Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертві миші, до чого сниться мертві миші уві сні

Роз’яснюючи, до чого сняться мертві миші, сонник нагадує, що навколишній світ аж ніяк не безпечний. Побачений уві сні символ часто уособлює недруга, який звик діяти нишком.

Ділова хватка

Якщо приснилися мертві миші і щури, побачене уві сні часто характеризує ділові якості сплячого або ж відсутність таких.

Східний сонник пропонує не менш оригінальне тлумачення, до чого сняться дохлі щури. У східній культурі ця тварина часто уособлює спритність, винахідливість, життєву мудрість. Можливо, саме цих якостей не вистачає для досягнення успіху.

Відповідно до даної інтерпретації, живі, навпаки, є добрим знаком, провісником успіху в справах.

Якщо ви оголосили війну гризунам, але миші і щури вислизають з ваших рук, живі і неушкоджені, сновидіння означає, що ви і наук ризикуєте втратити удачу.

Живі і мертві мишенята, виявлені у власній оселі або офісі, вказують на безліч проблем, що накопичилися дрібних образ, які поступово підточують хороші відносини, як особисті, так і ділові.

З’явився уві сні символ нерідко є передвісником непередбачених витрат, вельми відчутних для добробуту сплячого.

Підступний ворог

Мертві миші уві сні символізують прихований конфлікт або людини з каменем за пазухою. Якщо приснилося, як в залишену кимось пастку попався гризун, сонник говорить, що вам вдасться уникнути небезпеки.

Цікаво дізнатися, до чого сняться миші, загиблі від рук самого сновидіння. Сонник стверджує, що в реальній дійсності вдасться поставити на місце недоброзичливців.

Снотолкователь пропонує вельми цікаве тлумачення, чому примарилися вбиті миші людям, які наяву панічно бояться цих маленьких створінь. Підсвідомість не випадково обрало саме цей символ. Понівечений вид трупиків лише підтверджує побоювання тлумача, що противник не зупиниться ні перед чим заради того, щоб нашкодити вам.

Якщо приснилися мертві мишки, убиті з особливою жорстокістю в принципі безпечні істоти, образ уві сні попереджає про наполегливість і підступність противника. Дохлі мишки означають, що ворожнеча загрожує вийти за рамки традиційних прийомів і в хід може піти чорна магія.

Сонник апостола Сіменона Кананіта, навпаки, вважає, що побачене уві сні уособлює безсилля ворога. Можливостей всерйоз нашкодити у нього не більше, ніж у мертвої миші.

Дружба і співробітництво

Коли приснилося, як у вашій присутності інша людина розправляється зі шкідливими гризунами, сонник радить не відмовлятися від допомоги, якщо її будуть пропонувати в реальній дійсності. Віджили своє, істоти в даному випадку свідчать про те, що вам не впоратися самотужки.

Передбачення Лоффа по-своєму пояснює, до чого сняться померлі миші. Зараз висока ймовірність ненароком скривдити друга. Будьте делікатні у висловлюваннях і дбайливо ставитеся до подарунків від близьких.

Сонник мертві миші, до чого сниться мертві миші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: