Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мертва риба, до чого сниться мертва риба уві сні

Для тих, хто хоче завагітніти, весела, пустуючих рибка уві сні — вірна ознака того, що довгоочікувана подія вже не за горами. А, до чого сниться мертва риба? Не варто лякатися завчасно, сонник не завжди інтерпретує такий сюжет як поганий знак, важливо лише правильно його розтлумачити.

В першу чергу потрібно пригадати все дрібні нюанси сновидіння: які дії ви робили з померлим тваринам, які почуття при цьому відчували, і врешті-решт, як закінчилося сновидіння — такі деталі допоможуть інтерпретувати сон максимально точно.

У більшості випадків, бачити уві сні мертву рибу — несприятливий знак, який обіцяє проблеми. Наприклад, якщо ви доторкнулися до дохлого тварини, то можете очікувати неприємності зі здоров’ям. Звичайно, вони не будуть фатальними, але надовго можуть вибити вас з колії.

Але якщо при дотику рибка буквально розпалася на частини, то сонник дає позитивні прогнози. Такий сюжет уві сні обіцяє несподівану надбавку до доходів. Це може бути як отримання премії на роботі, так і виграш в азартні ігри.

Мертва риба уві сні — до худу або до добра?

Просто побачити уві сні мертву рибу, що не торкаючись до неї — так само негативний символ. Дрібні сварки, часті конфліктні ситуації, неможливість домовитися без крику — те,, до чого сниться такий сюжет. Сонник радить менше контактувати з конфліктними людьми, і зайвий раз промовчати, а не вступати в словесну перепалку, і тоді проблем вдасться уникнути.

Серйозність неприємних ситуацій в житті, безпосередньо залежить від розмірів водоплавающего. Чим вона дрібніша — тим легше пройде несприятливий період в житті, і тим менше буде колотнеч. Але якщо мертва риба велика, або навіть гігантська, то важкі часи не пройдуть для вас безслідно.

Сонник може по-іншому інтерпретувати таке сновидіння, якщо уві сні луска у рибки була різнобарвною. За прогнозами сонника, то,, до чого сниться такий сюжет, пророкує, що вороги або конкуренти готують проти вас грандіозний план, який завдасть непоправної шкоди вашому добробуту, так що будьте обережні, і будь-якої неприємності вдасться уникнути.

До чого сниться мертва риба в акваріумі? Тлумачення сонника залежить від того, де знаходиться риба: на дні, або плаває догори черевом на водній гладі. У першому випадку, це означає лише те, що всі події, які відбуваються навколо вас — пролітають мимо. Вас не торкнеться ні погане, ні хороше.

У другому випадку, якщо у вас в житті все не так добре як хотілося б, то варто пошукати вирішення нагальних завдань на поверхні. Найочевидніше рішення в цьому випадку буде найвірнішим, і в підсумку переверне життя в кращу сторону. Чим швидше ви приступите до активних дій, тим швидше все налагодиться.

Якщо молода дівчина бачить мертву риба в воді уві сні, то такий сюжет несе за собою серйозне розчарування в коханій людині. До чого сниться такий сюжет для чоловіка? Сонник пророкує погане стан справ в сфері бізнесу і фінансів. Варто звернути увагу на ходи конкурентів, і не відставати від них.

Якщо ви побачили уві сні багато мертвої риби, то сонник обіцяє багато абсолютно різносторонніх проблем в реальності. Можна сказати, що у вас почнеться темна смуга, яка торкнеться всіх сфер життя, від любовних відносин, до фінансового становища. З іншого боку, те,, до чого сниться риб’яча тушка, буквально розкладається у вас на очах, обіцяє за передбаченням сонника, величезний і несподіваний дохід, або ж отримання спадщини.

Ловити уві сні мертву рибу — так само погана ознака сонника. Вас чекають проблеми зі здоров’ям, причому виною всьому буде ваша непомірність у шкідливих звичках. Але якщо у спійманої рибки золота луска, то не пропустіть свій шанс — скоро надійде ділову пропозицію, яке буде в силах кардинально змінити уклад життя в кращу, прибуткову сторону.

Сонник мертва риба, до чого сниться мертва риба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: