Сонник мертва коняка, до чого сниться мертва коняка уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться мертва коняка, сонник не балує оптимістичними прогнозами. Образ часто обіцяє невдачу, крах планів, розлад з близькими. У той же час, тлумачі деяких культур вважають символ сприятливим. Допоможуть внести ясність подробиці побаченого уві сні.

Розшифровка Міллера

Пояснення в сонник Міллера,, до чого сниться мертва коняка, часто пов’язано з поганими новинами. Якщо приснився білий загинув кінь, належить дізнатися про поганий вчинок одного з друзів. Смерть гнідого ототожнюється з офіційною відмовою. Якщо довелося бачити труп темної конячки, вдасться вчасно дізнатися про підступний змові проти вас.

Дамські сновидіння

В сонник Ромеля можна дізнатися,, до чого сниться мертва коняка жінці. Сновидицей належить отримати невтішну звістку, яка повністю засмутить її плани.

Якщо жінці примарився такий символ, провісник Катерини Великої радить бути перебірливими в нових знайомствах.

Коли жінці трапляється бачити уві сні померлу кобилу, сонник Фрейда попереджає, що доведеться пролити чимало сліз.

Дорожня пригода

Сучасне тлумачення сну детально роз’яснює, чому довелося бачити уві сні труп коня на дорозі. Цілком можливо, що сновидець переїде в сільську місцевість, якщо не назавжди, то на досить довгий термін.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться знак. Побачене уві сні означає, що нові зобов’язання виявляться не під силу. Подумайте двічі перш, ніж звалити їх на себе, інакше тривожність і занепад сил забезпечені.

Утоплена

Якщо приснилося, що кобила потонула, сонник Іменинників віщує охолодження почуттів і відсутність взаєморозуміння між закоханими. Як тільки закінчиться несприятливий період, колишні почуття повернуться на круги своя.

Мертвий кінь у воді не завжди означає безнадія. Найчастіше символ служить закликом зберігати пильність і продумувати кроки наперед. У такому випадку шанси уникнути неприємностей досить високі.

Особливі прикмети

Деякі подробиці вносять в тлумачення свої корективи. Сонник розглядає такі деталі, як дії сплячого, приналежність тваринного і особливі прикмети.

 • Чітко бачити підкови на загиблої конячці трапляється напередодні застою в бізнесі;
 • Чорна масть уві сні віщує депресію або гостру ностальгію;
 • Якщо приснилося, що помер улюблений скакун, наяву не уникнути збитків;
 • Коли приснилося, що кобила вмирає на ходу, саме час залишити безнадійну затію;
 • Іноді мертва коняка передрікає горе, похорони в сім’ї;
 • Якщо довелося бачити масовий падіж, попереду багато виснажливої ​​роботи;
 • Знак уві сні обіцяє зраду близької, яке повністю виб’є ґрунт з-під ніг.
 • Як давно це сталося

  Багато сонники беруть до уваги час смерті. Якщо тварина померла на ваших очах, прогноз можна назвати повністю негативним. Існує можливість виправити ситуацію, якщо зберігати холоднокровність і остерігатися імпульсивних вчинків.

  Якщо приснився розкладається труп, сонник Лоффа вважає, що зараз найбільш вразлива ділова сфера. Необдуманий крок загрожує привести до банкрутства і подальшої виснажливій боротьбі за виживання.

  Кінський скелет віщує проблеми зі здоров’ям і депресивні настрої, найменша неприємність буде сприйматися як трагедія.

  Умисне вбивство

  Китайський сонник пояснює,, до чого сниться зарізана корова. Образ віщує матеріальні збитки та сімейні негаразди. Рекомендується дотримуватися обережності в спілкуванні і в побуті. Якщо уві сні фігурує вбивство коня, сплячого запросять на бенкет.

  Якщо приснилося, що причиною смерті тварини став сам сновидець, маг Лонго вважає, що мертва коняка відображає реальні докори сумління. Егоїстична поведінка дуже засмучує близьких.

  Все не так уже й погано

  Коли уві сні білі конячки померли з невідомої причини, символ вказує на необхідність взяти тайм-аут. Організму сновидіння просто-напросто потрібен відпочинок від постійного поспіху і суєти.

  Старовинний тлумач стверджує, що все,, до чого сниться мертва коняка, символізує великі зміни. Єдиний випадок здатний багато чого змінити в реальності сплячого.

  Сонник мертва коняка, до чого сниться мертва коняка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: