Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертве кошеня, до чого сниться мертве кошеня уві сні

Бачити мертвого кошеня уві сні — не завжди означає здатися, або спасувати. Навпаки, сонники обіцяють, що вороги незабаром будуть знищені і темна смуга завершиться. Щоб точніше визначити,, до чого сниться померле тварина, варто згадати місце події, дрібні деталі сновидіння. Багато що залежить і від того, кому приснився котик, якого кольору була кулька.

Сонник Міллера зі своїми передбаченнями

У Густава Міллера мертве кошеня уві сні символізує позбавлення від комплексів, забобонів. Особливо добре, якщо він приснився жінці, яка давно хоче розірвати зв’язок з набридливим людиною.

Крім того, психолог в своєму сонник докладно описує не тільки сам факт,, до чого сниться задушене тварина, але і де довелося його бачити:

 • На руках або на колінах — до відмирання старих зв’язків, появи нових можливостей;
 • Перед порогом будинку — до змін в сімейних відносинах;
 • В квартирі — доведеться протистояти труднощам;
 • В калюжі, в грязі — до вирішення побутових, фінансових проблем;
 • Чекайте позитивних змін

  Якщо приснилося, що мертве кошеня ожив, будьте готові до гарних результатів своєї праці. Чорна смуга різко зміниться білої, якщо довелось бачити уві сні, що маленький представник сімейства котячих на ваших очах воскрес і почав муркотіти. Це ніжне створіння, по прогнозам сонника Ванги, принесе зміни в сімейному, особистому житті.

  Ще цікавіше цілителька трактує,, до чого сниться мертве кошеня жінці. Сновидіння означає, що докучливий залицяльник нарешті відстане і звільнить місце для більш гідних шанувальників.

  Допомога буде!

  В сонник Нострадамуса значення надається і кольором мертвого кошеня уві сні. Якщо приснилося, що кішка народила чорних малюків — значить, фінансові проблеми незабаром вирішаться. Крім того, ви зможете виграти всі майнові суперечки.

  А ось до чого сниться, що кішка народила рудих, білих, попелястих малюків і відразу задушила потомство, варто розглянути докладніше. Бачити не тільки чорних, але і різнобарвних тварин, нехай навіть померлих, хороший знак. Сновидіння означає, що у важкий момент на допомогу прийде людина, від якого ви такого кроку ніколи не очікували.

  Необережність може зруйнувати плани

  Негативні тлумачення сну дають деякі традиційні сонники. Вони запевняють, що задушені котики уві сні становлять небезпеку. Якщо людині довелося побачити, що він випадково роздавив маленька тварина, в реальному житті варто стати набагато обачніше, обов’язково підстрахуватися і не брати на себе чужих проблем.

  Підсвідомість попереджає, що хтось вже готовий перекрити вам доступ до важливих документів, грошових внесках, щоб зруйнувати довгострокові плани. Захистити себе від неприємностей зможе той, хто багато важить перш, ніж прийняти важливе рішення.

  Сонник мертве кошеня, до чого сниться мертве кошеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: