Сонник медаль, до чого сниться медаль уві сні

Медаль чи іншої відзнаку уві сні символізує розуміння власних заслуг, навіть якщо вони поки не визнані суспільством. До чого сниться стати її володарем або втратити, тлумачиться сонниками, як ймовірність оцінки досягнень. Іноді зустрічаються парадоксальні і інтригуючі інтерпретації — адже в сновидіннях не буває випадкових деталей.

Сонник Міллера про нагороди

Міллер дає пряме тлумачення,, до чого сниться отримати орден — доля обдарує людину за його працьовитість. Але якщо наснилося втрачати медаль, це віщує зраду з боку друзів, нехтування інтересами сновидіння. Знайти і одягнути чужу — привласнити чужі заслуги.

Довгоочікуване визнання

Сучасний сонник, узагальнюючи провидницький досвід минулого, передрікає незабаром бонуси за старі заслуги. Пережити хвилюючі хвилини нагородження медаллю, відчути уві сні солодкість тріумфу, означає отримати наяву відчутні прикмети свого авторитету — наприклад, підвищення на посаді або запрошення до участі в частці прибутку.

Діти урочисте вручення золотої медалі може приснитися до спокуси, з яким неможливо буде боротися. Наснилося перебирати і розглядати свої старі ордена — для народжених навесні і влітку очікується надбавка до пенсії, з січня по березень — до слави, поганий або доброї — залежить від досягнень людини.

Нагородження іншого

Якщо приснився незнайомець з медалями, то це символ зустрічі з цікавою людиною, яка відбудеться в компанії неординарних, яскравих особистостей. Для дівчини, серце якої вільно, в сюжеті присутня натяк на знайомство з освіченим молодим чоловіком, який вразить її хорошими манерами.

До чого сниться бачити із залу церемонію нагородження? Якщо нагороди обійшли сновидіння, йому доведеться поборотися за свій успіх — на випадкове везіння сподіватися не доводиться. Переосмислити цілі, виробити план — і людині не буде залежати від прихильності долі, отримає все навіть всупереч обставинам.

В сонник Від «А» До «Я» говориться,, до чого сниться ветеран війни з нагородами на грудях — чекає зустріч з шанованою людиною. Знайти золоту старовинну медаль віщує удостоїтися високою і не цілком заслуженою честі.

Попередження понад

Людина, що випробував уві сні досаду від втрати медалі, зіткнеться з нерозумінням. За Східним сонником, це символізує відсутність довіри з боку товаришів по службі чи інших значущих фігур, через що доведеться потерпіти невдачу. У деяких інтерпретаціях, сновидец «втратить обличчя», втратить повагу.

Загальний сонник закликає берегтися нещасного випадку, якщо довелося бачити вручення медалі. Якщо людині дарують уві сні чужі ордени, краще б він їх не брав. Але якщо все ж подарували, сонники пророкують, що він виявиться в дуже незручній ситуації.

Подив уві сні і наяву

Бачити незвичайні медалі пророкує нежданий привід для подиву. Дамі, поглиненої кар’єрою, трапиться пережити любовну пристрасть, яка переверне її життя. Безневинна дівчина буде запрошена на перше побачення. Для жінки знайти уві сні золоту монету і зберігати її на грудях означає, що вона знаходиться під владою забобонів.

Сонник медаль, до чого сниться медаль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: