Сонник морський котик, до чого сниться морський котик уві сні

Побачити уві сні дружелюбного морського котика — добрий знак, але удача може і вислизнути від вас. Щоб дізнатися, до чого він сниться, відновіть в пам’яті картину сновидіння — і сонники підкажуть, чи трапляться у вашому житті важливі зміни.

Симпатичне створіння

Морський котик — спритний, легко йде на контакт, віщує цікаву зустріч. Дівчині він може приснитися до знайомства з нареченим. Можливо, сновидец познайомиться з людиною, який стане партнером і наставником, виведе його бізнес на новий рівень. Щоб не упустити цей важливий момент, зверніть увагу: доленосна зустріч відбудеться завдяки одному.

Важливо відрізнити його від тюленя, тому що тюлень, при деякій схожості, згідно сонником Міллера є втіленням ліні і неповороткість. За сонником Міллера, якщо у тварини уві сні присутні риси тюленя, ви не зможете в повній мірі використовувати виникли переваги — в силу власної нерозторопність.

До чого сниться їх лежбище — до отримання гранту або державної підтримки вашого підприємства. Бачити заповнений ними берег — доля буде прихильною до цієї людини.

Колір

Бачити уві сні об’єкти чорного кольору, зазвичай трактується, як прогноз несприятливих подій. Але для морського котика чорний — його природна забарвлення, тому сновидцу чекають не небезпечні, а кардинальні зміни, що хвилюють, але необхідні.

До чого сниться, що він не чорний, а білий? Незвичайний колір, світлий або білий, пророкує швидке одруження — самого сновидіння або когось із найближчих друзів і родичів.

Мертву тварину

До чого сниться мертвий морський котик — відображення занепокоєння за стан важкохворого родича. Ціле лежбище мертвих тварин уві сні — пророкує розвиток епідемії небезпечного захворювання і ваш жах від можливості заразитися.

Наснилося самому застрелити красеня — ознака глибокої депресії. Якщо ж його вбила акула, у вашому оточенні є заздрісники, які становлять небезпеку. Мертву тварину наснилося в воді — треба стежити за своїм здоров’ям.

Серед інших звірів

Наснилися гри морських котиків з дельфінами — лугкій флірт з товаришем по службі призведе до бурхливого службового роману.

За сонником Міллера, бачити уві сні, ніби поруч з ними лежали тюлені — вказує на честолюбні устремління сновидіння. Слідкуйте, щоб боротьба за особистий престиж і гучні піар-акції не перешкоджали дійсної успішності підприємства.

Місце дії

До чого сниться спостерігати, як численні морські котики вистрибують з хвиль на берег: підприємство почне приносити високий стабільний дохід. Якщо це був один звір — сонники віщують прибуткову акцію.

Якщо спритний красень приснився на представленні в цирковому басейні — за сонником Міллера, це передрікає упущені можливості. Уві сні дія відбувалася в бродячому цирку — сонник Фрейда передбачає деякі делікатні проблеми, через які доведеться звернутися до сексопатолога. Самому виступати з ним в басейні — переживете глибоке почуття.

Якщо в цирковому басейні давали уявлення і інші тварини, це віщує невтомність в сексуальних утіхах, бурхливий проведення часу. Невдале виконання номера, по Фрейду, обіцяє пережити фіаско в найвідповідальніший момент побачення.

Сонник морський котик, до чого сниться морський котик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: