Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міряти весільну сукню, до чого сниться міряти весільну сукню уві сні

Міряти весільну сукню — процес, який приносить самі задоволення будь-дівиці. Навіть якщо це дійство відбувається уві сні. До чого сниться шикарне вінчальний оздоблення і що обіцяє скромненький наряд нареченої — про все про це знають сонники. Вам залишається тільки уточнити пару моментів і звіритися з їх підказками.

Сонник Густава Міллера

Щасливі миті і хвилюючі переживання передбачає сонник Міллера сновидицей, яка уві сні мірила весільну сукню, що вражає розкішшю. Політиці за розміром означає достаток власною персоною. Наряд засмучував дихання або ж бовтався на плечах, немов на тремпелів? Має бути робота над собою.

Жах, як не подобався вінчальний наряд уві сні нареченій? Це означає неприємні тривоги і сумніви.

Короткі тлумачення

Тлумачення сну — процес нескладний, але вимагає, все ж, певних навичок і знань. Цим всім сповна поділяться з вами сонники. Вони розкажуть вам,, до чого сниться примірка весільного плаття різних видів і фасонів. порівнюйте:

 • Плаття зі шлейфом — вісник «перманентного» сімейного щастя;
 • Міні-плаття — синонім «швидкоплинного» шлюбу;
 • Зайве суворий або скромний туалет — обіцяє розчарування;
 • Химерно-показний або відверто вульгарний костюмчик — пророкує незадоволеність;
 • Одяг утримувала погляд — чекайте виконання бажань;
 • Убоге вбрання або старе рване одягання — ознака зневіри.
 • Мрії незаміжньої дівчини: Від щастя до смутку

  Ох, і добре тобі ж незаміжня дівчина наяву, якщо уві сні вона міряла весільну сукню, яку було їй і впору, і до вподоби. Дівчина на виданні бачила уві сні, як одягала платтячко білого кольору — до простого і нехитрого щастя. Наснилося, що біле плаття їй велике або мало? Хтось спробує зіпсувати її репутацію, попереджає сонник.

  Слід остерігатися незаміжньої дівчини, якщо вона бачила себе в чорному весільному вбранні. Особливо, якщо на додачу до платтячку, на ній була ще й чорна фата. Це дуже погана прикмета.

  Бачення «чоловікових» дам: І заздрість, і пристрасть

  Заміжню жінку складно здивувати весільним платтям — вона його надягала вже разок, а може і не один. Але ось, якщо їй наснилося, що вона знаходиться на примірці в салоні для молодят, то це пророцтво того, що її пристрасть до чоловіка незабаром спалахне ще сильніше, вважає сонник Цвєткова.

  Дуже не до добра бачити уві сні заміжньої жінки, як вона одягає чуже вінчальний оздоблення. Це обіцяє сварку з чоловіком через підозри в його невірності.

  До чого ще сниться чуже платьішко заміжньої дами? Сонник Медеї каже, що до заздрості. Сновидицей не дуже радує її власний шлюб, тому вона гірко зітхає, заздрячи щасливим подругам. Наснилося, що приміряла гарні, але чужі туфлі — до вчинення дурних помилок.

  Сновидіння чоловіки, або Непізнанні боку душі

  Якщо ви чоловік, і ви бажаєте знати,, до чого сниться міряти весільну сукню уві сні, то зверніться за порадою до сонником Фрейда. Цей тлумач пропонує парочку варіантів значень подібних сновидінь. Отже.

  Хлопцеві наснилося, що він вирішив приміряти весільну сукню? Підсвідомість кричить через подібні мрії про його гомосексуальні нахили. Приміряти вінчальний туалет попросила наречена або дружина — він втомився бути «головою сім’ї» і хоче перекласти обов’язки на дружину.

  Сонник міряти весільну сукню, до чого сниться міряти весільну сукню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: