Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник метелик — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачите метелика, що пурхає над вами, — знак того, що скоро ви отримаєте приємну звістку, яке дуже обрадує вас. Якщо дія відбувається в сонячний день, то ваша радість буде безмірною. Якщо ж вам вдасться зловити метелика, то вас чекає успіх в любові. Дивіться тлумачення: Сонце, Ловити.

Якщо ви побачите, що в вашу кімнату, залиту сонячним світлом, влетіла красива, яскрава метелик, то вас чекає радісна звістка від милого друга, якому, однак, не варто довірятися безоглядно. Якщо це була біла або блідо-жовта метелик, то вас чекають розчарування і невиконання бажання. Якщо вона сяде на кого-то з ваших близьких або на предмет, що належить їм, то цю людину чекає хвороба або великі неприємності. Якщо над вами пурхає одна або кілька непривабливих метеликів, то сон передвіщає вам занепокоєння, домашні неприємності і розчарування в любові. Якщо метелики красиві — вас чекають звістки від друзів, яких ви давно не бачили.

Якщо уві сні ви випадково розчавили метелика, то в реальному житті ваша необачність і недбалість принесуть вам багато прикростей і неприємностей, і вам не буде кого звинувачувати в них, крім себе самого. Сон, в якому вам приснилося, що ви поранили метелика, пророкує вам, що ваш коханий змінить вам. Якщо уві сні ви переживали через метелики, здивувалися або злякалися, то в житті ви випробуєте ті ж самі почуття, коли дізнаєтеся про зраду. Побачити метелика літаючої і сідає на квітку — знак благополуччя, хороших звісток про успіх в справах, знак отримання прибутку. Білий метелик уві сні — передвісник фізичної недуги внаслідок великих неприємностей або чвар. Дивіться тлумачення: Комахи.

Сонник Лоффа

Метелик, метелик, як правило, асоціюється з недовговічністю, поверховістю — але і легкістю, ніжністю. Якщо ж уві сні вам довелося побачити метелика, то це може служити знаком того, що ви скоро отримаєте прибуток, у ваше життя увійде благополуччя.

Якщо сон за участю метеликів присниться молодій дівчині, то він може стати сигналом, що скоро в її життя увійде піднесене почуття. Але це почуття може виявитися недовговічним, хоча і принесе багато радості. Якщо ж ви зловили уві сні метелика, то, ймовірно, вас чекає удача в любові. Вбити метелика уві сні означає, що в своєму житті ви пройшли повз чогось дуже важливого, що мало б перетворити ваші будні.

Сонник Міллера

Бачити метелика в кольорах і зеленій траві означає процвітання і великі, законні придбання. Можливе одержання звісток від відсутніх друзів. Для молодої жінки — це знак щасливої ​​любові, яка завершиться міцним союзом на все життя. Побачити уві сні білого метелика — передвісник Вашої хвороби, у причині якої Ви станете звинувачувати кого-то другого. Якщо жінці присниться, що білий метелик влетіла в її кімнату — це означає, що бажання її коли збудуться. Якщо влетіла в кімнату метелик сяде на щось — це знак швидкої хвороби когось із близьких.

Сонник Менегетті

Яскрава, нагадує строкатий квітка метелик настільки приваблива, що ми забуваємо, що за своєю суттю ця комаха шкідливо, оскільки знищує рослинність. Іноді бачиться в цьому образі негативне ставлення, коли під маскою зовнішнього чарівності здійснюється впровадження, нагадує проникнення хробака в яблуко. Яка має уві сні метелик — це уособлення небезпечної жіночої негативності, порожнього еротизму, «поглинання» жінкою, яка більш досвідчена в психічному плані.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні метелика, що пурхає серед квітів і зеленого різнотрав’я, — дуже хороший знак, який обіцяє благополуччя в любові. Цей сон передвіщає, що незабаром прийде звістка від того, з ким Ви в розлуці. Для молодих дівчат і юнаків такий сон — знак щасливого кохання і міцного шлюбу на все життя. Однак білий метелик, яка влетіла в кімнату, означає нездійсненні бажання. Якщо метелик сяде на який-небудь предмет меблів, це означає хвороба коханої людини.

Ісламський Сонник

Метелик уві сні віщує знайомство з неосвіченим і слабосильним чоловіком, який через свою слабкість прирече себе на смерть. Також метелик означає, що наяву Ви ведете дозвільний спосіб життя. Летюча над Вами метелик, якщо Ви її зловили, говорить про те, що Ви досягнете розташування сподобалася Вам невинної діви, яка народить Вам сина; якщо ж Ви вбили метелика-Вашої дитини чекає смерть.

Езотеричний Сонник

Жива метелик пурхає — до легкого життя. Годуватися — до зручностей. Мертва — життєві труднощі, ускладнення там, де ви їх найменше чекаєте.

Сонник Хассе

Сон віщує щасливе життя. Якщо ви зловили метелика, в любові буде удача.

Сонник Цветкова

До побачення: на сонці пурхає — знак радості, вести.

Сонник Мандрівника

Зустріч, побачення. Це знак долі — чиста любов.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: