Сонник машина потонула, до чого сниться машина потонула уві сні

Автомобіль, традиційно, символізує життєвий шлях, по якому треба буде пройти сновидцу найближчим часом. Якщо уві сні ви бачите, що з авто щось трапилося, то це попередження про небезпеку. Ось, наприклад, якщо наснилося, що належить вам машина потонула, то кращим рішенням буде скасувати всі поїздки. Але це дуже узагальнене тлумачення, детальніше,, до чого сниться таке бачення, підкажуть сонники.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера дає багато різних пояснень того, до чого сняться проблеми з автомобілем. Сама по собі машина означає важку, але дуже перспективну роботу.

Якщо раптом вам приснилося, що машина потонула, то це може означати виникнення труднощів у здійсненні задуманого.

Що за авто

До чого сниться мрія, в якій потонула машина, більш-менш зрозуміло, а ось, залежить чи приналежність «утоплениці» до конкретного виду спецтехніки або автомобілю бізнес-класу, підкажуть сонники. Отже, порівняйте:

 • Поліцейська — переживання, що не дають вам спокою, розсіються;
 • Карета швидкої допомоги пророкує усвідомлення нездійсненності бажань;
 • Пожежна — уникнете небезпеки;
 • Лімузин або інше супер-авто — до втрати душевного запалу і втрати амбіцій;
 • Таксі — не варто вирушати в дорогу.
 • Потонула в чистому водоймі — ознака перешкод і труднощів

  Чиста вода уві сні символізує вдалий збіг обставин. І якщо наснилося, що машина потонула у водоймі з кришталевої водицею, то це означає незначні перешкоди, які можуть зустрітися у вас на шляху.

  Своє тлумачення сну, щодо потонула в річці машинці, пропонує так само і Східний сонник. За його версією, такі мрії обіцяють втрату контролю над ситуацією. Однак прозорість водойми натякає на швидке вирішення негараздів.

  Болотяна «утоплена», або Вас підстерігає небезпека!

  Бачили уві сні, що машина потонула в болоті? За сонником Цвєткова це означає великі неприємності, в які потрапить сновидец в найближчі дні. Найгірше в цій ситуації те, що проблеми будуть настільки «липкими», що вирішити їх по-швидкому не вдасться.

  Особливо обережним слід бути, якщо уві сні ви самі були в салоні під час затоплення авто в болоті. А якщо там були ваші рідні та близькі люди, то подбайте про те, щоб їм нічого не загрожувало.

  Сніг, пісок та інші стихії: Від доходів до розбіжностей

  Кілька цікавих і незвичайних «утоплень» описують сонники, розповідаючи,, до чого сниться машина-утоплениця.

  Ви бачите уві сні, що проїжджаючи на своєму позашляховику через пустелю, вас починають засмоктувати хиткі піски, причому вельми вдало для них, то це ознака того, що ви занадто відволікаєтеся на всякі неварта уваги речі, вирішуючи першочергові завдання.

  Машина потонула в фекаліях уві сні? Дізнайтеся, що з цього приводу думає Місячний сонник: проблеми допоможуть вирішити раптово виниклі фінансові надходження

  А ось, якщо наснилося, що машина «пішла» під сніг, потрапивши в замет, то ви даремно скидаєте з рахунків образи близьких, вони можуть перерости в серйозні тривалі розбіжності.

  Сонник машина потонула, до чого сниться машина потонула уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: