Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мишеня, до чого сниться мишеня уві сні

Сонник попереджає, що мишеня, що з’явився уві сні, вельми суперечливий знак. Інтерпретація,, до чого сниться хвостатий, може варіюватися в залежності від ставлення сновидіння до цих істот і поворотів сюжету сновидіння.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера вкрай насторожено ставиться до появи гризуна уві сні. На думку тлумача, маленький мишеня обіцяє великі проблеми. Те,, до чого сниться символ, віщує розчарування в одному, сімейну сварку, несподівані перешкоди в справах.

Якщо примарилося, що ви почали тікати, негатив посилюється. Ліквідація цього об’єкта згладить гострі кути наяву.

Біда не більше миші

Провидиця Ванга вважає, що маленький мишеня уві сні уособлює дітей. Власні або знайомі малюки знайдуть міцне здоров’я і багато друзів серед однолітків.

Сонник ведуньі Наві пропонує вельми цікаве тлумачення, чому маленький мишеня на очах починає зростати. Динамічний образ говорить про те, що у страху очі великі. Насправді вороги і неприємності сплячого не крупніше миші.

Мадам Хассе стверджує, що коли трапляється бачити уві сні мишеняти, нарешті вдасться позбутися від докучають або дратівливих дрібниць.

Білосніжна попередження

Якщо уві сні мишеня білий, значення набуває дещо інший відтінок. Нострадамус вважає недоброю ознакою вбивство білого гризуна. Те, що вам примарилося, обіцяє фінансові проблеми.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться білий мишеня. Образ нагадує, що навіть найближчим нерозумно беззастережно довіряти. Коли білий Джеррі приснився комерсанту, слід очікувати підвищення цін.

Біленький дитинча миші означає, що чиясь таємниця стане народним надбанням.

Різнобарвні мишки

Тлумачачи,, до чого сниться чорний мишеня, сонник обнадіює, що будь-які витівки ваших недругів — мишача метушня, вони не зможуть серйозно нашкодити.

Якщо приснився сірий Мишкін дитинча, символ означає період стабільності без злетів і падінь.

Жіночий сонник вельми оригінально пояснює, чому колір героя сновидіння сірий. Сновидицей відчуває себе непоказною і вразливою. Не завадило б попрацювати над самооцінкою і впевненістю в своїх силах.

Мишача сімейка

Сонники часом суперечливо пояснюють, що віщує миша з потомством. Снотолкователь Менегетті вважає, що репутації сплячого сильно зашкодять плітки і власна недалекоглядність.

У той же час, якщо миша з дитинчам приснилася закоханої, сонник Н. Грішіной обнадіює, що симпатія взаємна, в чому вона скоро переконається. Чоловікові символ обіцяє турботливу господарську дружину.

Сучасне тлумачення сну повідомляє, що миша з мишеням — провісник зустрічі з друзями під радісним приводом.

Нещасний випадок

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що мишеня гине. Пояснити побачене уві сні допоможуть обставини події.

 • Якщо довелося зловити і вбити гризуна, попереду яскравий, але короткочасний успіх;
 • Коли жінці вдається убити мишку уві сні, наяву у неї є суперниця;
 • Якщо уві сні жертву прихлопнула мишоловка, наяву хтось готує вам пастку;
 • Коли кішка їсть мишеняти, незаконно добута прибуток не піде про запас;
 • Наснилося, як кішка їсть мишачого дитинчати? Підступи ворогів затьмарять сімейне життя;
 • Бачити, як кіт демонструє видобуток — марнославство може обернутися проти вас;
 • Якщо приснилося, що ви самі зловили і з’їли хвостатого, з’явиться шанс розбагатіти.
 • Сонник Майя стверджує, що все куди серйозніше: сновидіння атакують псуванням на смерть.

  Будьте здорові!

  В сонник можна знайти тлумачення,, до чого сниться годувати мишеняти. Інтерпретація сновидінь пов’язана переважно зі станом здоров’я і особистим життям. Це дуже обнадійливий знак для жінки, яка мріє завагітніти.

  Якщо приснилося годувати Джеррі, приділіть увагу самопочуттю. Одиноким трапляється бачити кумедний сюжет напередодні цікавого знайомства. Сновидіння, який підгодовував мишку, запросять на шикарний банкет.

  Сонник мишеня, до чого сниться мишеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: