Сонник мертва ворона, до чого сниться мертва ворона уві сні

Уві сні приснилася мертва ворона? В реальності позбудетеся від суперництва і страждань. До чого ще сниться цей моторошний образ? Сонник допоможе розібратися в його тлумаченні.

Трактування по Міллеру

Здохлих птаха, на думку сонника Міллера, знаменує якесь сумна подія. Чоловіків бачення попереджає про інтриги, які плетуть підступні спокусниці.

Новий друг або зрада?

До чого з’являється мертва ворона найчастіше? Сонник впевнений, що незабаром ви придбаєте нового друга.

Бачити здохлого птицю — до недостойному поведінки і несприятливих змін. Молодий дівчині сновидіння обіцяє зраду коханого.

Самому вбити уві сні ворона — добре. Це означає, що ви розправитися з конкурентами і уникнете серйозного лиха. Є вороння м’ясо — до неприємностей в амурних справах.

Інтерпретація по Ванге

А ось сонник Ванги пропонує маловтішні тлумачення сну. До чого сниться мертва ворона згідно сліпий пророчиці?

Є ймовірність, що серйозно захворіє близька людина і допомогти йому не зможе ніхто. Єдине, що залишається, це терпляче переносити хворобливі випробування.

Довелось уві сні бачити дохлу птицю? Образ вказує на тимчасове полегшення в смузі тотальних бід і проблем. Але він же закликає змиритися з випали на долю труднощами.

Обходьте стороною!

До чого сниться чорна ворона? Ваш друг дізнається трагічну новину і буде вкрай засмучений.

Приснилася дохла чорний птах? Це означає, що справи прийдуть у занепад і вам доведеться багато і старанно працювати, щоб знову все налагодити.

Головне уві сні дуже точно запам’ятати місце, де привиділася чорна ворона. В реальності сонник радить оминати його стороною, саме там вам загрожує велика небезпека.

Тлумачення по днях

Щоб розібратися,, до чого сниться мертва ворона, слід врахувати і день, коли вона наснилася.

 • На понеділок — важка проблема.
 • На вівторок — справи підуть добре.
 • На середу — вам загрожує отруєння.
 • На четвер — зміни в особистому житті.
 • На неділю — подорож.
 • Аналізуйте!

  До чого сниться мертва ворона згідно езотеричного погляду? Взагалі уві сні ворон символізує найпотаємніші і неодмінно темні закутки душі, а бачення закликає розібратися в собі.

  Проаналізуйте звичні погляди і найважливіші пріоритети, а потім, виходячи з аналізу, зробіть висновки і виберете абсолютно нову лінію поведінки і навіть життя.

  Чия вина?

  Приснився убитий ворон? Сонник дає негативну трактування цього образу. Так іноді ворон натякає на возз’єднання сім’ї, домашні радості і тихе щастя.

  На жаль, мертвий персонаж попереджає, що все це відкладається на невизначений термін, а вам уготована сумна доля самотності і нерозуміння.

  Більш того, якщо уві сні ви власноруч убили птаху, то все відбудеться виключно з вашої вини.

  Ви вільні!

  До чого ще є в мріях мертва ворона? Сонник вважає, що вона відображає позбавлення від якоїсь негативної залежності. Причому мова не йде про алкоголь або наркотики. Це скоріше свобода від чужої думки і впливу.

  З цієї точки зору бачити мертву птаху добре. Нарешті, ви зможете самостійно крокувати по життю. Але щоб від щастя не наробити дурниць, дійте обережно і продумано.

  Сонник мертва ворона, до чого сниться мертва ворона уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: