Сонник мертві діти, до чого сниться мертві діти уві сні

Наснилися мертві діти? Можливо, ідеї, які ви виношували дуже довго, так і не вдасться втілити в реальність. Сонник детально розтлумачить все, що сталося уві сні і підкаже, до чого ще сниться цей образ.

Думка Міллера

Сонник Міллера стверджує, якщо власні діти вмирають в мріях, то це натяк на їх довголіття, а для дорослих чад — знамення швидкої одруження / заміжжя.

Що відчували?

Наснилися мертві діти? Бачення натякає, що необхідно частіше приділяти увагу домочадцям. Можливо також, своєю поведінкою або словами ви їх ображаєте.

У рідкісних випадках образ попереджає про хвороби рідних або недугу самого сновидіння. Однак сонник нагадує: для підтвердження негативного тлумачення сну важливо згадати додаткові деталі і особисті відчуття уві сні.

Якщо сновідних картина була пов’язана зі страхом і навіть жахом, то в реальності трапиться щось погане. Відсутність неприємних відчуттів і навіть радість вказують на несподівану удачу.

Ви виросли?

Сонник нагадує, що уві сні діти часто відображають внутрішній стан сновидіння. Сталося бачити дитячі трупи? Дитина в душі явно подорослішав і цілком здатний нести відповідальність за власні вчинки.

Іноді мертві діти попереджають про стресовій ситуації, яка вплине на поточні обставини. Це також ознака прийдешніх розладів і розчарувань.

Позбавтеся!

До чого сняться мертві немовлята? Вас охоплюють погані думки, і сонник радить позбутися їх якомога швидше.

Мляві немовлята також вказують на безплідність задуманих проектів і планів.

І як це не дивно, одночасно мертві немовлята обіцяють звільнення від клопоту, отримання добрих звісток і навіть прибутку.

Зберіться!

До чого сниться багато померлих діточок? Якщо уві сні ви не зазнали страху або іншого негативу, то гарантований успіх в безнадійній справі.

Бачити на дитячих тілах багато виразок означає, що плани будуть порушені прикрою подією, а справжні діти підхоплять інфекцію.

Наснилося багато бездиханних тел? Сонник рекомендує зібратися з силами: вам доведеться вирішувати масу різноманітних проблем.

Конкретні значення

Щоб отримати вірну інтерпретацію образу, необхідно врахувати, ким були мертві діти.

 • Незнайомі — сприятливий перебіг справ, усунення перешкод.
 • Свої реальні — довге життя, безбідно.
 • Свої сновідних — труднощі.
 • Хлопчики — розраховуйте тільки на себе.
 • Дівчатка — невдачі.
 • До чого сняться бездиханне діти, які уві сні були близнюками або двійнятами? Це означає, що будь-яке трактування збільшується в енну кількість разів.

  Думайте головою!

  Наснилися мертві діти у воді? Ви без користі розтратити гроші або навіть проп’єте їх. Якщо уві сні ви виявили дитячі трупики в воді то наяву свідомо позбудетеся від того, що гнітить вас вже давно.

  До чого сниться, що довелося плисти по спокійній річці і бачити у воді потопельників? Сонник обіцяє період втрат і розчарувань, а буде їх рівно стільки, скільки трупів ви змогли нарахувати.

  Відпустіть…

  Уві сні мертві діти лежали в трунах? Сонник вважає: трохи раніше в житті сталася подія, яка заважає вам рухатися вперед.

  Як би боляче це не було, але потрібно змиритися з бідою і залишити її позаду. Якщо ж наснилося, що ви поховали діток як годиться, то скоро відчуєте полегшення.

  Сонник мертві діти, до чого сниться мертві діти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: