Сонник медсестра, до чого сниться медсестра уві сні

Бачити уві сні медсестру, бути в лікарні — означає, що ви шукаєте вихід зі складної ситуації. Сонники попереджають про те, що наяву вам може загрожувати захворювання, або проблема, не пов’язана зі здоров’ям, але здатна вас сильно роздосадувати. Щоб розібратися,, до чого сниться медичний персонал, потрібно пригадати, в якій ролі виступали ви і як розвивалися події.

Пророцтва сонника Міллера

Психологи найчастіше пов’язують сновидіння про медсестер з настанням важких часів. Можливо, доведеться зіткнутися з неприємними процедурами по переоформленню паперів на користь інших людей, або поступитися улюблене робоче місце кому-небудь з колег. В сонник Міллера досить просто пояснюється,, до чого сниться медсестра:

 • В лікарні — до низці проблем;
 • Будинки, біля ліжка — до хвороби;
 • Зі шприцом або крапельницею — до труднощів, які буде складно подолати;
 • Що робить уколи — до догані від начальства.
 • Мрії і мрії

  Бути уві сні в лікарні і бачити вродливу дівчину в білому халаті — до інтриг і романтичним пригодам «на сторону». Наснилося, що довелося спілкуватися і фліртувати з медсестрою — будьте готові до того, що ваші залицяння залишаться непоміченими.

  Сонник Фрейда вказує на підвищену сексуальність сновидіння. Щоб зрозуміти,, до чого сниться медичний персонал, відомий психолог рекомендує звернути увагу на свої бажання наяву. Швидше за все, ви занадто захоплені своїм інтимним життям і через це можуть бути проблеми вдома і на роботі.

  Допомога понад

  Традиційні сонники, кажуть, що бачити медсестру — означає, отримати підтримку від вищих сил. Її саму порівнюють з ангелом, бо наснитися вона може, перш за все, тому, хто потрапив у біду. Вважається, що спілкуватися уві сні з медичним персоналом, отримати кваліфіковану допомогу — знак того, що прийшла пора приймати серйозні рішення.

  Медсестра уві сні не вимагає нічого за свої дії. Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до того, що ви терміново потребуєте добром участю з боку. Наснилася медсестра, знайте — вам не вистачає уваги близьких і безкорисливої ​​підтримки друзів.

  Ретельніше стежте за здоров’ям

  Бачити уві сні біля свого ліжка медсестру — поганий знак. Ви упустили своєчасне обстеження, тепер доведеться вимушено госпіталізуватися. Деякі сучасні тлумачі застерігають від розумової перевтоми і стверджують, що нервові зриви на роботі — це саме те,, до чого сниться людина в білому халаті.

  Якщо наснилася молода дівчина в одязі медсестри, не затягуйте візит до лікарів, щоб уникнути подальшого розвитку захворювання. Пам’ятайте, все сновидіння з медперсоналом є тільки сигналом, на який треба встигнути звернути увагу.

  Сонник медсестра, до чого сниться медсестра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: