Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертвий пацюк, до чого сниться мертвий пацюк уві сні

Люди завжди з презирством ставилися до представників сімейства мишачих. Вони вважали їх рознощиками хвороб і мікробів, а так же символом зради і лицемірства. Побачивши перед собою зубасту тварюка, не кожен втримається від того, щоб не скрикнути і не поморщитися гидливо. Однак деякі люди тримають хвостатих-зубастих звіряток вдома, в якості домашніх вихованців. І, звичайно ж, відносяться до своїх улюбленців зовсім по-іншому. А ось якщо ви побачили щурики, та ще й не цілком живу, уві сні, добре це чи погано? Давайте розбиратися,, до чого сниться мертвий пацюк і що з цього приводу нам кажуть сонники.

Бачити мертву щура

Якщо наснилася мертвий пацюк в будинку, тлумачення цього сновидіння в сонниках таке: чекайте сімейних негораздо, можливо, сварка з партнером по шлюбу.

Бачити уві сні дохлого гризуна на дорозі — на шляху до досягнення мети чекає безліч перешкод. Якщо вдалося прибрати його зі шляху — вдасться вирішити всі проблеми. Труднощі підуть найближчим часом, так говорить сонник Міллера.

Важливо, якого кольору була, приснився мертвий пацюк. Білий гризун з сну означає, що вороги потай плетуть проти вас інтриги, будьте напоготові — нападуть вони несподівано. Сірий пасюк вказує на те, що якась жінка з вашого оточення бажає вам зла. А ось мертвий пацюк чорного кольору є хорошим знаком — ви отримаєте перемогу над усіма своїми ворогами.

Наснилося, що померлий пасюк лежить на сімейному ліжку, задумайтеся над своїми відносинами з чоловіком, може бути, в вашу сім’ю увійшов хтось третій, і він прагне зруйнувати ваш шлюб, причому цілком успішно, саме таке тлумачення даного сновидіння в різних сонниках.

Ви вбиваєте

Якщо сниться, що ви особисто вбили щура — радійте, ви з легкістю і без сторонньої допомоги впораєтеся зі своїм затятим противником, а може бути навіть назавжди усунете свого ворога зі свого життя.

Бачити уві сні, що ви ненароком вбили тварину, означає, що в реальному житті несподівано пощастить там, де, як вам здавалося, справи йдуть гірше нікуди.

Сниться, що один убив величезного чорного щура, який нападає на вас, наяву порадьте одному бути обережним, спілкуючись з сусідами. Пара необдуманих фраз може роздути скандал, в який будете залучені і ви.

Сонник Міллера попереджає з приводу ще одного сновидіння: бачите уві сні як вбиваєте хворе хвостате ссавець, яке мучилася агонії, — в реальному житті настав час виправлення всіх помилок, скоєних раніше.

Бачити мертву щура, плаваючу у воді. Тлумачити такий сон слід, станом води: в чистій прозорій воді — чекайте похвали від начальства за врятоване від помилок громадську роботу, в каламутній стоячій воді — переробок в роботі не уникнути.

Люди і гризуни

Наснилося багато мертвих щурів, через які переступає безліч людей — тлумачення сну в сонниках таке: в реальному житті ви зробили неприємні вчинки відносно своїх близьких, можливо, навіть зрадили їх. Зараз найкращий час для виправлення помилок — покайтеся перед друзями і попросіть вибачення.

Якщо сниться безліч дохлих гризунів на обідньому столі — виникнуть фінансові труднощі. Сонник Міллера підказує, що пора почати економити, ви занадто багато витрачаєте грошей на непотрібні речі.

Сонник мертвий пацюк, до чого сниться мертвий пацюк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: