Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертві люди, до чого сниться мертві люди уві сні

До чого сняться мертві люди? Прийнято вважати, що найчастіше вони є уві сні перед різкими змінами погоди. Однак це не єдине пояснення, яке має сновідних візит. Сонник розповість про різні варіанти.

Не бійтеся!

Якщо уві сні до вас досить часто приходять мерці, то не варто лякатися і впадати в панічний стан.

Навпаки, сонник вважає це великою удачею. Так як покійники дуже часто попереджають про неприємності, представляють картину майбутнього і дають хороші поради.

Так до чого сняться люди, які мертві? Є ймовірність, що хтось розпускає про вас погані чутки. Але частіше персонажі, які мертві в реалі уві сні символізують ті мрії і бажання, які неможливо втілити через зовнішні причини.

Незрима допомогу

До чого ще сняться мертві люди живими? Бачити давно покійних родичів — до отримання допомоги в скрутному становищі і виконання таємних прагнень.

Якщо уві сні мерці приходять живими, то сонник вважає, що скоро накотить хвиля слабкості і нерішучості. У цьому варіанті померлі, немов підтримують вас морально.

Наснилися мертві живими? Можливо, ви боїтеся втратити щось дуже для вас значуща.

Запам’ятайте!

Уві сні з’явилися знайомі мертві люди? Особисто вам сонник гарантує довгі роки і відносне благополуччя.

Наснилося, що нанесли візит знайомі покійні? У справах і життя взагалі намітилися не найкращі зміни.

Іноді покійні близькі відображають боязнь втратити захист наяву.

Довелось розмовляти з ними? Особливо важливо запам’ятати все, що скажуть в ночі рідні. Можливо, ви зможете дізнатися від них щось важливе про своє майбутнє.

Не панікуйте!

Наснилися абсолютно незнайомі мертві люди? Сонник вважає, що це всього лише віддзеркалення негативних сторін вашої особистості.

Це можуть бути віджилі стереотипи, специфічна лінія поведінки або ж реальна втрата життєвих сил.

До чого сниться, що незнайомі мертвяки йдуть? Насправді зумієте позбутися того, що вас тяжіє.

Якщо уві сні незнайомі трупи вас лякають, то в прийдешньої ситуації впадете в справжню паніку і зробите вкрай небажаний крок.

Готуйтеся!

До чого ще сняться чужі мертві люди? Якщо вони оживають, але не завдають вам шкоди, то відбудуться воістину дивні події, або ж нагадають про себе давно забуті проблеми.

Якщо мертвяки лякають або навіть намагаються вас убити уві сні, то сонник вважає, що гряде смуга непереборних труднощів, проблеми на роботі і вдома.

Бачити, як чужі небіжчики женуться за вами, означає, що протягом завтрашнього дня ви зіткнетеся з масою труднощів і неприємних моментів.

Гроші або занепад?

До чого сниться багато мерців? Бачити їх на поле бою — означає, що гряде серйозне протистояння глобальних масштабів з людськими жертвами, наприклад, війна.

Привиділося багато трупів? Сонник вважає це поганим знаком. Бізнесменів чекає занепад в справах, закоханих розставання, а всіх інших — трагічні звістки.

Уві сні багато тіл, що розкладаються з нудотним запахом обіцяють поганий вплив з минулого. Якщо ж особливого аромату ви не відчули, то неодмінно розбагатієте.

Не поспішайте!

Наснилося, що ви опинилися в місці, де мертві тіла лежали в трунах? Готуйтеся до отримання істотного прибутку або ж візиту сторонньої людини.

А ось мертві тварини, на думку сонника, гарантують погіршення здоров’я і домашні конфлікти.

Уві сні трапилося перебувати серед мерців? В реалі вам уготований скороспішний і вкрай невдалий шлюб, який принесе одні лише нещастя.

Пророцтво Міллера

Сонник Міллера вважає бачення про мерців в гробах вкрай негативним. Воно обіцяє фермерам неврожайний рік, невдачі діловим людям і невдалий шлюб всім закоханим.

Бережіться!

До чого сниться, що мертві люди тягнуть до вас руки? Це дуже поганий знак, уві сні відображає ментальну або чаклунську атаку, спрямовану на вас з метою подальшого підкорення чужої волі.

Наснилося, що мертві буквально хапають за руки? Сонник вважає, що вас гальмують власні погані звички, емоції або вчинки.

Конкретні образи

Подальше тлумачення сну базується на місці, де з’явилися мертві люди.

 • У воді — період невезіння.
 • У будинку — лайка і сімейні скандали.
 • У власному ліжку — успіх безперспективного справи.
 • Літак з з небіжчиками — ганьба, банкрутство.
 • Які падають з неба — біди посиплються на голову.
 • Зупиніться!

  До речі, мусульманський сонник стверджує, що голі покійні можуть наснитися в знак свого спочинку в світі іншому.

  Але найгірше, коли мертві люди кличуть з собою. Це явне вказівку на велику біду і загрозливу вам небезпека.

  Якщо уві сні ви відгукнулися на заклик і пішли геть, то будьте готові до самого трагічному результату. Наснилося, що ви втрималися? Небезпека залишилася, але будучи попереджені, ви зумієте її уникнути.

  Сонник мертві люди, до чого сниться мертві люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: