Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертвий кіт, до чого сниться мертвий кіт уві сні

Досить велика кількість людей хвилює,, до чого сниться мертвий кіт. Найчастіше полегле тварина тлумачиться сонниками, як поганий знак, але у випадку з кішками, тлумачення сну істотно змінює своє значення. Пригадайте деталі того, що ви бачили уві сні — так ви зможете точніше його витлумачити.

Сонник Міллера

Не дуже порадують тлумачення тих, хто уві сні бачив мертвого кота на порозі власного будинку. Такі бачення означають початок «смуги неприємностей» в житті сновидіння і обіцяють сльози і засмучення, як на роботі, так і в стосунках.

А ось, якщо наснилося, що дохлий котяра у болото посеред дороги, можна радіти, так як означає подібна мрія швидке збагачення і процвітання.

Від чого він здох

З’ясовуючи,, до чого сниться мертвий кіт, пригадайте, що саме послужило причиною смерті. наприклад:

 • Котика втопили — чекайте проблем з коханим;
 • Обезголовлена ​​кішка символізує «кар’єрні баталії» за посаду;
 • Тварина збила машина — попередьте близьких про небезпеку;
 • Отруєна котейка обіцяє розчарування в старого друга;
 • Задушений котяра пророкує «воскресіння» минулих образ і проблем.
 • Смерть улюбленця, як символ підступності

  Якщо вам наснився мертвим свій кіт, уточніть, чи не загинув ваш улюбленець в реальності. Якщо ви не так давно пережили смерть домашнього вихованця, то скоріше за все, на думку більшості сонників, даний сюжет говорить про те, що ви дуже сумуєте за нього. А якщо ви ніколи не тримали вдома тваринок, і уві сні помер ваш «вигаданий» котик, тоді вам варто побоюватися неприємностей з боку конкурентів.

  До чого сниться мрія, в якій ви ховаєте свого мертвого кота, підкаже сонник Нострадамуса: хтось із колег готує вам пастку, мріючи зайняти ваше місце. Будьте обачні і не діліться своїми планами з усіма підряд.

  Полеглий «бродяга» — знак боротьби з труднощами

  Побачивши уві сні мертвого кота, за життя мешкав в трущобах, зверніть увагу на колір його шерстки. Так, наприклад, чорний дохлий котяра символізує серйозну боротьбу за «тепле місце». Бачити уві сні двох чорних кішок померлими — до вдалому збігу обставин. А ось, якщо мертвий чорний котик приснився жінці, то це ознака перемоги над суперницею, якщо така є.

  Наснилося, що помер білий бродячий кіт — не відмахується від дрібних неприємностей, інакше вони переростуть у великі проблеми, підказує сонник Медеї. А рудий здохлих котофей означає хитрість і спритність. Уві сні ви закопували рудого «вусатих-хвостатого покійничка» — придумувати виверти будете ви.

  Чудо воскресіння, або Будьте уважні з витратами

  Навчіться рахувати гроші і остерігайтеся незапланованих витрат, радить Місячний сонник, тлумачачи,, до чого сниться бачення, в якому ожив мертвий кіт. Воскресіння тварини може так само розглядатися, як повернення до старих незавершених справ.

  Особливу увагу приділіть сновидіння, в якому кошак не тільки ожив, але і повернувся додому. Вас чекають витрати, пов’язані з домашніми клопотами. Це може бути, що завгодно: від приїзду гостей до поломки побутової техніки, пророкує сонник Цвєткова.

  Сонник мертвий кіт, до чого сниться мертвий кіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: