Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мед, до чого сниться мед уві сні

Кожен сонник пропонує власне тлумачення даного символу. Французький тлумач вельми своєрідно пояснює,, до чого сниться цей продукт бджільництва. Побачили уві сні мед? Не приймайте на віру звістки.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера вважає мед передвісником любові і багатства. При цьому можна не побоюватися потрапити в золоту клітку. Навпаки, цей сюжет говорить про те, що несподівані зміни в житті подарують нові можливості і відкриють перед вами чергові горизонти.

Сон, в якому довелося їсти мед, обіцяє вам пізнати радість взаємного кохання. Побачивши подібне, щасливі закохані, які вже насолоджуються цукерково-букетний період, можуть сміливо сподіватися, що їхні стосунки переростуть в щось більше.

Приснився проціджений мед відображає той самий стан душі, коли сновидець раптом розуміє, що налагоджений побут і матеріальні блага — це ще не межа мрій, а всього лише засіб для підкорення нових вершин.

Універсальний тлумач

Універсальний сонник вважає, що засахарівшійся мед — це застереження. Сон зауважує, що з усіх можливих варіантів ви неодмінно виберете найбільш прибутковий. Зважуючи за і проти, зверніть увагу і на інші аспекти.

Якщо приснився мед в банку, а тим паче в бочці, цей сюжет віщує солодке життя. Завдяки неждано-негадано звалилася цілому станом, ви нарешті зможете дозволити собі те, про що так давно мріяли.

Якщо сняться бджоли, велика ймовірність того, що вдасться освоїти медичну спеціальність або стати народним цілителем. Універсальний сонник попереджає про те, що ваші старання на будь-якому терені неодмінно окупляться.

Якщо сниться, що ведмідь намагається розорити гніздо диких бджіл, щоб поласувати, це віщує зустріч з невихованим людиною.

Думки Фрейда і Гришиной

Опис,, до чого сниться купувати мед на ринку, дає Фрейд. Приснилося, він пояснює звичкою задовольнятися тим, що маєте, не проявляючи особливого прагнення до змін в кращу сторону. Сновидіння стосується різних сфер життя, включаючи інтимну.

Якщо сниться, як ви витягаєте з вулика стільники, значить, відмінно попрацювали. Сон означає, що настав час вдосталь насолодитися плодами своєї праці. Також приснилося може служити підказкою, що ви на вірному шляху.

Різні тлумачення

Мусульманський сонник впевнений, якщо в нічних мареннях ви побачили мед, то у вашому житті з’являться маленькі діти.

Хворому сновидцу сонник Велеса обіцяє швидке одужання.

Якщо довелося самому є мед, то чекайте благополучне завершення справи, пов’язаного з поїздками. Сон, в якому пощастило пригостити друзів цими ласощами, обіцяє, що до вас приїдуть довгоочікувані гості.

Причини, за якими вам так і не вдалося спробувати меду, можуть багато чого розповісти. Плаваюча в солодкої патоки неапетитна муха означає, що у вас є заздрісники. Їх обов’язково слід побоюватися.

Розбита ємність віщує розчарування. Розлите на землю ласощі обіцяє неприємності. Бочонок, що знаходиться поза межами вашої досяжності, говорить про те, що ви будуєте свідомо нездійсненні плани.

Сонник мед, до чого сниться мед уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: