Сонник мед, до чого сниться мед уві сні

Кожен сонник пропонує власне тлумачення даного символу. Французький тлумач вельми своєрідно пояснює,, до чого сниться цей продукт бджільництва. Побачили уві сні мед? Не приймайте на віру звістки.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера вважає мед передвісником любові і багатства. При цьому можна не побоюватися потрапити в золоту клітку. Навпаки, цей сюжет говорить про те, що несподівані зміни в житті подарують нові можливості і відкриють перед вами чергові горизонти.

Сон, в якому довелося їсти мед, обіцяє вам пізнати радість взаємного кохання. Побачивши подібне, щасливі закохані, які вже насолоджуються цукерково-букетний період, можуть сміливо сподіватися, що їхні стосунки переростуть в щось більше.

Приснився проціджений мед відображає той самий стан душі, коли сновидець раптом розуміє, що налагоджений побут і матеріальні блага — це ще не межа мрій, а всього лише засіб для підкорення нових вершин.

Універсальний тлумач

Універсальний сонник вважає, що засахарівшійся мед — це застереження. Сон зауважує, що з усіх можливих варіантів ви неодмінно виберете найбільш прибутковий. Зважуючи за і проти, зверніть увагу і на інші аспекти.

Якщо приснився мед в банку, а тим паче в бочці, цей сюжет віщує солодке життя. Завдяки неждано-негадано звалилася цілому станом, ви нарешті зможете дозволити собі те, про що так давно мріяли.

Якщо сняться бджоли, велика ймовірність того, що вдасться освоїти медичну спеціальність або стати народним цілителем. Універсальний сонник попереджає про те, що ваші старання на будь-якому терені неодмінно окупляться.

Якщо сниться, що ведмідь намагається розорити гніздо диких бджіл, щоб поласувати, це віщує зустріч з невихованим людиною.

Думки Фрейда і Гришиной

Опис,, до чого сниться купувати мед на ринку, дає Фрейд. Приснилося, він пояснює звичкою задовольнятися тим, що маєте, не проявляючи особливого прагнення до змін в кращу сторону. Сновидіння стосується різних сфер життя, включаючи інтимну.

Якщо сниться, як ви витягаєте з вулика стільники, значить, відмінно попрацювали. Сон означає, що настав час вдосталь насолодитися плодами своєї праці. Також приснилося може служити підказкою, що ви на вірному шляху.

Різні тлумачення

Мусульманський сонник впевнений, якщо в нічних мареннях ви побачили мед, то у вашому житті з’являться маленькі діти.

Хворому сновидцу сонник Велеса обіцяє швидке одужання.

Якщо довелося самому є мед, то чекайте благополучне завершення справи, пов’язаного з поїздками. Сон, в якому пощастило пригостити друзів цими ласощами, обіцяє, що до вас приїдуть довгоочікувані гості.

Причини, за якими вам так і не вдалося спробувати меду, можуть багато чого розповісти. Плаваюча в солодкої патоки неапетитна муха означає, що у вас є заздрісники. Їх обов’язково слід побоюватися.

Розбита ємність віщує розчарування. Розлите на землю ласощі обіцяє неприємності. Бочонок, що знаходиться поза межами вашої досяжності, говорить про те, що ви будуєте свідомо нездійсненні плани.

Сонник мед, до чого сниться мед уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: