Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертва собака, до чого сниться мертвий собака уві сні

Мертва собака уві сні, явище досить неоднозначне, тому щоб розібратися, до чого сниться подібний образ, слід ретельно пригадати сновидіння, звернувши увагу на найдрібніші деталі, власні почуття і дії уві сні, скомпонувати осмислену картинку і співвіднести її з подіями, що відбуваються в реальному житті. І тільки після цього варто звертатися за тлумаченням до сонником.

Пес уві сні, символізує друзів, приятелів і близьких людині друзів, дохлий чотириногий вихованець провісник життєвих негараздів і проблем. Щоб дізнатися, до чого сниться мертвий собака, потрібно пригадати забарвлення тварини.

Руде неживе тварина, позначає тугу за свободою в реальному житті, втому від буденності і сірості. Чорна мертва собака свідчить про серйозні неприємності з вини свого товариша, біла — навмисний відмова від любові і романтики.

Попередження про майбутню сварку зі своїми приятелями і людьми з близького оточення, що тягне за собою з’ясування відносин, взаємні звинувачення і погрози, які зроблять з друзів непримиренних ворогів, ось,, до чого сниться нежива собака.

Дівчині, мертва собака уві сні символізує нездійсненність бажань, пов’язаних з побудовою відносин з коханим хлопцем. Можливо, молода особа всього лише повірила в любов, якої не існує.

Ті, хто має свій бізнес, корисно знати, до чого сниться бачити мертву собаку. Подібний образ тлумачиться сонником як досить неприємний період, який слід пережити сновидцу. Варто насторожено ставитися до всіх пропозицій партнерів по бізнесу, оскільки цілком імовірно та ставитимуть палиці в колеса.

Чоловікові, бачити мертву собаку уві сні, тлумачиться сонником, як зрада або підступ з боку близьких людей. А також даний образ свідчить про те, що в реальному житті, є персона, яка сильно переживає за сновидіння і його подальшу долю.

Взаємодія з мертвим псом

Бути свідком вбивства собачки, сонник розшифровує як мимовільне або вимушене участь сновідящего в справах, направлених проти приятеля або близького знайомого.

Самому стати причиною смерті тварини уві сні (вбити або збити автомобілем), є попередженням стежити за своїми діями і словами, оскільки через необережність можна когось сильно обідть або нажити собі ворога.

Бачити уві сні, як оживає мертва собака, тлумачиться сонником як добровільне взяття відповідальності за життя і долю близької персони, в результаті чого, доведеться вирішувати чужі суперечки і розгляду.

Побачити мертвим свого домашнього улюбленця, за сонником, позначає, що наяву сплячій людині буде загрожувати небезпека отримати травму (виробничу) або поранення. Сонник радить дуже відповідально підходити до вирішення побутових питань, а також дотримання правил безпеки.

Великий дохлий пес, вказує на внутрішню невпевненість сплячої людини, його невизначеність і сумніви з приводу майбутнього або поточного справи. Також тлумачиться як заступництво впливової особи, або неждана допомога з боку.

Сонник мертва собака, до чого сниться мертвий собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: