Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертвий, до чого сниться мертвий уві сні

Якщо мертва людина або інша істота відвідує уві сні, не дивно, що сплячий відчуває занепокоєння. Те, до чого сняться подібні нічні візити, часто є добрим знаком або важливим попередженням. Сонник розглядає всілякі сюжетні лінії і пропонує тлумачення на кожен випадок.

Абстрактні мерці

Коли уві сні фігурують мертві люди, особливо багато мертвих людей, символ є передвісником несправедливості.

Китайське тлумачення дуже символічно пояснює,, до чого сниться смерть дітей. Мертва дівчинка символізує затримку в духовному розвитку, який помер хлопчик обіцяє проблеми в бізнесі.

Приснився чоловік небіжчик змусить сновидіння червоніти за свої вчинки. Для жінки мертва дівчина означає прийдешню розлуку.

Якщо мертвий ембріон приснився вагітної, не виключено, що і справді здоров’я зародка під загрозою, має сенс звернутися до лікаря.

Якщо приснився незнайомий новонароджене немовля, ваша затія приречена. Якщо немовля, якого ви добре знаєте, уві сні виявився в труні, цій дитині загрожує реальна небезпека.

Коли голова відділена від тіла, сонник стверджує, що це добрий знак, який обіцяє везіння в азартних іграх і звільнення від неприємних обов’язків.

Мертве море або попереджає про застій у справах, або є відгомоном спогадів про подорож,

Рідні та близькі

Побачити себе мертвим або прикидатися мертвим трапляється тим, хто насправді дуже боїться смерті.

Якщо живі батьки, мати або батько, наснилися мертвими, побачене уві сні вважайте закликом приділяти їм більше уваги.

Покійні мама і тато часто свідчить про почуття провини. Образ батька сонник також трактує, як керівництво до дії.

Найчастіше покійна бабуся є уві сні тоді, коли сплячий потребує мудрій пораді. Прислухайтеся до її словам. Дідусь відображає тягу сновидіння до незалежності.

Мертва наречена для нареченого означає його невпевненість в готовності до сімейного життя.

Якщо син або дочка наснилися мертвими, наяву вони порадують вас своїми успіхами.

Покійні дружина, чоловік або хлопець вказують на надмірну залежність від своєї другої половинки. Друг чи подруга в труні натякають, що ви розпоряджаєтеся своїм життям не дуже розумно.

Покійна свекруха свідчить про прихований конфлікт в родині або про внутрішні протиріччя. Відображенням неусвідомленого суперництва також є рідні брат і сестра.

Якщо знайомі, які покинули цей світ в сновидінні, насправді живі, сонник обіцяє благополуччя, як їм, так і вам.

Спілкування

В сонник можна знайти тлумачення, чому приходять мертві уві сні. Сюжет, в якому трапляється спілкуватися, розмовляти з мертвим, характерний для сновидінь. Зміст розмови допоможе витлумачити його значення.

Побачене уві сні спілкування з покійним часто свідчить, що ви все ще не змирилися з втратою. Старовинний Русский сонник вважає, що сновидіння, в якому мертвий ожив, віщує зміну погоди. Сучасне тлумачення пропонує дещо іншу трактування, до чого сниться, що покійний оживає: до змін у житті сплячого.

Що значить, якщо мрець кличе з собою, підкаже подальший хід подій уві сні. Дуже бажано протистояти його покликом, тоді наяву вдасться уникнути неприємностей або поганого самопочуття.

До чого сниться обіймати і цілувати мертвого, залежить від того, хто ініціатор прояви ніжних почуттів. Якщо сам сплячий виявив бажання цілуватися, його чекає розчарування, якщо дозволив поцілувати себе, попереду кар’єрний зліт.

Якщо один і той же покійний часто помирає уві сні, примушуючи вас знову і знову переживати втрату, пом’янути його згідно з традиціями або як підказує серце.

Якщо мертвий дає гроші, сонник вважає, що ви даремно вплуталися в безперспективну і ризиковану авантюру. Якщо довелося годувати померлого уві сні, наяву можете розраховувати на несподівану допомогу або подарунок долі.

Тварини

Вкрай небажано бачити уві сні померлу корову — сплячого не уникнути неприємностей. Полегла кінь вказує на духовне і емоційне виснаження сновидіння.

Дохла свиня попереджає про перекриття основного джерела доходу, а поросята — про втрату додаткових заробітків. Якщо не вижив лише один порося або хом’як, ви легко переживете фінансова криза.

Віджилий своє кіт віщує перемогу над суперниками, кошеня — вирішення основної проблеми. Якщо хворому наснилися дохлі кошенята, він піде на поправку, для ув’язненого кошенята означають амністію і реабілітацію.

В сонник ви знайдете тлумачення, до чого зняти не вижили цуценята. Образ символізують сварки з друзями. Єдиний щеня попереджає, що хтось із приятелів в небезпеці.

Убиті дикі тварини: ведмідь, лисиця, вовки і їжачки служать знаком того, що усунуто всі перешкоди на шляху до мети.

Померлі дельфін і кролик служать провісниками неминучої розлуки.

Птахи

Загиблі голуб, ворона чи горобець пророкують кар’єрний ріст і заодно нагадують, що слід дбати про здоров’я.

Якщо приснився померлий папуга, символ говорить про прийдешні проблеми з комунікабельністю.

Сонник пояснює,, до чого сниться падіж курей. Півень або курка курчата качка і гусак віщують сварки.

Маленька пташка або пташеня змусять вас змиритися з несприятливими обставинами.

Інші істоти

Убитий павук обіцяє могутнє заступництво сновидцу. Якщо привиділися мухи і таргани, нерозумно пускати справи на самоплив і сподіватися на авось.

Тлумачачи,, до чого сниться застигла назавжди черепаха, сонник натякає, що ви багато втрачаєте в житті.

Спливли акваріумні рибки служать застереженням: ви ризикуєте створити проблеми своїм близьким.

Сонник стверджує, що акула свідчить про присутність підступного ворога в вашому оточенні. Окочурится крокодил, змія або жаба означають, що вам вдасться випередити противника.

Сонник мертвий, до чого сниться мертвий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: