Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник медогляд, до чого сниться медогляд уві сні

Сновидіння, в яких ви бачите медогляд, підказують, що ваше життя тече хаотично і безладно. Таке тлумачення сну ні в якому разі не повинно налякати, воно лише є сигналом до дії, заспокоюють сонники. Пригадайте все, що ви пережили уві сні, і уточніть, до чого сняться різні ситуації, пов’язані з медичним обстеженням.

Проходити медогляд: Від невпевненості до безсоромності

Сонник Мандрівника, тлумачачи,, до чого сниться медогляд, роз’яснює це бачення так: якщо чоловікові приснилося, що він проходить медогляд, то це вказує на невпевненість сновидіння в самому собі і в своїх силах.

Жінці сонник рекомендує провести роботу над собою, якщо уві сні їй довелося проходити медичний огляд. Справа в тому, що сюжети подібного роду, відповідно до твердження даного тлумача, спрямовані на те, щоб дівчина навчилася бути скромніше. Особливо, якщо дама уві сні оголювалися перед лікарем.

Бути лікарем самому, або спроби змінити своє життя

Якщо вам приснилося, що ви медичний працівник, який приймає пацієнтів на медогляді, то, за версією Циганського сонника, це символізує ваше бажання внести в своє життя певні корективи.

Так, наприклад, якщо ви бачите уві сні себе психіатром або наркологом, то це явне вказівку на наявність у вас поганих звичок і якостей, від яких ви мрієте позбутися. А ось районний або заводський терапевт в вашому «виконанні» вказує на надмірну розміреність і повільність. Ви розумієте, що нерозторопність «грає» проти вас і мають намір з цим боротися.

Чи не пройдена медкомісія як символ незавершеності

У спробах знайти істину,, до чого сниться пройдений медогляд, зверніться до Східного сонником. Цей тлумач допоможе вам розібратися, чого чекати після такої мрії.

Ви не можете пройти медогляд через хворобу? Цей сюжет підказує вам, що слід закінчити всі розпочаті і відкладені на потім справи. Проходження медогляду заважає величезна черга? У реальності є хтось, хто не бажає, щоб ви досягли успіху, тому у вас не виходить закінчити доручену вам завдання.

На що скаржитесь?

Бачили уві сні себе на медогляді? Пригадайте, може, вас брав якийсь конкретний фахівець? Ось, як пояснюють сонники,, до чого сниться кожен з них:

 • Хірург — будете з’ясовувати з кимось стосунки;
 • Кардіолог — вас турбує кохана людина;
 • Отоларинголог — ви відчуваєте, що від вас щось приховують;
 • Стоматолог — вам набридло одноманітність, ви хочете змін;
 • Окуліст — не варто довіряти тому, що бачите, не з’ясувавши суті.
 • Що пророкує Г. Міллер

  Сонник Міллера, намагаючись донести до читача зміст примарилося медогляду, основний акцент робить на особистості доктора, оглядав сновидицей уві сні. Якщо приснилося, що це чоловік середнього віку або літній сивочолий ескулап, то таке сновидіння може означати допомогу впливової людини в скрутному справі.

  А ось приснився жінка-лікар або молодий хлопець-інтерн означає ні що інше, як спроби самостійно впоратися з проблемами, стверджує американський психолог.

  Сонник медогляд, до чого сниться медогляд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: