Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник митися в лазні, до чого сниться митися в лазні уві сні

У слов’янських народів банька давніх-давен вважалася практично культовим місцем: в ній очищали тіло від бруду і душу від смутку, ворожили на судженого, народжували, з недугами справлялися. Не дивно, що митися в лазні уві сні — хороший знак, який обіцяє здоров’я міцне і успіх. Але перед тим як приступити до тлумачення,, до чого сниться парна, уточніть всі нюанси сновидіння, навіть найнезначніші, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви милися в лазні в оточенні інших любителів банних процедур? Люди, складові ваше оточення поза світом мрій, найближчим часом стануть вкрай дратівливими. А якщо вам приснилося, що ви не парилися, а бачили, як це роблять інші, то це бачення означає, що ви потрапите в дуже цікаве суспільство.

Паритися в турецькому хамамі, означає раптову погану хворобу, яку ви знайдете далеко від дому, віддавшись солодким авантюр. Швидше за все, тут мова йде про венеричне захворювання — будьте завбачливі!

«Місце миття» підкаже про подальшу долю

Згадайте, який заклад уві сні ви відвідали — дізнаєтеся,, до чого сниться митися в лазні:

 • Банька загального користування — втратите авторитет через власну недолугості.
 • Бачити уві сні себе в фінській сауні — ознака стриманості і скритності.
 • Турецький хамам пророкує корисні знайомства.
 • Грецькі терми уві сні відвідували — чекайте веселощів і безтурботного проведення часу.
 • Заводська лазня символізує важку працю.
 • «Дитяча» компанія, або Робота над собою

  Якщо вам приснилося, що ви купаєте дитини в громадській лазні, уточніть в сонниках, до чого це сниться. Ось, наприклад, що підказує сонник Цвєткова: купання дітей в громадських місцях — це знак того, що ви дуже пишаєтеся тим, чого добилися в житті і намагаєтеся це всіляко демонструвати.

  А сонник Медеї дає інше тлумачення сну, в якому ви бачите себе в громадській лазні, поплескувати віником по спині своєї дитини: вас турбують деякі дрібні справи, на яких ви свого часу «поставили хрест». Якщо дітей багато, то варто переглянути своє ставлення до проблем — не потрібно закривати на них очі.

  «Дорослі» посиденьки, як символ відносин

  Наснилося, що ви в компанії з чоловіком миєте голову в сауні? Ця мрія говорить про те, що ви надумали собі те, чого немає в реальності у відносинах з людиною, яка вам симпатична. А ось, якщо ви з чоловіком миліте голову один одному, то можете розраховувати на взаємність, радує сонник міс Хассе.

  Митися в лазні з жінками довелося? Чекайте конфліктів, особливо, якщо ви з жінками намивали голови. А якщо наснилося, що ви привели в сауну паритися бабусю, не забудьте звіритися з тлумачем, до чого це сниться. Наприклад, в Місячному сонник, купати бабусю означає відновлення правосуддя.

  На питання,, до чого сниться митися в лазні з чоловіком, «дідусь Фрейд» дає цілком передбачуваний відповідь: ви знову запалав пожадливістю один до одного.

  Сидіти натирачем уві сні — до важкої праці

  Інша річ, якщо уві сні ви бачите себе не миється в бані, а підтирати там підлоги. Бачення обіцяє роботу «до сьомого поту». Мити підлоги в новій чистої парильні — до гарних перспектив кар’єрного росту. Підлоги протирали в заводській душовою — робота не принесе вам нічого, крім втоми, засмучує Циганський сонник.

  Уві сні вам пощастило митися в лазні після збирання? Приготуйтеся до пропозиції новій посаді.

  Сонник митися в лазні, до чого сниться митися в лазні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: