Сонник мотузка, до чого сниться мотузка уві сні

Сновидіння, в якому вам стала мотузка, трактується досить різноманітне. Один сонник вважає, що вона — знак наявної прихильності до кого-небудь або чого-небудь, інший вважає, що така нитка говорить про наявні в житті горизонтах. Інші опису,, до чого сниться даний сюжет, наведені нижче.

Осінній і Літній сонники

Перебиратися уві сні за допомогою мотузки через перешкоду і несподівано зірватися і полетіти в безодню — до несподіваного повороту долі. Тлумачення снів попереджає, що, незважаючи на відчайдушний і непохитне прагнення до успіху, доведеться зіткнутися з невдачами, переживаннями. Тільки впевненість в силах і особисто в самому собі дозволить знову піднятися на ту висоту, до якої ви прагнете.

Літній сонник вважає, що натягувати в нічних мареннях білизняний мотузок, значить, успішно впоратися з досить-таки важкою справою. Не виключено, що посильну допомогу нададуть близькі друзі або навіть ті колеги, з якими раніше ви не надто вже часто спілкувалися.

Пророцтва Жіночого тлумача

Якщо сниться довга мотузка, то і життя буде досить довгою. Але, даний сон зовсім не стверджує, що вдасться уникнути неприємностей. Просто постарайтеся по максимуму уникати ризиків і не піддавайте здоров’я на небезпеку.

Тлумачення снів описує також,, до чого сниться обірвалася в руках мотузка. Жіночий сонник попереджає про смертельну небезпеку. Особливо, якщо наснилося, що обрив стався несподівано. Якщо приснилося, що в’яжете вузли, значить, в реальності спілкуєтеся не з тими людьми. Якщо змініть наявний зараз коло спілкування, уникнете багатьох бід. Розплутувати петлі уві сні — до розриву шкодять вам відносин.

Виявити в сновидінні петлю у себе на шиї — до великих проблем. Тлумачення снів обіцяє біди на службі і в особистому житті. Завчасно подумайте, як би ви змогли себе убезпечити в той момент, коли дані заходи будуть по-справжньому необхідні.

Колір мотузки

Присниться чорна білизняний мотузок — вкрай негативна ознака. Особливо, якщо уві сні ви її побачили на шиї. Тому людині, у якого на шиї була чорна зашморг наяву доведеться дуже непросто. Деякий час, можливо і цілком собі тривалий, доведеться докласти всіх зусиль, щоб не випасти з соціуму. Труднощі на службі, в сім’ї, зі здоров’ям викличуть депресію.

Якщо сниться біла білизняний мотузок, то удача буде «переслідувати по п’ятах». Вийде втілити мрію, налагодити ті відносини, які тривалий час не складалися, з’їздити в подорож. Сонник Хассе впевнений, що білий колір нитки несе в собі тільки позитив.

Якщо присниться в нічних мареннях мотузка була зелена, доля готує багато сюрпризів і відкриттів. Вони, без сумніву, практично всі будуть радісними. Сонник Мандрівника дає пораду — не бійтеся відчувати себе щасливим, всупереч прислів’ю за велику щиру радість зовсім необов’язково розплачуватися сльозами і печалями.

Сонник мотузка, до чого сниться мотузка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: