Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник метро, до чого сниться метро уві сні

Метро — сучасний транспорт і сновидіння про нього безпосередньо зачіпають наше життя. Тому основне тлумачення сонника це суєта, яка пов’язана з надмірною завантаженістю або перенапруженням в звичайному житті. Дуже часто заплутані переходи уві сні означають спроби вирішення складних завдань або пошуки виходу з положення, що створилося. З тлумача можна дізнатися, до чого сниться такий спосіб пересування і що він несе сплячому.

Їхати в метро

Їхати уві сні в метро — знак того, що сплячий практичний і дуже розважливий чоловік. Сюжет, в якому ви під час поїздки заснули в метро, ​​може передбачати грабіж, остерігайтеся і будьте насторожі.

Якщо приснилося багато людей в залі метро — будьте обережні при оформленні важливих документів.

Сучасний сонник вважає, що електропоїзд обіцяє швидке подорож. Якщо сниться, що ви перебуваєте в поїзді, під яким відсутня колія — ​​це до серйозного неспокою через справу, яке може стати джерелом благополучного матеріального становища.

Слід звернути увагу, хто ще уві сні їде разом з вами, що наклеєно на стінах, що говорить машиніст. Всі ці дрібні приснилися деталі і допоможуть в точної розшифровці сновидіння.

Спускатися, підніматися

Якщо сниться, що ви спускаєтеся в метро, ​​це часто символізує передчуття безуспішних зусиль і відчаю, марні спроби поправити розвалюється справа.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся вгору, то особисті здібності і досягнення допоможуть зайняти високий пост або положення в суспільстві.

Вийти в нічних мареннях з вагона і піднятися на поверхню — знак швидкого вирішення складної проблеми.

Сонник Езопа вважає, що метро має величезну зв’язок з підсвідомістю. Спуститися уві сні вниз, значить, відчувати необхідність розібратися зі своїми таємними мріями.

Керувати поїздом

Наснилося, що ви управляли поїздом? Це означає, що в реальному світі ви використовуєте магію, навіть не підозрюючи про це. На жаль, безконтрольні магічні дії можуть нести дуже погані наслідки.

Універсальний сонник переконаний, що примарилося метро часто означає приховане життя, таємний хід, духовну практику і самопізнання.

Заблукати в підземці

Сонник Шеремінской вважає, що якщо сплячий блукає по переходах і залам метрополітену — це передує порожньому дня. Символізує він нездатність взятися за одну справу. Звідси нервове перенапруження, що і відбивається в нічних мареннях.

Опис,, до чого сниться заблукати в метро є і у Шеремінской. Сонник Шеремінской стверджує, що заблукати і не знайти виходу — символ нерішучості, душевних мук. Також приснилося може позначати страх перед подією, яке скоро станеться і вплине на все подальше життя.

Кінцева станція

Якщо наснилася кінцева станція — це символізує вибір. Швидше за все, наяву вам потрібно визначитися з тим чи іншим пропозицією. Саме перебуваючи уві сні можна спробувати уявити собі різні варіанти вибору. Це допоможе визначитися і прийняти правильне рішення в реальному житті.

Різні тлумачення

Ще одне символічне значення метро — це час, а, значить, переходити з вагона в вагон — це відраховувати прожиті роки. Якщо уві сні ви запізнилися, це означає, що в реальному житті існує можливість втратити свій шанс.

Якщо сниться вагон, то подібний сюжет може символізувати буденність. Якщо, перебуваючи всередині, сплячого стало погано, то в реальності він втомився від повсякденних турбот. Їхати через тунель — до важкого життєвого періоду.

Стояти в сні на пероні в довгому очікуванні поїзда — до залучення в дуже незвичайне підприємство. Але, сонник Мандрівника радить бути обережнішими.

Аварію в метро Універсальний сонник тлумачить як вдалу поїздку, повну пригод і яскравих вражень.

Сонник метро, до чого сниться метро уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: