Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник метеорит, до чого сниться метеорит уві сні

Сонник вважає, що тлумачення,, до чого сниться метеорит, багато в чому визначається настроєм сплячого. Космічне тіло уві сні може викликати страх, цікавість або захоплення. Воно є в гордій самоті або в компанії собі подібних. Ці та інші подробиці враховуються при розшифровці сновидіння.

Провісник катастрофи

Якщо приснився метеоритний дощ, в реальній дійсності слід бути готовим до будь-яких несподіванок. Пророчиця Ванга вбачала в цьому символі ознаку глобальних катастроф, мало не кінець світу.

Езотеричний сонник вважає метеоритний дощ передвісником змін в значно менших масштабах. Непередбачувані, тим не менш, яскраві події торкнуться лише самого сновидіння і його найближчого оточення.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться метеоритний дощ. Еротичний сонник обіцяє раптову пристрасть, яка накриє з головою. Шалене кохання виявиться вище родичів, друзів, важливих справ та інших функцій в соціумі.

Добрі знаки

Якщо падіння метеорита уві сні викликає інтерес і захоплення, Сучасний сонник обіцяє сновидцу блискучі перспективи. Майбутній період сприяє ризикованих справ, вони увінчаються успіхом.

Якщо приснилося, як падіння метеорита викликало сильні руйнування, в реальній дійсності належить доленосна зустріч. У житті сплячого з’явиться людина, яка в подальшому зіграє важливу роль в його долі.

Коли уві сні не вдалося побачити своїми очима, як метеорит впав, проте, ви точно знаєте, що це сталося, наяву вдасться значно поліпшити матеріальне становище.

Якщо уві сні метеорит падає на землю прямо вам під ноги, наяву належить незабутнє побачення. Чоловік нарешті вирішиться зробити пропозицію своїй обраниці. Жінці випаде шанс розгледіти в когось із знайомих майбутнього супутника життя.

Нерідко падаєметеорит віщує грандіозні зміни в долі сплячого. Наприклад, переїзд в інше місто, країну або тривалий далеку подорож. Чимало сюрпризів чекає і домосідів, серед яких зміна діяльності або способу життя.

Тлумачення снів Хассе повідомляє, до чого сниться, як поблизу впав метеорит. Сновидіння чекає яскраве радісна подія. Потрібно встигнути в повній мірі насолодитися тим, що відбувається, так як щастя виявиться недовгим. Зате приємні спогади залишаться з вами назавжди.

Осінній сонник Іменинників пояснює, до чого сниться, коли метеорит з неба падає на землю. Те, що вам приснилося, говорить про вашу духовності і схильності до містицизму. Можливо, у вас є дар, який слід розвивати.

Сонник апостола Симона Кананіта вважає падаєметеорит гостем з минулого. Колишні неприємні події можуть нагадати про себе. Не варто засмучуватися через те, що вже не виправити.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться метеорит з точки зору психології. Бачити загадкові космічні об’єкти часто трапляється тим, хто і під час неспання іноді втрачає зв’язок з реальністю добровільно або в силу душевних розладів.

Космічні вісники

Весняний сонник іменинників попереджає, що той, кому довелося бачити уві сні падаючий астероїд, незабаром буде засмучений сумною звісткою про когось із близьких. На щастя, чуток не підтвердяться.

Якщо, відповідно до сюжету сновидіння, ви точно знаєте, що небесне тіло, яке вам приснилося — комета, наяву вас чекає карколомна новина. Отримана інформація переверне ваш світ, надихне на саморозвиток і нові звершення.

Коли приснилося падіння зірки викликає виключно позитивні емоції, сонник Міллера пояснює побачене уві сні заступництвом Вищих сил.

Сонник метеорит, до чого сниться метеорит уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: