Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертвий птах, до чого сниться мертвий птах уві сні

Є різні тлумачення сну про мертвих птахів. Але в більшості своїй вони не припускають небезпеки, хоча сам сон і малопріятен. Наприклад, якщо вам приснилася хижа мертвий птах (не вбита, а померла своєю смертю), то такий сон принесе вам перемогу над своїми недоброзичливцями і удачу.

Однак остерігайтеся сну, в якому бачите заколоту домашню птицю — такий сон попереджає про небезпеку, яка може вас підстерігати як у здоров’я, так і в справах.

Як трактує сонник, мертва птиця, яку ви вбили уві сні, попереджає про те, що ви хочете зробити необдуманий вчинок. Гарненько подумайте про те, чого вам потрібно уникнути і не робіть помилок.

Згідно сонником мертвий птах уві сні попереджає про те, що, можливо, скоро Вас будуть переслідувати дрібні неприємності, але всі проблеми вирішаться і настане спокійний і творчий період.

Якщо мертві птахи з’являються в ваших снах постійно, то це говорить про те, що у вас зараз психологічно дуже важкий період, депресія, ви втратили в житті сенс. Такий сон можна ще інтерпретувати як втрату ідеалів в житті, творчі обмеження.

До чого сниться мертвий птах в інших сонниках

До чого сниться мертвий птах в сонник Міллера? Тлумач каже, що якщо ви зі сні вб’єте птицю з рушниці, то вас чекає якась катастрофа, стихійне лихо або неврожай.

Сонник Будинки Сонця так трактує сон з мертвим птахом — ви не впевнені, нормально і комфортно ваше справжнє становище, ви невизначені. Постарайтеся зрозуміти, що вам потрібно, і радійте життю.

До чого сниться мертвий птах в сонник Фрейда? Сонник стверджує, що, якщо ви вбили безліч птахів, то в вас живе комплекс неповноцінності, який ви намагаєтеся реалізувати за рахунок слабших істот.

Сонник Дмитра та Надії Зими говорить про те, що вбивати птахів уві сні — до майбутніх важким подіям, які можуть вибити вас з колії і привести в сум’яття.

Новий сімейний сонник попереджає, що бачити уві сні вбиту вами з рушниці птаха — поганий знак, а якщо ви застрелили хижого птаха — то вас чекає успіх у початій справі, ви подолаєте всі перепони на шляху до щастя. У той же час мертвий хижак (орел, яструб) символізує удачу і перемогу.

Сонник мертвий птах, до чого сниться мертвий птах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: