Сонник міряти температуру, до чого сниться міряти температуру уві сні

Якщо уві сні трапилося міряти температуру, то є ймовірність, що і в світі реальному ви простудитесь. Сонник розгляне різні варіації сновідческій сюжету і пояснить, до чого він сниться.

Рекомендація Міллера

Вимірювати температуру в ночі буквально означає, що наяву вас чекає небезпека. Міллер рекомендує проявити особливу акуратність при спілкуванні з малознайомими людьми.

Впевнені?

До чого сниться, якщо трапилося міряти температуру тіла взагалі? Негайно займіться здоров’ям, особливо, якщо уві сні термометр показав наявність спека.

Наснилося, що ви вимірювали температуру тіла? Це ознака серйозних переживань з приводу робочих або домашніх справ. Ви не впевнені, що адекватно оцінюєте ситуацію, що склалася і стурбовані таким станом.

Хто сновидец?

Сонник нагадує: тлумачення сну залежить від того, кому приснилось розглядається бачення.

 • Хворому сновидцу — швидке одужання.
 • Здоровому — хвороба, зміни.
 • Закоханому — любовна лихоманка, пристрасть.
 • Жінці — переживання, страх.
 • Чоловікові — підозри, збитки.
 • Дитині — застуда.
 • Повірте!

  Наснилося, що у вас сильний жар без причини? Наяву неймовірна удача буквально звалиться на голову. На жаль, цей же сюжет може передвіщати реальне погіршення самопочуття.

  До чого сниться, якщо довелося міряти температуру іншому персонажу? Сонник вважає, що ви не повірите якомусь обіцянці або поясненню, ніж змусите страждати близьку людину.

  Задумайтесь!

  Бачити і навіть відчувати, як різко підскочила температурка уві сні, означає: негайно прийміть профілактичні заходи, інакше простудитесь.

  Одночасно сонник вважає, що ви маєте особливі здібності, які дозволяють управляти власним організмом.

  Уважніше!

  У мріях довелося міряти температуру і виявити її підвищення? Сонник вважає, що ви занадто турбуєтеся через дрібниці, не зважаючи на по-справжньому важливі речі.

  Наснилося, що всередині все «горить»? Наяву ви дуже активні, комунікабельні і в міру нахабні. Ці риси характеру дозволяють добиватися потрібних цілей і не втрачати поваги оточуючих.

  Бачити, що вас буквально б’є від внутрішнього вогню уві сні, набагато гірше. Подібний сюжет натякає на марнославство, завищені амбіції і надмірну залежність від думки інших.

  Все пройде…

  Наснилося, що у вас явно знижені показники? Сонник передрікає: на невизначений період справи немов замруть, а ви впадете в тугу і депресію.

  Добре бачити зазначене явище уві сні безнадійно закоханим. Це явне вказівку на охолодження любовного запалу і протверезіння.

  До чого сниться, що ви вирішили міряти температуру, і виявилося, що вона в межах норми? Гряде спокійний життєвий етап без особливих злетів, але і без хворобливих падінь.

  Не поспішайте!

  За дивної причини уві сні ви звернули увагу на градусник, яким задумали міряти температуру? Сонник передрікає хворобливі переживання або загострення пристрастей.

  Привиділося, що по необережності ви розбили градусник? Остерігайтеся необдуманих вчинків, емоційних поривів і взагалі, тримайте язик за зубами.

  До чого сниться, якщо градусник виявився неробочим? Вам не вистачає інформації або контролю над ситуацією, а тому не поспішайте діяти.

  Сонник міряти температуру, до чого сниться міряти температуру уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: