Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник миша вкусила, до чого сниться миша вкусила уві сні

Для одних миша — це миле нешкідливе істота, інші ж бояться їх, як вогню. Побачити уві сні навіть маленького мишеняти — це не дуже позитивний знак, а вже якщо миша вкусила, то і зовсім чекай біди, кажуть старі люди. Але давайте все-таки не будемо все «мишачі» сновидіння «заганяти» в загальні рамки. Розібратися в деталях,, до чого сниться кусючий гризун, нам допоможуть сонники.

Бачення, довжиною в одну мить…

Якщо ви засмутилися через те, що не можете згадати подробиці того, що вам приснилося, то робите це даремно. Сонники — універсальні тлумачі, здатні крихітний сюжет, приснилося мрії, перетворити в повноцінне тлумачення, хоч і короткий. Ось, наприклад, до чого сниться, що вас миша вкусила:

 • Гризун був сірим — колеги або підлеглі з вами не до кінця щирі.
 • Чорна миша — символ могутнього, але таємного ворога.
 • Вкусив кажан — будете переживати через втрату чогось цінного.
 • Тварина прокусила вам шкіру, і рана запалилася — остерігайтеся пліток.
 • Біла пухнаста миша вкусила — діти додадуть клопоту.
 • Пророцтва сонника Густава Міллера

  Сонник Міллера попереджає: якщо уві сні вас миша вкусила — будьте готові до зради. Бачити подібне уві сні для молодої жінки — символ того, що її коханий з нею не чесний. А якщо чоловікові приснилася звірятко, цапнувшая його за сідницю, то це означає, що його намагається підсидіти колега.

  Літаючий «зубастик» — провісник сумнівних заходів

  Якщо уві сні бачите над собою летючу мишку, то це означає, що над вами нависла загроза. Летюча миша вкусила вас за руку — втратите щось цінне. А якщо звір намагався схопити вас за руку, але ви ухилилися, і він хапнув вас за ногу — утримайтеся від будь-яких поїздок найближчим часом.

  А ось до чого сниться, що летюча миша вкусила вас зубами за попу, необхідно знати, перш за все, дамам. Для дівчини — це передбачення про те, що вона може довіритися брехливим промов чарівного пройдисвіта і знайти пригоди на те місце, за яке миша вкусила. Чоловікам так само не слід розслаблятися, побачивши уві сні, що кажан, який намагається вхопити за ногу, промахнувся і схопив за попу. Сновидіння означає, що колега його не просто підсидить, а ще й підставить.

  Тераріумів бунт, або Не забувайте про совість…

  Домашня мишка цапнув вас уві сні за палець? Хтось із близьких людей на вас дуже ображений. Якщо мишка вкусила за палець до крові — ви образили когось з домочадців. А якщо укус за палець був не сильним і не до крові — ви були різання і некоректні з найкращим другом.

  Тлумачачи,, до чого сниться укус домашнього вихованця, пам’ятайте — ви зробили щось непорядну, і вашим близьким це не приємно. Після приснився укусу обов’язково вибачитеся перед людьми, які вам не байдужі, радить сонник Білого Мага.

  Дика тварина, як символ матеріальних змін

  Трапляється, що уві сні ми бачимо, як на нас нападає і кусає миша-полівка. Дивне, для жителя мегаполісу і буденне для сільського поселенця сновидіння, тим не менш, має цікаву трактування. Сонник Нострадамуса дає таке тлумачення сну: постраждавши від гризуна польового, задумайтеся про витрати своїх — вони дуже великі, що приведе вас до розорення.

  Довіряти цьому прогнозу чи ні, вирішувати кожному самостійно, але знайте, що і ряд інших сонників пророкує матеріальні проблеми тим, хто став жертвою нападу полівки.

  Сонник миша вкусила, до чого сниться миша вкусила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: