Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маяк, до чого сниться маяк уві сні

До чого сниться палаючий маяк? У нічному баченні він символізує надію, правильно обраний життєвий орієнтир або небезпека. Сонник вважає, що більш чітка розшифровка образу безпосередньо залежить від того, що сталося уві сні.

Загальна тлумачення

Почати тлумачення сну мудрий сонник рекомендує з розгляду загальних значень. Крім уже перерахованих трактувань в мріях маяк відображає високі почуття і подолання перешкод.

Пощастило бачити світиться в темряві світловий сигнал? Вам слід обрати потрібний життєвий напрямок і служити обраної мети. Іноді сновідних маяк вважається символом допомоги невидимих ​​добрих сил і беззастережної віри.

Запам’ятайте!

До чого ще є світло маяка? Він може вказувати шлях до порятунку або попереджати про небезпеку для сновидіння. Це залежить від того, де саме ви перебували уві сні.

Якщо особисто посилали сигнал зазнали лиха, то в реалі допоможете нужденному справою або просто словом. Якщо самі шукали рятівний вогник, то настають важкі часи, пережити які допоможе мудрість і сила духу.

Чути в ночі радіо маяк — завжди означає, що необхідно прислухатися до власної інтуїції.

Думка Міллера

Приснився маяк в моторошний шторм? Ви думаєте, що заслужили удачу, але в реальності на вас обрушиться чреда труднощів і проблем. Однак сонник впевнений, що ви впораєтеся. Бачити яскравий відсвіт при спокійній погоді уві сні — до повного благополуччя і безхмарному сімейному щастю в реалі.

Хто сновідел?

Щоб розібратися, до чого точно сниться маяк, сонник рекомендує врахувати, кому саме він приснився.

 • Закоханому — гармонійні і довгі відносини.
 • Моряку — вдале плавання.
 • Хворому — швидке одужання.
 • Сновидінню, який потрапив в біду — до добрих змін.
 • Бачити поблизу — до тривоги.
 • Здалеку — до відмінних перспективам.
 • Потрапити!

  До чого сниться старовинне що не працює спорудження на морському березі? Сонник передчуває, що ви ризикуєте потрапити в матеріальну або іншу залежність.

  Спостерігати, як уві сні об стіни вдаряють величезні хвилі, означає, що ваше невичерпне терпіння одного разу буде гідно винагороджено.

  Наснилося, що ви забиралися на верхівку будівлі крутими сходами? Отримайте підвищення і взагалі поліпшите побут.

  Позбавлення або нові труднощі?

  До чого сниться, якщо в ночі ви опинилися доглядачем маяка? У реальності ви заслужили щастя з обранцем.

  Довелось включати уві сні світло в ясну ніч? Позбудетеся від тривог і багатьох турбот. Висвітлювати околиці в туман або дощову погоду — гірше. Це ознака поганих змін і хвороби.

  Наснилося, що ви побачили далекий відсвіт з корабля? У житті намітилася сприятлива смуга. Сонник впевнений, що ви зробите все, що раніше задумали.

  Не засмучуйтесь!

  До чого сниться шторм і пробивається крізь темряву маяк? Настає смуга невезіння і проблем, проте вона не триватиме надто довго. Спалах уві сні в гарну погоду символізує душевний спокій і загальне благополуччя.

  Наснилося, що маяк раптово згасло? Будьте готові до великої біди і тотальним невдач. Але сонник радить не втрачати віри і надії на краще. Адже справжнє щастя приходить лише через труднощі.

  Сонник маяк, до чого сниться маяк уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: