Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертві родичі, до чого сниться мертві родичі уві сні

Тлумачення того, до чого сняться мертві родичі, і лякають, і обнадіюють одночасно. Якщо уві сні ви розмовляєте з спочилим родичем, будьте впевнені, це не провісник біди, а скоріше, попередження про щось. Сонники рекомендують запам’ятати слова померлого і пригадати його вчинки, так як ці дії можуть служити підказкою для подальших дій.

Сонник Міллера

Зверніть увагу на тлумачення сну про мертвих родичів, пропоновані сонником Міллера. Даний тлумач вважає, що кожен з членів сім’ї означає щось своє. Отже, порівняйте:

 • Обніматися з покійною матір’ю — означає раптовий сильний недуга;
 • Померлий батько просить гроші — до проблем з фінансами;
 • Наснилося, що подзвонив недавно покійний брат — близькому буде потрібна допомога;
 • Бачити, що мертва сестра ріже ножем пиріг — до приходу нежданих гостей;
 • Спілкуватися з преставився бабусею або дідом — отримаєте звістку від далеких родичів.
 • Діалог з покійним — пророчі сновидіння

  Наснилося, що ви розмовляєте з живою уві сні, але мертвої насправді, бабусею? Мрії подібного роду найчастіше провіщають якісь важливі події. Постарайтеся згадати, про що говорила жива бабуся — її слова можуть бути пророчими. Особливо, якщо бабуся просила вас про щось.

  Ще одним «пророком нічних видінь» можна назвати пастора Девіда Лоффа. Тлумачачи, до чого сняться подібні бачення, він пояснює, що розмовляти з живими уві сні, але реально мертвими родичами — ознака того, що ви перебуваєте в скрутному становищі і не знаєте, як правильно вчинити. Порадьтеся з більш досвідченими людьми, радить пастор.

  Веселий мертвий родич — прикмета про процвітання

  Бачити, що до вас приходять мертві родичі — не такий вже й страшний символ, віщають сонники. Головне — не контактувати з ними фізично, не торкатися до них. А ось, спостерігати з боку — інша справа. Особливо, якщо вони веселяться — це віщує процвітання і успіх.

  Якщо, наприклад, вам приснилася померла родичка, яка весело танцює і співає, то це говорить про швидке запрошення в гості, вважає тлумач Білого Мага. Родичка уві сні приходила, щоб принести вам подарунок? Чекайте хороших новин з роботи.

  Сумні сновидіння про небіжчиків: Радість і засмучення будуть чергуватися

  Невдачі, біди й прикрощі чекають вас, прояснює сонник Лонго,, до чого сниться мертвий родич, що лежить уві сні в труні. Проясніть: бачили, що в труні лежав дитина, над яким плакали всі присутні — вас чекають зради близьких людей. А ось, що лежить в труні старий, віщує успішне завершення важкої справи, яке, правда, забере у вас чимало сил і коштів.

  Обіймати уві сні плаче небіжчика, зустрічаючи на порозі власного будинку — вісник того, що ви будете щасливі, але дуже короткий час, слідом прийде період невезіння і невдач. Обіймати його на прощання і плакати разом з ним — навпаки, скоро закінчаться всі біди і настане час благоденства, заявляє тлумач сновидінь міс Хассе.

  Страхітливі мрії: Проявіть обачність

  Що робити, якщо приснився мертвий родич, який кличе з собою? Це питання турбує кожного, кому довелося пережити уві сні таке. Різні сонники по-різному пояснюють це бачення.

  Наприклад, Східний сонник, тлумачачи, до чого це сниться, рекомендує перевірити здоров’я, тому що подібна мрія пророкує раптове загострення хронічного захворювання або виникнення нової хвороби.

  А ось, які підказки пропонує Циганський сонник, радячи, що робити, якщо вас постійно кличуть до себе покійні родичі. Згадайте померлих і не піддавайтеся розпачу, щоб не сталося.

  Сонник мертві родичі, до чого сниться мертві родичі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: