Сонник м’ята, до чого сниться м’ята уві сні

Бачити м’яту уві сні — до одужання, відвідування вечірок, заслуженому відпустці. Якщо приснилося, що особисто довелося заварювати траву — чекайте романтичних пригод, зустрічей, побачень. Сновидіння означає цілу купу незабутніх відчуттів. До чого сниться садити рослина, поливати, збирати лист на ліки, цікаво розписують традиційні сонники.

Гарантії сонника Міллера

Психолог обіцяє запаморочливу поїздку до моря, в гори. А тим, хто не може собі дозволити взяти відпустку, рекомендує організувати незабутні вихідні на дачі. Якщо приснилося, що вдалося заварити приємний чай з м’яти, пригостити ним друзів — будьте готові до несподіваного знайомства.

До чого сниться заспокійливу рослина, Густав Міллер розписує так:

 • Розтирати листочок пальцями, відчувати запах — до спокус;
 • Заварювати чай — до тимчасового захопленню;
 • Вирощувати в палісаднику — знайти ефективне лікування;
 • Рвати, жувати — до довгоочікуваного відпочинку.
 • Готуйтеся до сексуальних подвигів

  Бачити перед собою лікарську траву, тримати її в руках — до пригод інтимного характеру. Сонник Фрейда попереджає всіх, кому приснилася м’ята, бути виборчі в знайомствах. Інакше можна пережити ряд розчарувань в новому партнері.

  Нічні прогулянки, красиві залицяння, флірт, нестримний секс — саме те,, до чого сниться присмак або пряний запах м’яти. Заварена уві сні трава гарантує успіх у протилежної статі. Однак, відносини будуть швидкоплинними, обранець або обраниця забудуть про вас уже до кінця спільно проведеного відпустки.

  Навчіться красиво відпочивати

  Жувати уві сні свіжу ароматну гілочку — до поїздки в захоплюючу подорож. Тлумачення сну, в якому довелося бачити, рвати м’яту сонник Цвєткова зводить до заслуженого відпочинку. Нарешті у сновидіння з’явиться можливість відвідати курорт, країну, в якій жодного разу не був.

  До чого сниться пряність, сучасні сонники пояснюють бажанням побути наодинці з природою, посидіти біля вогнища, зустрітися з приємними людьми. Ніжний запах і смак уві сні символізують спокій, умиротворення. Можете братися в цей період за будь-яке заняття з організації активного відпочинку — похід, сплав по річці, відвідування пам’ятних місць принесуть вам масу задоволення.

  Подбайте про близьких

  Якщо приснився палісадник, повністю засаджений м’ятою, радійте — дуже скоро знайдеться ефективне лікування для хворої людини з вашого оточення. Сонник Ванги рекомендує не відмовлятися від сторонньої допомоги, приймати і беззаперечно виконувати рекомендації лікарів.

  Крім того, пройдуть головні болі у всіх, кому довелося садити, поливати, збирати рослину. Перцева м’ята уві сні набуває властивостей не просто цілющою прянощі, а й оберега, означає підтримку згори. Посварені люди обов’язково помиряться, в сім’ї настане гармонія, родичі об’єднаються для вирішення спільних проблем, діти порадують батьків досягненнями у навчанні, творчості.

  Сонник м'ята, до чого сниться м'ята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: