Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник майбутнє, до чого сниться майбутнє уві сні

Багато хто з нас хочуть дізнатися, що уготовано нам долею, тому побачене уві сні майбутнє, часто сприймаємо за чисту монету. Однак сонники мають зовсім інше тлумачення,, до чого сниться майбутнє.

Так, за версією сонника Дмитра та Надії Зими, приснилося майбутнє, відображає внутрішні хвилювання сплячої людини про важливі плани і події. Приємна атмосфера уві сні віщає про успішне закінчення розпочатого підприємства, тривожна — підказує про необхідність мобілізувати свої сили для вирішення нагальних питань.

Пророцтва

Згідно езотеричної сонником, дівчині, часто бачити уві сні ворожку, пророкує майбутнє, означає, що в реальному житті сновидицей доведеться зробити вибір між двома залицяльниками. Покладіться на свою інтуїцію, саме вона дозволить прийняти правильне рішення.

Молодій людині приснилося відьма, яка зверталась до передбачення, обіцяє величезну популярність у прекрасної половини людства. Оточений жіночою увагою, сновідящій підвищить самооцінку і знайде упевненість в собі.

Приснилася циганка, що здійснює ворожіння по вашій руці, значить, готуйтеся до підвищеної уваги протилежної статі, що накличе на Вас заздрість друзів і оточуючих.

Універсальний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться Ванга, яка передвіщає майбутнє, можливістю загладити в реальному житті великі неприємності. За версією того ж тлумача, ворожка пророкує майбутнє, нагадує про обережність і необхідності чітко контролювати свої дії.

Побачити уві сні священика, який говорив пророцтво, обіцяє в реальності обзавестися надійним і авторитетним покровителем, який допоможе впоратися з усіма негараздами. Збірник сонників пояснює,, до чого сниться подібна картинка, майбутнім успіхом у важливому для сновидіння підприємстві.

Якщо чаклунка здійснювала передбачення за допомогою колоди карт, значить, сновидцу на любовному фронті належить подолати деякі складності. Також подібний сюжет підказує про те, що не потрібно відмовлятися від коханої людини заради примарних задоволень.

Бути самому провісником

Наснилося, що довелось побувати в ролі ворожки, що пророкує майбутнє іншим персонажам, значить, на думку сонника О. Смурова, наяву Вас чекає вдале і корисне придбання.

Бути уві сні чаклункою, що здійснює змови, заклинання і ворожіння, пророкує сонником різку зміну життєвого напрямку. Можливо, незабаром ви зважитеся кардинально змінити поле діяльності, звільниться від тягот відносин або здійснити переїзд в інше місто.

Стрибок у часі

Дізнатися свою долю, перемістившись у часі, підказує про можливість утриматися від неощадливі і навіжених вчинків. Заглянути в майбутнє за допомогою машини часу, передрікає наяву безліч відкриттів, пов’язаних з життям самого сновідящего.

Бачити уві сні людини з майбутнього, обіцяє швидкі зміни.

Слідкуйте за своїми діями, і все буде добре

Східний тлумач роз’яснює,, до чого сниться дізнатися про своє майбутнє, необхідністю в зайвий раз зважити всі «за» і «проти», перед прийняттям важливого рішення. Можливо, Вам варто прислухатися до внутрішніх відчуттів і власної інтуїції.

За версією тлумача Нової Ери, бачити уві сні своє майбутнє, служить нагадуванням про те, що потрібно жити «тут і зараз», не відкладаючи невирішені справи в довгий ящик. Також не варто забувати про те, що потрібно отримувати задоволення від усього, що Вас оточує.

Сонник майбутнє, до чого сниться майбутнє уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: