Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертва мавпа, до чого сниться мертва мавпа уві сні

Привиділася мертва мавпа? Уві сні це красномовний знак того, що ваші недруги більше не стануть докучати. До чого ще сниться це незвичайне явище? Сонник пропонує найпопулярніші трактування.

Обережно!

До чого взагалі є дохла мавпочка? Незабаром благополучно вирішиться якась складна ситуація. Іноді тлумачення сну менш обнадійливе і обіцяє хвороби або ж скрутне становище близьким людям.

Довелось бачити, як гниючу плоть роздирають уві сні хижі звірі? Справа, яку ви нещодавно почали, виявиться провальним.

Якщо труп нещасної мавпи терзає койот або гієна, то сонник наполягає: проявіть обережність, ви у великій небезпеці.

Чи готові?

До чого сниться мертва мавпа, яку заковтує величезна змія? Ви нерозважливо закохаєтесь і без сумнівів підкорятиметеся свого обранця. Наснилися стерв’ятники, що терзають мертву плоть? Пізнаєте гіркоту приниження і образи від найближчих.

В ночі бездиханне тварина раптом оживає і розлючено кидається на вас? Рада сонника: готуйтеся до найсильнішого потрясіння.

Відчувати уві сні міазми, які випускає падаль, буквально означає, що вам уготований період невдач і душевних мук.

Міллер гарантує

Наснилася померла макака? Тлумач Міллера гарантує: ви обійдете конкурентів і переможете недругів.

Чого хочете?

Що значить уві сні мертва мавпа, яку ви самі і вбили? Сонник підозрює, що нестримне прагнення до розкішного життя заведе вас в життєвий тупик.

Довелося бачити, що ви забили нещасна істота камінням? Власними дурними діями зруйнуєте плани і позбудетеся перспектив.

Боротьба або дурість?

Якщо ж ви знищили агресивного звіра, то сонник пророкує: готуйтеся до тривалої і важкої внутрішньої боротьби.

До чого сниться вбивство безпечної мавпочки? Наяву проявіть жорстокість, а пізніше будете мучитися від усвідомлення своєї неправоти.

Весілля!

Жінці уві сні довелося полювати на мавп? Невдовзі вона вискочить заміж. Чоловікові бачити убиту ним на полюванні мавпу означає, що він здолає сильного противника.

Приснилася мертва мавпа, яка викликала поганих емоцій? Гряде період абсолютного затишшя, розміреності і спокою.

До чого в мріях з’являється багато дохлих звірків? Потрапите в погане товариство і нерозважливо піддастеся його впливу.

Конкретна різновид

Приснилася мертва мавпа? Сонник впевнений, при подальшому тлумаченні слід врахувати належність звіра до того чи іншого виду.

 • Мавпа — сумнівний успіх, сміх буквально крізь сльози.
 • Гібон — позбавлення від переслідування.
 • Шимпанзе — образа, образа, приниження.
 • Горила — звільнитеся від нав’язливого залицяльника.
 • Чорна — вирішення конфлікту.
 • Біла — втрата роботи, посади, положення.
 • Людиноподібна — перспектива духовного зростання або остаточна деградація.
 • Змінювати!

  Що ще означає розглянутий образ уві сні. Сама по собі мавпа символізує наслідування, нерозсудливість, надмірна цікавість, а також агресію, злість, хитрість.

  До чого сниться в цьому випадку мертва мавпа? Сонник впевнений: наяву трапиться щось, що дозволить позбутися багатьох негативних рис. У свою чергу відмову від комплексів допоможе розкрити вашу індивідуальність і справжню глибину.

  Сонник мертва мавпа, до чого сниться мертва мавпа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: