Сонник мертва сова, до чого сниться мертва сова уві сні

Привиділася мертва сова? Радійте: у світі реальному вам загрожувала велика біда, але якимось дивним чином уві сні ви від неї захистилися. Сонник пропонує повне пояснення того,, до чого сниться цей недобрий персонаж.

Трактування по Міллеру

В ночі з’явилася мертва сова? Сонник Міллера впевнений, що наяву уникнете страшного захворювання.

Чи готові?

До чого сниться цей мертвий персонаж взагалі? Сонник пропонує спочатку загальне тлумачення сну. Сова є хижаком, тому в мертвому стані вона символізує перемогу над труднощами і недоброзичливцями.

Сталося бачити трупик без пір’я? Будьте готові до того, що станеться подія, яка позбавить вас упевненості і змусить зробити вкрай небажаний крок.

Наснилася пташка без крил? Ви втратите надію або свободу. Совине опудало уві сні означає необхідність визнати власну помилку або поглянути на знайому людину іншими очима.

Запам’ятали?

Приснилася мертва сова? Образ закликає до духовних пошуків і мудрості.

Але пам’ятайте: ця ж птах може уві сні уособлювати найтемніші куточки душі, тому її труп є символом звільнення від пороків і поганих думок, а також визнання власної недосконалості.

До чого сниться, що при вигляді дохлого пугача ви відчули страх і паніку? Бережіться: сонник підозрює, що хтось задумав використовувати вас або ваші духовні напрацювання (думки, ідеї, проекти і т. д.).

Обережніше!

Мертва сова уві сні застерігає від спілкування з вкрай ненадійними і підозрілими людьми. Приснилася дохла птиця? Сонник вважає, що захворіє близька людина.

Якщо це була особина з білим оперенням, то вам уготована невдача в справах або духовна деградація. Сновідеть труп чорної сови можна до розкриття обману і підступних задумів оточуючих.

Не ризикуйте!

До чого сниться мертва сова ще? Сонник вважає, що незабаром ви позбудетеся від тривог і хвилювань, які в поточний момент буквально роздирають серце.

Уві сні подібний сюжет радить відмовитися від необґрунтованого ризику і здійснення свідомо неправильних вчинків.

Де і коли?

Обов’язково згадайте всі подробиці сновидіння. Особливо важливо, де і коли довелося бачити убиту птаху.

 • Днем — позбавлення від небезпеки.
 • Вночі — звістка про смерть.
 • У будинку — нещастя.
 • У клітці — нереалізовані можливості.
 • На вулиці — любовні переживання.
 • Не поспішайте!

  Наснилося, як ви самі вбили Совушки? Сонник вважає, що ви задумали зробити не особливо добру справу заради досягнення якоїсь мети. На жаль, цей крок не принесе очікуваного поліпшення, а лише погіршить становище.

  Взагалі, вбивати уві сні пернатих — не рекомендується. Але якщо ви особисто пристрелили хижака, яким і є сова, то це означає, що ви буквально відвели від себе реальну біду.

  Не журіться!

  Приснилася мертва сова? Через непередбаченого збігу обставин ви уникнете поганого знайомства, але не відразу зрозумієте це і спочатку будете дуже засмучені.

  До чого сниться вбивство сови, яка роздирала свою здобич? В реалі ви захищені від крадіжки, нападу або обману.

  Погано бачити напад хижака, але якщо ви встигнете вбити її уві сні, то наяву навіть не запідозрили, наскільки близько пройшла біда.

  Сонник мертва сова, до чого сниться мертва сова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: