Сонник мертва кішка, до чого сниться мертва кішка уві сні

Незважаючи на неприємне видовище, мертва кішка уві сні, на відміну від своїх живих родичів, тлумачиться сонниками вельми позитивно. Так, приснилося сновидіння може вказувати на відсутність загрози з боку ворогів або зникненням з життя неприємного Вам людини. Відшукати потрібне пояснення,, до чого сниться подібний образ, можна пригадавши зовнішність і своє ставлення до хвостатому.

Зовнішні особливості

На думку більшості тлумачів, приснився чорна киця обіцяє великі неприємності або серйозну сутичку з ворогом. Нескладно здогадатися,, до чого сниться дохлої чорне тварина. Жінці такий сюжет віщує перемогу над суперницею і нормалізацію клімату в сімейному колі, чоловікові — успішний результат в робочій сфері.

На відміну від попередніх роз’яснень, сонник Міллера, подібне бачення пов’язує з самотністю і беззахисністю сновідящего. Тлумач Медеї померлого чорного кота асоціює з темними сторонами особистості сплячої людини.

Присниться біла мертва кішка обіцяє неприємності, які на самому початку будуть здаватися незначними, але після обернуться великими проблемами.

Сюжетні подробиці

Сонник Ванги розтлумачує,, до чого сниться багато мертвих кішок, неприємною ситуацією, яка може стати причиною ганьби сновидіння. Також, бачити навколо себе багато трупів цих тварин, свідчить про вдалу нейтралізації уявних товаришів.

Дві здохлих кішечки пророкують про щасливий збіг обставин, який позбавить від загрожують проблем. Можливо, Вам допоможуть в цьому абсолютно сторонні люди. Багато котячих трупів, що лежать на узбіччі дороги, віщають про повне звільнення від тиску і підступів ворогів.

Бачити уві сні мертву кішку з живими кошенятами, які просять їсти є особливою підказкою, розшифровує сонником як необхідність звернути увагу на своїх дітей, що зараз потребують підтримки і опіки. Ще одне тлумачення сну,, до чого сниться тварина з кошенятами, уособлює підсвідоме невдоволення собою і боротьбу з власними комплексами і недосконалістю.

Перемогу над ворогом, яка не принесе сплячій людині задоволення, а тільки спустошення і непоправні втрати обіцяють приснилися мертвими кішка і собака.

Розкладається уві сні труп тварини говорить про те, що неприємні події минулих років нагадають про себе. Виявити його в будь-якої коробці, пророкує сонником звинувачення оточуючих в недостойних вчинках, що вважаються давно забутими.

Спостерігати уві сні, що кішка ожила, віщує повернення старих, кинутих на півдорозі справ і занять, які додадуть клопоту. Ще одне тлумачення такого сюжету пророкує отримання звісток від рідних людей, що знаходяться далеко.

Причини смерті

Якщо уві сні померла кішка була в крові, значить, в реальності, близьких людей сновідящего підстерігають нещастя. Втоплені тварина, яке плаває у воді, сигналізує про негаразди в любовних взаєминах, конфлікти і сварки з партнером, що можуть привести до розриву відносин.

На думку сонника, то,, до чого сниться мертва кішка з перерізаним горлом, позначає розчарування в людях, яким довіряли. Бачити її без голови, пророкує сонником серйозну війну з колегами за високу посаду.

Домашній улюбленець

У разі якщо мертва кішка, побачена уві сні, є давно померлим улюбленцем, значить, сонник попереджає про появу біди в будинку. Приснився живий вихованець, таким чином хоче застерегти сновидіння і змусити відкласти заплановані події.

Якщо померла кішечка уві сні просить їсти, значить, наяву сплячий чоловік випустив з уваги щось важливе. Побачити здохлих свого домашнього вихованця — до доброму здоров’ї оного, якщо він був в крові — остерігайтеся незнайомих гостей і отвадьте близьких людей від випадкових знайомств.

Сонник мертва кішка, до чого сниться мертва кішка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: