Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертвий голуб, до чого сниться мертвий голуб уві сні

Мертвий голуб уві сні — дуже напружений символ. Він уособлює фатальні помилки, неблагополуччя, прийдешні неприємності. Тлумачачи,, до чого сниться такий персонаж, жоден сонник не ризикує давати оптимістичний прогноз. У той же час, в тлумаченнях можна знайти поради, як скорегувати несприятливі ситуації. Іноді в сновидінні укладена сила духу сплячого і воля до перемоги навіть тоді, коли шанси на успіх дуже малі.

Що говорить Міллер

Якщо приснився мертвий голуб, сонник Міллера пов’язує образ з відсутністю гармонії. Сплячому здається, що він проживає чуже життя, в той час як його власна проходить повз. Смерть голуба уві сні означає небажання змиритися з долею.

Небезпечний синдром

Роз’яснюючи,, до чого сниться мертвий голуб, Психоаналітичний сонник налаштований дуже серйозно. На думку тлумача, бачити уві сні подібний образ вдається далеко не кожному. Іноді він розглядається як один з непрямих симптомів психологічного дискомфорту. Млява птах уві сні відображає:

 • Глибоке розчарування;
 • Песимізм, відчуття безвиході;
 • Перебільшену тривогу з приводу майбутніх подій;
 • Крайню невпевненість, безпорадність, пригніченість;
 • Хвороба або складну життєву ситуацію.
 • Існує одна категорія людей, для яких сновидіння нічого не означає. Це власники голуб’ятень, їм періодично доводиться бачити смерть своїх підопічних в повсякденності.

  Минуле чи майбутнє?

  Перш, ніж тлумачити,, до чого сниться птиця, що лежить на землі, згадайте, чи не пов’язаний образ з переживаннями з реального життя. Найчастіше неприємні події приймають уві сні форми, подібні до тієї, що вам приснилася.

  Якщо нічого спільного з реальністю виявити не вдалося, Езотеричний сонник повідомляє, що сюжет, який вам наснився, все ж про майбутнє, а не про минуле. Мертвий голуб на землі символізує перешкоду, корені якого сягають у минуле. Колись невирішене питання може здаватися давно неактуальним, тим не менш, цей урок треба пройти, щоб рухатися вперед.

  Іноді загибла птиця на землі свідчить про те, що ви перебільшуєте масштаби катастрофи, що загрожує. Ворог не настільки сильний, а проблема не настільки складна, як вам здається.

  Не опускайте руки

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться чорний мертвий голуб. Символ повної безвиході говорить про те, що ви досягли дна, гірше вже не буде, і тепер залишився єдиний шлях — наверх.

  Згідно з тлумаченням Східного сонника, чорний мертвий голуб уві сні віщує дуже погану новину. Раз нічого змінити вже не можна, постарайтеся хоча б морально підготуватися.

  Якщо приснився чорний крилатий небіжчик, можливо, ви взялися за безнадійна справа. Розуміючи, що шанси на успіх вкрай малі, ви, тим не менш, не мають наміру здаватися.

  Як протидіяти негараздам

  Якщо приснилося багато голубиних тушок, на сплячого незабаром обрушаться брудні плітки. Бережіть свою репутацію, зберігайте холоднокровність, не беріть близько до серця негативний прогноз — знаючи, де таїться небезпека, завжди простіше її уникнути.

  Якщо довелося бачити вві сні я багато пташиних трупів, сонник цілительки бабусі Агафії вказує на ослаблений стан сновидіння. Причини можуть бути різними: хвороба, втома, депресія. Дуже бажано встановити і усунути причину слабкості.

  Сонник чаклунки Медеї пропонує вельми неординарна тлумачення сну,, до чого сниться символ. Якщо уві сні загиблих дуже багато, не виключено, що на вас намагаються впливати окультними методами, наприклад, наводять порчу або сильний цвинтарний приворот. Має сенс проконсультуватися у парапсихолога.

  Сонник мертвий голуб, до чого сниться мертвий голуб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: