може бути, ви жадаєте прилучення до високої духовності. Сон, в якому ви їсте шинку, може свідчити про вашу надмірної емоційності, про те, що ви занадто сильно за все переживаєте і з усього робите трагедію.

  Сонник м'ясо сире, до чого сниться м'ясо сире уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: