Сонник метал, до чого сниться метал уві сні

Метал — символ достатку, особливо, якщо ви побачили уві сні цветмет. Розгадуючи,, до чого сниться те чи інше сновидіння, необхідно враховувати багато факторів. У випадку з металом, слід згадати, що саме вам приснилося, чи було це виріб або просто купа металобрухту. Згадали? Чудово, так вам буде простіше відшукати тлумачення свого сну в сонник.

Тлумачення сонника Міллера

Якщо сплячого привидівся якийсь кольоровий метал, слід уточнити який. Так, наприклад, латунь сниться до успіху на професійній ниві, а алюміній — до печалі. Так само не радує сон, в якому ви натираєте до блиску бронзові фігури — в прагненні завоювати чиюсь любов вас спіткає невдача. А сплав інших металів з бронзою, побачений у сні, загрожує сновидцу брудними толками і плітками.

Залізна посуд — знак духовного багатства і спокою

Наснилася кухонний посуд, інкрустована металом — незабаром в вашу душу, змучену переживаннями, прийдуть спокій і радість, обіцяє сонник пастора Лоффа.

Мідна або чавунна кухонне начиння і старовинні речі віщує сновидцу розбагатіти в духовному плані.

Бачили уві сні залізні ложки, чашки, миски? Будьте готові прийти на допомогу ближньому.

Столове срібло, подану вам до обіду, обіцяє спокій і непохитність у будь-яких ситуаціях, навіть у найскладніших.

Дорогі вироби з металу — стережіться заздрісників і зайвого честолюбства

Східний сонник поспішає попередити про корисливий людині того, кому приснилася статуя з бронзи, золота або інших кольорових металів. Під зовнішністю кролика може ховатися удав — пам’ятайте про це, довіряючи малознайомим людям.

Металеві гроші — символ честолюбства. Чим нижче номінал монети, тим вище ймовірність зіткнутися з зарозумілим людиною.

Таку ж символіку, як і у металевих грошей, мають і коронки зубів, тільки вказують вони на ваше зарозумілість і гординю.

Бачити метал навколо будинку — вам нема чого боятися

Оточили себе металевим парканом уві сні — можете жити спокійно, вам нічого не загрожує.

Будь-яка конструкція з металу поряд з будинком — це символ захисту вищих сил, говорить сонник міс Хассе.

Бачите залізну драбину біля стіни свого будинку — можете розраховувати на допомогу цілком конкретної людини. Причому, чим більше ступенів біля сходів, тим вище становище в суспільстві буде у покровителя.

Металеві двері або ворота, приснилися вам — знак внутрішньої замкнутості, що є результатом надмірного оберігання себе від впливу інших. Не варто бути таким категоричним до всіх, радить Місячний сонник.

Металобрухт як ознака бідності

Металобрухт, як відхід металургійного виробництва — обіцяє сновидцу бідність і злидні в матеріальному плані, пророкує сонник Ванги.

Сниться, що ви ходите по звалищі з металошукачем, намагаючись відшукати лом металу? Всі спроби заробити будуть провальними. Не міняйте роботу і вид діяльності, зараз не найкращий час для цього.

Брухт кольорового металу символізує бідність вашої душі. Знайшли його уві сні? Поділіться чимось з ближнім в реальному житті, хоча б добрим словом. Це допоможе уникнути духовної убогості.

Металева стружка або куля, призначені для переплавки, сняться до переоцінки цінностей. Навчіться розставляти пріоритети — зумієте заробити.

Сонник метал, до чого сниться метал уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: