Сонник мертвий кіт, до чого сниться мертвий кіт уві сні

Досить велика кількість людей хвилює,, до чого сниться мертвий кіт. Найчастіше полегле тварина тлумачиться сонниками, як поганий знак, але у випадку з кішками, тлумачення сну істотно змінює своє значення. Пригадайте деталі того, що ви бачили уві сні — так ви зможете точніше його витлумачити.

Сонник Міллера

Не дуже порадують тлумачення тих, хто уві сні бачив мертвого кота на порозі власного будинку. Такі бачення означають початок «смуги неприємностей» в житті сновидіння і обіцяють сльози і засмучення, як на роботі, так і в стосунках.

А ось, якщо наснилося, що дохлий котяра у болото посеред дороги, можна радіти, так як означає подібна мрія швидке збагачення і процвітання.

Від чого він здох

З’ясовуючи,, до чого сниться мертвий кіт, пригадайте, що саме послужило причиною смерті. наприклад:

 • Котика втопили — чекайте проблем з коханим;
 • Обезголовлена ​​кішка символізує «кар’єрні баталії» за посаду;
 • Тварина збила машина — попередьте близьких про небезпеку;
 • Отруєна котейка обіцяє розчарування в старого друга;
 • Задушений котяра пророкує «воскресіння» минулих образ і проблем.
 • Смерть улюбленця, як символ підступності

  Якщо вам наснився мертвим свій кіт, уточніть, чи не загинув ваш улюбленець в реальності. Якщо ви не так давно пережили смерть домашнього вихованця, то скоріше за все, на думку більшості сонників, даний сюжет говорить про те, що ви дуже сумуєте за нього. А якщо ви ніколи не тримали вдома тваринок, і уві сні помер ваш «вигаданий» котик, тоді вам варто побоюватися неприємностей з боку конкурентів.

  До чого сниться мрія, в якій ви ховаєте свого мертвого кота, підкаже сонник Нострадамуса: хтось із колег готує вам пастку, мріючи зайняти ваше місце. Будьте обачні і не діліться своїми планами з усіма підряд.

  Полеглий «бродяга» — знак боротьби з труднощами

  Побачивши уві сні мертвого кота, за життя мешкав в трущобах, зверніть увагу на колір його шерстки. Так, наприклад, чорний дохлий котяра символізує серйозну боротьбу за «тепле місце». Бачити уві сні двох чорних кішок померлими — до вдалому збігу обставин. А ось, якщо мертвий чорний котик приснився жінці, то це ознака перемоги над суперницею, якщо така є.

  Наснилося, що помер білий бродячий кіт — не відмахується від дрібних неприємностей, інакше вони переростуть у великі проблеми, підказує сонник Медеї. А рудий здохлих котофей означає хитрість і спритність. Уві сні ви закопували рудого «вусатих-хвостатого покійничка» — придумувати виверти будете ви.

  Чудо воскресіння, або Будьте уважні з витратами

  Навчіться рахувати гроші і остерігайтеся незапланованих витрат, радить Місячний сонник, тлумачачи,, до чого сниться бачення, в якому ожив мертвий кіт. Воскресіння тварини може так само розглядатися, як повернення до старих незавершених справ.

  Особливу увагу приділіть сновидіння, в якому кошак не тільки ожив, але і повернувся додому. Вас чекають витрати, пов’язані з домашніми клопотами. Це може бути, що завгодно: від приїзду гостей до поломки побутової техніки, пророкує сонник Цвєткова.

  Сонник мертвий кіт, до чого сниться мертвий кіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: