Сонник мертве немовля, до чого сниться мертве немовля уві сні

Тривожні і страшні образи уві сні, після яких залишаються подвійні враження, дають сновидцу підказку, що дозволяє трохи скорегувати майбутнє. Так, те,, до чого сниться мертве немовля, відображає сонником нові плани, проекти і задумки сплячої людини, яким не судилося втілитися в життя.

Причини смерті

Бачити мертвого немовляти, утопленого в воді, згідно сонником Міллера, свідчить про прагнення сновідящего позбутися тиску і гніту впливової особи. Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет, віщує час в майбутньому, яке спляча людина проведе на самоті і мріях про нездійсненне.

Якщо приснився задушений маленький чоловічок, значить наяву доведеться боротися з оточуючими, щоб відстояти власну думку. Можливо, причини подібної картинки криються у взаєминах в колі сім’ї сновідящего, де проявляється деспотичность і зайва строгість.

Закривавлене тільце мертвого немовляти уві сні, віщує сонником, перспективу зіткнутися в реальному житті з підступами і підступністю заздрісників. Не варто цілком довіряти оточуючим і ділиться з ними своїми задумами і досягненнями.

Важкі пологи

Для вагітної дівчини, приснилися власні пологи, в результаті яких довелося народити мертвого немовляти, пояснюються підсвідомим страхом сновідіци майбутнім дозволом від тягаря. В цьому випадку, образ мертвонародженого уві сні не варто розглядати як негативний знак.

Бачити з боку важкі пологи незнайомої жінки, які закінчилися появою уві сні мертвонародженого малюка, віщає про розчарування в дорогу людину. Скоро, Ви побачите справжнє обличчя цієї персони.

Те,, до чого сниться народити напівмертвого дитини, підказує сновідящій, що поточні діла не продумані повністю і повинні бути додатково доопрацьовані. Дівчині, побачити себе на останньому терміні вагітності і народити бездиханного дитини, пояснюється сонником Міллера майбутніми проблемами зі здоров’ям.

Наснилося, що дитинка ожив, значить, все успіхи повністю залежать від Ваших старань. Швидше за все, Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб наяву здійснити задумане.

Взаємодія

Тримати мертве немовля на руках пророкує сонником обман і зрада близької людини. Можливо, у Вашому близькому оточенні є товариш, який заздрить успіхам, намагаючись перешкоджати здійсненню планів. Постарайтеся найближчим часом не ділитися своїми задумами з оточуючими.

Бачити уві сні маленького дитинку в труні, обіцяє сплячій людині важкий життєвий етап, в моральному і емоційному плані. Тільки зібравшись з силами, Ви зможете подолати життєві негаразди.

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться вбити дитинку, підсвідомим бажанням сновидіння побороти в собі дитяче і безпосередню поведінку.

Наснилося, що Ви намагаєтеся оживити уві сні померлого дитинчати, значить, в реальному житті готуйтеся до розчарування, пов’язаного з крахом планованих підприємств. Подібний образ говорить про те, що потрібно повністю міняти життєві цілі і переглянути свої пріоритети.

Сонник мертве немовля, до чого сниться мертве немовля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: