Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мандарини — до чого сняться?

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви їли мандарини, це означає, що ситуація не настільки хороша, як ви про неї думаєте, а причина такого стану речей — ваша зайва довірливість. Для жінки сон може означати, що чоловік їй розповідає далеко не всі. Пригощали дитини мандарином уві сні — значить, наяву люди почнуть думати про вас по-іншому, а причиною стане якийсь ваш вчинок. Розламавши мандарин, облитися соком — сон до неприємності, корінь якої лежить у вашому характері, манері поведінки, ставлення до людей.

Мандаринове дерево з плодами сниться до благополуччя і успіху в справах, закоханим — до гармонійним відносинам і взаєморозумінню, жінкам — до можливої ​​вагітності. Побачити мандаринове дерево в цвіту — для чоловіка це передвістя зустрічі з долею; для молодої дівчини — благополуччя в сім’ї; для вагітної жінки — появи на світ здорового малюка.

Сучасний Сонник

Вам приснився мандарин — значить, скоро до вас несподівано приїде в гості ваш далекий родич. Їли уві сні мандарини — наяву ви занадто довіряєте оточуючим. Жінку такий сон може попереджати про те, що чоловік що — то від неї приховує. Пригощали мандарином дитини — зробите вчинок, який змінить ставлення до вас оточують. Розламували мандарин і облилися соком — можуть бути неприємності. Причину шукайте в своєму характері, поведінці і ставленні до інших людей. Бачили мандаринове дерево з плодами — попереду благополуччя і успіх в справах. Закоханим цей сон обіцяє гармонійні відносини і взаєморозуміння. Жінці — віщує вагітність.

Сонник Ванги

Мандарини сняться до швидкого приїзду родичів або дуже близьких друзів здалеку. Купити в сновидінні мандарини — знак того, що обставини будуть складатися в вашу користь. Продати або розсипати мандарини уві сні — до вашої хвороби або до хвороби близької людини. Садити мандаринове дерево — до отримання довгоочікуваного подарунка. Зіпсовані мандарини позначають занепад ваших сил, а разом з ними прийдуть до занепаду і ваші фінансові справи. Незрілі мандарини сняться до того, що вам доведеться відкласти вирішення питань на невизначений термін.

Сонник Лоффа

Бачити мандарини уві сні в будь-якому вигляді завжди сприятливо. Для жінки сон, у якому вона їсть мандарини, або дивиться на квітуче мандаринове дерево, або збирає плоди з нього, каже про вагітність, відносно легких пологах і здорових дітей. Якщо закохана людина, будь то чоловік або жінка, побачить подібний сон, значить, в житті вас чекають гармонійні і вознаграждающие відносини з предметом обожнювання.

Сонник Фрейда

Мандарини віщують відродження почуттів до колишнього коханого. Не виключено, що доля подарує вам ще один шанс для побудови міцних відносин. Гнилі мандарини сняться до зрад коханої людини, про які ви дізнаєтеся в останню чергу. Відчувати уві сні запах мандарин — знак вашої втоми. Слід подумати про те, щоб повноцінно відпочити і відновити сили.

Еротичний Сонник

Купувати мандарини уві сні, а потім із задоволенням їсти їх, до безхмарного щастя, яке не буде нічим затьмарений. Зелені, ще не дозрілі цитрусові плоди попереджають, що потрібно більше уваги приділити своїм близьким і рідним людям. Інакше, з ними можуть серйозно зіпсуватися відносини.

Сімейний Сонник

Купувати мандарини — сприятливий збіг обставин. Торгувати мандаринами — невичерпна енергія і підприємливість виведуть вас до заповітної мети. Збирати мандарини вам доведеться подбати про немічному людині. Для дітей мандарин сниться до свята.

Сонник Хассе

Є мандарини — ви занадто довірливі і можете піддатися обману.

Ісламський Сонник

Мандарини обіцяють сновидцу довгі роки життя і міцне здоров’я.

Китайський Сонник

Їж мандарини — передвіщає хворобу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: