Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник меч, до чого сниться меч уві сні

Меч, побачений у сні, має кілька тлумачень. Потрібно брати до уваги всі подробиці сновидіння, щоб правильно інтерпретувати,, до чого сниться цей символ. Адже за сонником він означає як торжество над ворогами, радість, кар’єрний ріст, так і сварки або підступи недоброзичливців.

Значення бачення

Бачити уві сні меч — сприятливий знак, навіть якщо його тримає хтось інший. Сонник сповіщає: ви досягнете популярності, завоюєте авторитет.

Приснився символ має різні значення відповідно до того, яким він був, що з ним відбувалося:

• взагалі меч символізує захист, честь або ж небезпека;

• чистий, цілий — силу, здоров’я;

• зламаний, іржавий — захворювання;

• володіти мечем уві сні — досягти високої посади;

• поранити їм когось — сварка з цією людиною або благополуччя сновидіння;

• знайти його — загроза небезпеки від друзів;

• зламати — належить радість;

• втратити — звістки, що несуть печаль.

Битви

Битися в бою, використовуючи меч — попереду важкий час, оскільки вашим ворогам буде дуже везти. Битися один на один — найімовірніше, наяву програєте. Вбити когось таким чином — станете переможцем.

Наснилося битися їм? Посваритеся з діловими партнерами. Постарайтеся знайти компроміс, щоб виключити переростання непорозуміння в конфронтацію.

До чого сниться бій на мечах? Сонник попереджає: скоро у людини з’являться нові злостивці. Бути пораненим в такий битві — до сильного душевного потрясіння або хвороби.

Чоловікові бачити бій уві сні віщує поява суперника, який викличе ревнощі, стане причиною сварки з коханою жінкою. Пам’ятайте — забороняти і дорікати марно. Проявіть любов, турботу, щоб довести: ви краще.

Наснилося рубати ворога в бою шаблею? Сонник повідомляє: незабаром отримаєте над ним верх завдяки своїй хитрості. Зарубати його — перемогти дозволять ваші сила та енергійність.

Інші дії

Самому кувати для себе клинок — потрібно буде дуже багато роботи, однак вона принесе задоволення і радість.

До чого сниться жінці виймати меч з піхов? Тлумачення бачення наступне: вона незабаром народить сина.

Рубати уві сні недругів цією зброєю — за сонником, наяву захищати своє чесне ім’я. Пригадайте, як закінчився бій — це допоможе зрозуміти, чи увінчаються ваші зусилля успіхом.

Коли наснилося, ніби, вийнявши меч з піхов, відправляєтеся в похід — це, згідно з китайським сонником, знамення великого щастя.

Відрубати голову такою зброєю ворогові — ви веселились над недоброзичливцями. Своїми рішучими діями випередите їх підступи.

Який він?

Бачити уві сні його зламаним — сонник повідомляє: людині загрожує жорстока помста або зрада. Слід готуватися до несприятливого розвитку подій.

Приснився самурайський меч вказує: доведеться зіткнутися з чиїмось нелогічним поведінкою. Зберіть свою силу волі, щоб контролювати емоції. Доведеться мобілізувати всю кмітливість, щоб зрозуміти мотиви чужих вчинків.

До чого сниться японський меч, що висить на стіні? Треба бути дуже обережним. Якщо ж він впаде — незабаром чекають випробування, де вам буде потрібно вся сила і мужність.

Тримати в сні антикварний самурайський меч — згідно сонником, вас чекає забута ворожнеча.

Інші подробиці

До чого сниться, ніби у вас є меч? Мають відбутися важливі суспільні справи, де ви візьмете участь на досить високому рівні.

Якщо уві сні оглядали на експозиції лицарські обладунки, меч — значить, вам наяву хочеться більше романтики.

Присниться риба-меч означає: наяву зустрінете хитрого, спритного, спритного шахрая. Будьте обережні з новими знайомими.

До чого сниться молодій жінці поєдинок, де використовувалися благородні клинки? За сонником Міллера, бачення сигналізує: вона дає шанувальникам необґрунтовану надію на взаємність, інакше кажучи — дурить їх. Слід замислитися над своєю поведінкою, поки події не вийшли з-під контролю.

Сновидіння, де присутня риба-меч, означає: недоброзичливці розпускають про сплячому брудні чутки. Таких людей необхідно зупинити, оскільки подібні підступи можуть принести чималу шкоду. Убити в сні рибу-меч — все чутки, які ходили про людину, припиняться, не знайшовши відгуку в оточуючих. Завдяки цьому його репутація залишиться незаплямованою.

Сонник меч, до чого сниться меч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: