Сонник мітла, до чого сниться мітла уві сні

Будучи символом наведення порядку, мітла уві сні уособлює готовність долати обставини, коли невдоволення якимись аспектами життя досягає межі. А, до чого сниться невикористання її за призначенням або залучення нечистої сили? Автори сонників відкриють всі таємниці.

Сонник Міллера: секрет успіху

Тлумачення психологом Міллером того,, до чого сниться мітла, відображає готовність людини до перетворень. Якщо уві сні мітла нова і знаходиться, як то кажуть, «при ділі», то сновидец втілить в реальність свої проекти. Якщо наснилася жалюгідна стара волоть, удача відвернеться.

Здавна цінувалася жіноча домовитись. В сонник Міллера йдеться, що для пані втратити мітлу уві сні — означає знайти сімейні неприємності. Особливо прикро це сновидіння дівчині «на виданні» — та зарекомендуєте поганий господинею, а це і в наші дні пляма на репутації.

Освіжіть почуття

Сонник Фрейда, пояснюючи,, до чого сниться мітла, пропонує схожий підхід в сфері сексуальності. З його точки зору, помсти двір або підлогу в будинку — знак того, що людина не зупиниться ні перед чим, щоб відійти про остогидлої повсякденності в сімейних відносинах.

Наснилося підмітати сміття так люто, що зламався держак — метання сновидіння доставляють біль близьким. В найближчому майбутньому не вдасться визначитися з бажаннями. А люди, які не здатні втілювати мрії в життя, бачать віник, хто стоїть в кутку. Насолода від сексу вони отримують лише в своїх фантазіях.

До чого сниться викидати мітлу? Це трохи менше безнадійна ситуація: поки сновидец нічого не може зробити, щоб змінити своє життя, і залишається з обридлим партнером, але незабаром все зміниться.

Велике прибирання

Згідно сонником Медеї, бачити уві сні мітлу означає передчувати зміни в долі. Наснилося помсти двір або вулицю — вдасться успішно подолати несприятливі зовнішні обставини. Бачити іншу людину з мітлою — ваші інтереси вступлять в конфлікт.

Підмітати уві сні в будинку — знамення, яке вказує на необхідність терміново навести порядок у власних справах. Помсти вулицю взимку, прибирати сніг — щоб щось змінити, доведеться потрудитися.

За Єврейському сонником — нова мітла до зміни керівництва і складнощів на службі, а за Східним, навпаки, обіцяє нову посаду, фінансове процвітання і достаток.

Знаки невезіння

Сонник Хассе, роз’яснюючи,, до чого сниться мітла ситуаціях, дає наступні передбачення. Бачити її уві сні — до сімейних сварок, стару — очікувати зустрічі зі старими приятелями, нову — знайомство з новими виявиться небезпечним. Якщо у вашому будинку сусідка миє підлогу або підмітає — це обіцяє втрати.

Замітати сміття уві сні — опинитися в гущі пліток, ставити мітлу в кут будинку — бути звільненим. Наснилося купувати — доведеться міняти прислугу, вона не справляється з обов’язками, вкрасти — вдасться придумати вихід з делікатного становища.

Прокази нечистої сили

Відьми і Баба Яга — просто так не з’являться. Політ відьми або Баби Яги на мітлі є попередженням про підступи проти сновидіння, і поставитися до нього слід серйозно. Крім того, їх політ може передвіщати хвороба.

Для людини з артистичною натурою самому кататися уві сні на мітлі, немов відьма або казкова Баба Яга, означає вихід із затяжної творчої кризи.

Сонник мітла, до чого сниться мітла уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: