Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертва змія, до чого сниться мертва змія уві сні

Здавалося б, важко знайти настільки одіозний символ, як стародавнє плазун — в більшості культур це втілення темних сил. Але є і традиції обожнювання тварини, можливо тому інтерпретація образу в сонниках неоднозначна. У тлумаченні того,, до чого сниться мертва змія, у віщунів немає одностайності — тим цікавіше розгадувати, які знаки ховаються уві сні.

Повалене зло в сонник Міллера

Міллер роз’яснює, що бачити уві сні загибель цих тварин, уособлення зла і гріха, означає знайти надію:

 • Мертва змія — торжество над поваленим ворогом.
 • Виявити її — відсутність перешкод на шляху до мети.
 • Самому вбити — відстояти свої інтереси.
 • Бути ужалений вже дохлої — не можна втрачати пильність.
 • Численні перемоги

  На думку Ванги, мертва змія символізує відступ темряви, тріумф світла, воцаріння добра і людинолюбства. Якщо уві сні їх було багато, то і недоброзичливців навколо багато, проте перемоги будуть слідувати одна за одною. Людині, якій довелося бачити багато загиблих плазунів, за пророцтвом Нострадамуса, належить скористатися шансом на успіх.

  Надії і сумніви

  Незважаючи на відчуття небезпеки, до плазунів часто ставилися з повагою, а в їх смерті бачили тривожний знак. Ще Езоп в сонник давав таке тлумачення сну: найближчим часом насущні проблеми вирішити не вдасться. Йому вторить сонник Чжоу-Гуна: якщо приснилася мертва змія, доведеться розлучитися з надіями і шкодувати про втрачені можливості.

  Чимось схоже і тлумачення, до чого вона наснилася в річці. Річка — символ перешкод. Бачити її в річці — переживати, чекаючи щаслива подія, яке може не відбутися.

  Жіночі сновидіння

  До чого сниться жінці мертва змія? В Біблійних переказах вона виступає союзником Єви, підказуючи, як відкрити чоловікові очі на її привабливість. Якщо уві сні в її загибелі винна сновидицей, то в боротьбі за коханого вона не стане рахуватися з нормами моралі. Те ж стосується і відстоювання будь-яких своїх інтересів. Не варто довіряти чоловікові — ось, до чого сниться жінці укус мертвої змії, він пророкує зраду з боку партнера.

  До чого сниться дівчині, ніби загибле плазун жалить її — Сучасний сонник віщує підступність від близької подруги. Поєдинок з небезпечною твариною, що завершується його вбивством, сниться дівчині до бурхливої ​​сварки.

  Дрібні тварини: готуйтеся до втрат

  Якщо наснилася маленька мертва гадюка, це свідчить або про дрібних інтригах, або про уразливості організму — прийшла пора зайнятися своїм здоров’ям. Саме по собі таке сновидіння навіть корисно: краще вчасно попередити ускладнення, ніж шкодувати про безпечність.

  Довелось бачити уві сні чи то маленьких мертвих змій, чи то черв’яків? Це обіцяє збитки. Крім того, черви віщують марні клопоти, тому найближчим часом затівати щось нове сонники не радять.

  Чи небезпечно вбити?

  Наснилося самому розправитися з гидким тваринам? Треба сказати, більшість тлумачів вважають це передвістям перемог не тільки уві сні, а й наяву, умінням відстоювати свої інтереси, проявляти волю і цілеспрямованість у досягненні мети.

  Однак при цьому є небезпека перейти межі дозволеного, здобути погану славу. Сонник Хассе пророкує, що людина, якій це приснилося, спритно вийде зі скрутного становища.

  Сонник мертва змія, до чого сниться мертва змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: