Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мотузка, до чого сниться мотузка уві сні

Сновидіння, в якому вам стала мотузка, трактується досить різноманітне. Один сонник вважає, що вона — знак наявної прихильності до кого-небудь або чого-небудь, інший вважає, що така нитка говорить про наявні в житті горизонтах. Інші опису,, до чого сниться даний сюжет, наведені нижче.

Осінній і Літній сонники

Перебиратися уві сні за допомогою мотузки через перешкоду і несподівано зірватися і полетіти в безодню — до несподіваного повороту долі. Тлумачення снів попереджає, що, незважаючи на відчайдушний і непохитне прагнення до успіху, доведеться зіткнутися з невдачами, переживаннями. Тільки впевненість в силах і особисто в самому собі дозволить знову піднятися на ту висоту, до якої ви прагнете.

Літній сонник вважає, що натягувати в нічних мареннях білизняний мотузок, значить, успішно впоратися з досить-таки важкою справою. Не виключено, що посильну допомогу нададуть близькі друзі або навіть ті колеги, з якими раніше ви не надто вже часто спілкувалися.

Пророцтва Жіночого тлумача

Якщо сниться довга мотузка, то і життя буде досить довгою. Але, даний сон зовсім не стверджує, що вдасться уникнути неприємностей. Просто постарайтеся по максимуму уникати ризиків і не піддавайте здоров’я на небезпеку.

Тлумачення снів описує також,, до чого сниться обірвалася в руках мотузка. Жіночий сонник попереджає про смертельну небезпеку. Особливо, якщо наснилося, що обрив стався несподівано. Якщо приснилося, що в’яжете вузли, значить, в реальності спілкуєтеся не з тими людьми. Якщо змініть наявний зараз коло спілкування, уникнете багатьох бід. Розплутувати петлі уві сні — до розриву шкодять вам відносин.

Виявити в сновидінні петлю у себе на шиї — до великих проблем. Тлумачення снів обіцяє біди на службі і в особистому житті. Завчасно подумайте, як би ви змогли себе убезпечити в той момент, коли дані заходи будуть по-справжньому необхідні.

Колір мотузки

Присниться чорна білизняний мотузок — вкрай негативна ознака. Особливо, якщо уві сні ви її побачили на шиї. Тому людині, у якого на шиї була чорна зашморг наяву доведеться дуже непросто. Деякий час, можливо і цілком собі тривалий, доведеться докласти всіх зусиль, щоб не випасти з соціуму. Труднощі на службі, в сім’ї, зі здоров’ям викличуть депресію.

Якщо сниться біла білизняний мотузок, то удача буде «переслідувати по п’ятах». Вийде втілити мрію, налагодити ті відносини, які тривалий час не складалися, з’їздити в подорож. Сонник Хассе впевнений, що білий колір нитки несе в собі тільки позитив.

Якщо присниться в нічних мареннях мотузка була зелена, доля готує багато сюрпризів і відкриттів. Вони, без сумніву, практично всі будуть радісними. Сонник Мандрівника дає пораду — не бійтеся відчувати себе щасливим, всупереч прислів’ю за велику щиру радість зовсім необов’язково розплачуватися сльозами і печалями.

Сонник мотузка, до чого сниться мотузка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: