Сонник мертвий птах, до чого сниться мертвий птах уві сні

Є різні тлумачення сну про мертвих птахів. Але в більшості своїй вони не припускають небезпеки, хоча сам сон і малопріятен. Наприклад, якщо вам приснилася хижа мертвий птах (не вбита, а померла своєю смертю), то такий сон принесе вам перемогу над своїми недоброзичливцями і удачу.

Однак остерігайтеся сну, в якому бачите заколоту домашню птицю — такий сон попереджає про небезпеку, яка може вас підстерігати як у здоров’я, так і в справах.

Як трактує сонник, мертва птиця, яку ви вбили уві сні, попереджає про те, що ви хочете зробити необдуманий вчинок. Гарненько подумайте про те, чого вам потрібно уникнути і не робіть помилок.

Згідно сонником мертвий птах уві сні попереджає про те, що, можливо, скоро Вас будуть переслідувати дрібні неприємності, але всі проблеми вирішаться і настане спокійний і творчий період.

Якщо мертві птахи з’являються в ваших снах постійно, то це говорить про те, що у вас зараз психологічно дуже важкий період, депресія, ви втратили в житті сенс. Такий сон можна ще інтерпретувати як втрату ідеалів в житті, творчі обмеження.

До чого сниться мертвий птах в інших сонниках

До чого сниться мертвий птах в сонник Міллера? Тлумач каже, що якщо ви зі сні вб’єте птицю з рушниці, то вас чекає якась катастрофа, стихійне лихо або неврожай.

Сонник Будинки Сонця так трактує сон з мертвим птахом — ви не впевнені, нормально і комфортно ваше справжнє становище, ви невизначені. Постарайтеся зрозуміти, що вам потрібно, і радійте життю.

До чого сниться мертвий птах в сонник Фрейда? Сонник стверджує, що, якщо ви вбили безліч птахів, то в вас живе комплекс неповноцінності, який ви намагаєтеся реалізувати за рахунок слабших істот.

Сонник Дмитра та Надії Зими говорить про те, що вбивати птахів уві сні — до майбутніх важким подіям, які можуть вибити вас з колії і привести в сум’яття.

Новий сімейний сонник попереджає, що бачити уві сні вбиту вами з рушниці птаха — поганий знак, а якщо ви застрелили хижого птаха — то вас чекає успіх у початій справі, ви подолаєте всі перепони на шляху до щастя. У той же час мертвий хижак (орел, яструб) символізує удачу і перемогу.

Сонник мертвий птах, до чого сниться мертвий птах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: