Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник медуза, до чого сниться медуза уві сні

Мало хто любить медуз. Якщо спостерігати за ними з боку — це граціозні, ніжні створіння, але варто познайомитися ближче — і можна несподівано отримати болючий опік. До чого сняться ці незвичайні, парадоксальні істоти? Тлумачення сонників настільки ж непередбачувані, як і героїні сновидінь. Дізнайтеся, до чого бачили їх уві сні.

Побачити в море

За сонником Для стерви медуза є уособлення одного, іноді — впертого, але чесного. Бачити уві сні величезну — ви погано обізнані про справжні мотиви, якими керується в своїх вчинках особа протилежної статі.

Наснилося, як пливе в море заворожуюче красива — означає, що чоловік, який п’яний почуттями до жінки, незабаром зрозуміє: ці відносини не зроблять його щасливим.

Дмитро і Надія Зима вважають: якщо приснилася медуза, це може бути застереженням: — той, кого ви не розглядаєте, як конкурента, доставить неприємності. Повний сонник Нової Ери також розглядає її, як символ уявній безхребетність, безхарактерність знайомої людини, здатного завдати підступного удару, «боляче вжалити».

За Східним сонником, сновидец не цілком адекватно оцінюєте те, що відбувається навколо. Деніз Лінн в своєму тлумаченні сну говорить про те, що бачив медузу безвольно віддав себе на волю хвиль в шторм океані життя. Задумайтеся, чи не про вас це сказано?

До чого сниться з жахом виявити навколо себе зграю величезних медуз, боятися, що вони ужалять? За сонником Міллера, наяву це обернеться жахливими подіями, які будуть наслідком авантюризму і легковажності. Із задоволенням спостерігати уві сні, як ці прозорі створення гойдаються на хвилях — до знайомства, нічим не примітному, але грає важливу роль у вашій долі.

У багатьох тлумаченнях медуза розглядається, як символ жіночною природи, уособлює залежність від зовнішніх сил або від сильного людини. В сонник Мандрівника проводяться асоціації з морем, ембріональним станом, підсвідомістю. Саме інтуїція керує людиною, якій приснилася медуза — і це його органічний стан.

Отримати опік

Наснилося, як величезна медуза жалить, згідно сонником Білого Мага, до поганих пліток про вас. Постарайтеся бути обачнішими в розмовах, так як саме ваші слова стануть їжею для пересудів.

До чого сниться, що вона жалить, але немає навіть почервоніння на шкірі: вас чекає дуже емоційна зустріч. Бачили уві сні пухирі або виразки — передвістя конфлікту, який болісно позначиться на долі.

Ловити

До чого сниться ловити велику медузу не думаючи, що вона може жалити: сновидіння віщує новини про одного або зустріч з ним. Ловлення її — передвістя марних зусиль, які вимотають сновидіння — а причина буде в так обраної мети, відсутності опрацьованого плану.

Побачити мертву

Наснилося знайти уві сні медузу, викинуту хвилею на берег — знак, який передбачає чоловікові, що йому доведеться опинитися у владі прекрасної дами. Жінці той же сон пророкує спритну перемогу над суперницею.

Бачити уві сні, як вона на березі висихає під променями палючого сонця, пророкує сімейні неприємності. Якщо запастися терпінням, ці події не призведуть до сварки, руйнування сім’ї.

Міфологічний чудовисько

Сонник Міллера пояснює, до чого людині сниться, ніби він сам — Медуза Горгона, і волосся його перетворилися в змій: це означає, що він схильний перебільшувати неприємності, списувати їх на підступи лиходіїв.

Якщо уві сні викликає жах те, що змії можуть вжалити — по сонником Міллера, сновидец підозрює у себе страшну хворобу. Немає сенсу мучитися невідомістю, пора звернутися до хорошого фахівця. За тлумаченням Дмитра та Надії Зими, бачити з боку голову Медузи Горгони — символ підступних задумів, спрямованих проти людини.

Сонник медуза, до чого сниться медуза уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: