Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник меблі, до чого сниться меблі уві сні

Так як меблі є основною складовою домашньої обстановки, не дивно, що все, що відбувається уві сні сонник пов’язує з будинком, сім’єю та найближчими людьми. Саме в цій сфері слід шукати пояснення,, до чого сниться той чи інший елемент інтер’єру.

Добротність і респектабельність рухомого майна дає знати, наскільки міцно ви відчуваєте твердий грунт під ногами. Зовнішня привабливість меблів характеризує ступінь затишку і комфорту, який ви відчуваєте, перебуваючи в сімейному колі.

Красива кімната, в якій пощастило опинитися уві сні, є передвісником блискучого майбутнього. Сонник стверджує, що сновидцу нема про що турбуватися — обставини самі складуться сприятливим чином.

Як повідомляє сонник Міллера, все,, до чого сниться приваблива меблі, пов’язане з поліпшенням житлових умов. Не факт, що сновидіння означає переїзд або придбання нерухомості. Цілком можливо, вдасться знайти дизайнерське рішення, яке зробить життя всіх домочадців комфортніше.

Напередодні новизни

Сучасний сонник допоможе дізнатися, до чого сниться, як довелося вибирати меблі уві сні. Згідно з його трактуванні, сновидцу належить чималий подив.

Коли трапляється замовляти стелаж або ліжко, новітній сонник Іванова пропонує розуміти приснилося буквально. Несподівані придбання і карколомні новини виявляться справжнім сюрпризом.

Нова обстановка

Якщо наснилася нові меблі, навряд чи вдасться уникнути змін. Новий інтер’єр в квартирі говорить про те, що зміни, в першу чергу, торкнуться взаємин з родичами. Нова обстановка на роботі, побачена уві сні, означає, що виробничих справах нарешті почнеться прогрес.

Передбачення чаклунки Медеї обіцяє чудові зміни у відносинах з дорогими вам людьми, коли уві сні трапляється купувати меблі або домашнє начиння.

Якщо наснилася покупка меблів, Український сонник вважає даний символ вельми сприятливим, правда, за умови, що вона виконана з будь-яких матеріалів, крім металу.

Тлумачення міс Хассе стверджує, що якщо наснилося, як довелося продавати меблі, яка встигла стати звичною і майже рідний, побачене уві сні обіцяє небажані зміни.

Різноманіття інтер’єрів

Життєрадісна і затишна обстановка дитячої кімнати уособлює позитивне світогляд сновидіння. Приснилася уві сні дитячі меблі закликає хоч іноді дозволяти собі безпосередність і веселощі, не боячись при цьому виглядати несолідно.

Мебльована кімната з диванними подушками, м’якими килимами і пуфами свідчить про те, що найближчим часом нічого не відбудеться поза волею сновидіння. Сонник пропонує насолоджуватися відпочинком і спокоєм, поки не набридне.

Тлумачення Шеремінской вбачає сакральний сенс в тому,, до чого сниться кухонні меблі. Плита, мийка, витяжка і процес готування символізують місце зустрічі всіх стихій: вогню, води, повітря і енергії, що дарує життєву силу.

Езотеричний сонник пропонує дізнатися,, до чого сниться багато меблів в приміщенні, і зробити відповідні висновки. Нагромадження меблів можуть символізувати перешкоди, які вам постійно доводиться долати. Як варіант, це баласт непотрібних емоцій і спогадів, який ви вже який рік тягнете за собою.

Якщо наснилася дерев’яні меблі, якої насправді немає в будинку, сновидіння уособлює напружену ситуацію, що вимагає розрядки. Можливо, між домочадцями давно назріває прихований конфлікт, готовий ось-ось виплеснутися назовні.

Зміна декорацій

Найчастіше зміна меблів — сприятливий знак, правда, лише в тому випадку, якщо вона призводить до поліпшення. Сонник рекомендує уві сні викидати стару мотлох і замінювати її новими меблями, але ні в якому разі не навпаки.

Якщо приснилося, що меблі почали виносити з дому у вашій присутності, в реальності можливі незначні втрати або події, які можуть вас засмутити. Компенсувати негативний значення побаченого уві сні допоможе покращений зовнішній вигляд житла, що радує погляд. Ось чому міняти уві сні меблі в будинку слід лише на більш якісну.

Розкіш антикваріату

Згідно з тлумаченням Східного сонника, нарочито дорогі меблі може служити пересторогою. Хтось намагається засліпити блиском, пустити пил в очі. Найближчим часом не поспішайте довірятися незнайомцям і гарненько подумайте, перш, ніж прийняти привабливу пропозицію.

Дворянський сонник Н. Грішіной вельми оригінально тлумачить,, до чого сниться старовинна вигадлива меблі. Його інтерпретація стосується уявлень сплячого про сімейне життя. Цілком можливо, що занадто ідеалістичні або старомодні погляди перешкоджають серйозних стосунків.

Антикварні фурнітура в будинку може також свідчити про те, що сновидіння обтяжує одноманітність. Воно може проявлятися в будь-яких життєвих сферах: в рутинній роботі, в стосунках, які зайшли в глухий кут, у відсутності цілей і мотивацій.

По-старому

У той же час, навіть уві сні не слід плутати з антикваріатом предмети інтер’єру, які відслужили своє. Роз’яснюючи,, до чого сниться старі меблі, сонник пропонує дещо інше тлумачення. Приснилося уособлює тріщини у відносинах, що ростуть з кожним днем.

Найчастіше стара або зламана домашнє начиння є передвісником сімейних негараздів, конфліктів з родичами, яких, втім, вдасться уникнути, якщо найближчим часом проявляти дипломатичність і витримку.

Перестановка

Сонник попереджає, що все,, до чого сниться перестановка, свідчить про те, що навряд чи вдасться і далі котитися по накатаній колії. Вже краще робити перестановку уві сні власноруч: в такому випадку ви, по крайней мере, зможете контролювати ситуацію в реальній дійсності.

Тлумач сновидінь Євген Цвєтков пропонує дещо несподівану розшифровку. Згідно з його уявленням, домашня обстановка є непорушною основою світогляду сновидіння, стало бути, той, хто зважився уві сні рухати, пересувати з місця на місце, переставляти дивани і шафи, як йому заманеться, здатний і наяву кинути виклик традиційним устоям.

У той же час, якщо наснилося, як довелося розставляти стільці навколо святкового столу, Старовинний сонник обіцяє радісну подію, приємна пригода, достаток.

В який колір розфарбувати?

Старовинні комоди з чорного дерева віщують серйозні перешкоди на шляху до матеріального благополуччя. Не виключено, що належить нелегкий вибір між багатством і життєвими принципами.

Кімната, оформлена в білих тонах, нерідко служить попередженням про те, що ви занадто безтурботно ставитеся до власного здоров’я. Не завадило б приділити увагу лікуванню хронічних захворювань або профілактиці таких.

Як бачите, якщо ви зібралися фарбувати меблі, вибір кольору вимагає серйозного підходу навіть уві сні. Саме від нього залежить характер змін, які очікують сплячого найближчим часом.

Ремонт і догляд

В езотеричних тлумачі знайдеться пояснення того,, до чого сниться збирання меблів. Сновидіння означає ваше прагнення до цілісності. Якщо, не дивлячись на те, що ви не професійний збирач, вам вдається збирати і з’єднувати деталі, наяву вас чекає успіх у самовдосконаленні.

Сонник Лоффа досить несподівано тлумачить,, до чого сниться пил на меблях. З недавніх пір в вашому оточенні з’явився любитель пускати пил в очі. Причому не заради любові до мистецтва, а з корисливих мотивів.

Якщо приснилося, як довелося витирати пил з блискучих поверхонь, пройдисвітові навряд чи під силу замутити ваш розум, ви досить легко зможете його розпізнати і вивести на чисту воду.

Сонник меблі, до чого сниться меблі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: