Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник млинці, до чого сниться млинці уві сні

Вам приснилися млинці — є привід для радості. Традиційне слов’янське блюдо і головний атрибут веселого свята Масляної асоціюють з оновленням природи, закінченням зими і пробудженням довгоочікуваної весни. До того ж цей смачний, круглий і теплий символ сонця втілює в собі багату сите життя, достаток і процвітання. У більшості випадків цей сон означає, що сновидцу посміхнеться фортуна. Млинці уві сні — передвістя неабияких успіхів у всіх сферах життя, особливо в фінансових питаннях. Втім, не всі трактування сонника так однозначні. Вам буде набагато легше зрозуміти,, до чого сниться це кулінарний виріб, якщо ви згадаєте подробиці того, що відбувається.

Їсти млинці

Є млинці уві сні — до блискучих звершень у професійній діяльності, вигоді, радісної події, розваг, веселощів. Якщо в нічних мареннях ви поласували звичайними млинцями без начинки, то незабаром зав’яжете нові дружні і ділові зв’язки. До чого сниться аналогічний сюжет закоханим, пояснює Жіночий тлумач. Жіночий сонник говорить, що закоханих чекає незабаром офіційне оформлення відносин і щасливе сімейне життя.

Наснилося, що їсте налисники — біда відійде в сторону. А ось є млинці з маслом або сметаною — недобрий знак. Сонник Езопа пророкує втрати і розчарування, зраду друга. Поспішно їсти млинці уві сні, давитися ними — до скоєння поганого вчинку. Вас мучить совість, адже хтось постраждав через ваших поганих дій. Якщо ж уві сні борошняний виріб наминали не ви, а хтось інший, то Універсальний тлумач пророкує вам фурор, колосальний успіх, виконання всього задуманого.

Самому займатися цим

Уві сні на сковороді пекти млинці — до прибутку, плотського насолоди, потехам, бенкету, задоволення. Якщо під час процесу приготування ви почули тріск і шипіння, сонник Міллера сповіщає, що в реальності вас захочуть обдурити або обмовити. До чого сниться подібний сюжет, розповідає і тлумач Гришиной. Смажити млинці уві сні — наяву ваші ощадливість і вміння заощаджувати не тільки допоможуть уникнути бідності, але і створять умови для забезпеченої старості. Причому сонник Гришиной пророкує удачу, прекрасне самопочуття, благодушний настрій, веселих торжество. Якщо уві сні ви спекли гору оладок, то готуйтеся до візиту численних гостей.

Різні тлумачення

Наснилися млинці не з пшеничного борошна? Приготуйтеся в реальному житті виконати незвичні для себе обов’язки і доручення на службі. Ще один варіант, до чого сниться подібне — відвідування ділової зустрічі і вирішення серйозних завдань. Бачити млинці підсмажений, пишними, апетитними — до цікавого і вельми корисного знайомству. Однак, якщо випічка зіпсована, Сучасний сонник попереджає про майбутній прикру подію, яке тягне за собою за собою роздратування і фрустрацію.

Приснилися пригорілі оладки обіцяють розлуку або сварки в родині, а недостатньо підсмажені, сирі — кажуть, що виникли проблеми можна вирішити, але доведеться гарненько попрацювати. Пригощати млинцями або запрошувати в гості на святкування Масляної — пророкування матеріального благополуччя, взаєморозуміння, любові і гармонії в будинку. Сонник Міллера млинці розцінює як смачні вісники винятковою успішності. Це ж джерело роз’яснює,, до чого сниться сон, в якому ви смажите млинці. Міллер вважає, що такий сюжет говорить про прагнення до економії.

Сонник млинці, до чого сниться млинці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: